Retourgoederen Huishoud & verzorging

2908

Aantal kavels:
400 kavels
Startbod:
€ 6
€ 11
Kavel nr:
321

Ongebruikt, ok, Uno Casa Tortilla Press 20 cm - Hoogwaardige gietijzeren tortilla maker - Bonuspakket van 100 perkamentpapier. B07H9WF6GH

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
322

Startbod:
€ 3
€ 9
Kavel nr:
323

Lichte gebruikssporen,niet alle perkamentpapier aanwezig, ok, Uno Casa Tortilla Press 20 cm - Hoogwaardige gietijzeren tortilla maker - Bonuspakket van 100 perkamentpapier. B07H9WF6GH

Startbod:
€ 5
€ 31
Kavel nr:
324

Ongebruikt, ok, Cflagrant® Pannenkoekenpan 26 cm Steenstijl Alle warmtebronnen inclusief inductie PFOA-vrij vetvrij koken Non-stick coating B09N42ZHC7

Startbod:
€ 4
€ 19
Kavel nr:
325

Minieme gebruikssporen, ok, Cflagrant® Pannenkoekenpan 26 cm Steenstijl Alle warmtebronnen inclusief inductie PFOA-vrij vetvrij koken Non-stick coating B09N42ZHC7

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
326

Ongebruikt, getest en werkend,Bonsenkitchen 4-in-1 Vacuum Sealer, automatische voedselverzegelingsmachine
Startpakket
Led-indicatielampjes
Gemakkelijk schoon te maken, B07F14N5QY

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
327

Startpakket
Led-indicatielampjes

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
328

Ongebruikt, beschadigde verpakking, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
329

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
330

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
331

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Bonsenkitchen automatische broodrooster 4 sneetjes, roestvrijstalen broodrooster 1600 W, 6 bruiningsniveaus en 3 standen (ontdooien, opwarmen en uitschakelen), verwijderbare kruimellade, zilver, B08K8NJ7MZ

Startbod:
€ 7
€ 15
Kavel nr:
332

Ongebruikt, getest en werkend,, Bonsenkitchen automatische broodrooster 4 sneetjes, roestvrijstalen broodrooster 1600 W, 6 bruiningsniveaus en 3 standen (ontdooien, opwarmen en uitschakelen), verwijderbare kruimellade, zilver, B08K8NJ7MZ

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
333

Ongebruikt, getest en werkend, LIVIA waterkoker keramiek 1 liter, wit 2200 W, tijdloos design, afneembaar deksel, 360° draadloze kan, Ceramic 1 L kan, elektrische retro wit WKL088, B08N127Q1H

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
334

Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH6

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
335

Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
336

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
337

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
338

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
339

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
340

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
341

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
342

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
343

Ongebruikt, ok, FRIEDEWALD French Press
Coffee Maker
French Coffee Press
1 L Thermal Coffee Maker
Double-Walled Insulated
Stainless Steel
8 Hour Thermal Effect , B094VKL2L1

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
344

Coffee Maker
French Coffee Press
1 L Thermal Coffee Maker
Double-Walled Insulated
Stainless Steel

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
345

Gebruikssporen, ok, ,FRIEDEWALD French Press
Coffee Maker
French Coffee Press
1 L Thermal Coffee Maker
Double-Walled Insulated
Stainless Steel

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
346

Ongebruikt, volledig, ok, Homiso Koffiepadhouder, compatibel met Nespresso/Dolce Gusto/Vertuo, bewaren van koffiecapsules, grote capaciteit, B07FRYJV8R

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
347

Ongeopend, ok, Homiso Koffiehouder - Vertuo Compatibel - Koffie Capsule Opslag, 30 Capsules, Glas

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
348

Ongebruikt, ok, beschadidgde verpakking, Masthome Nespresso Capsule Holder for 60 Capsules, Drawer, 30x40x6.5cm , B07JQ11MWR

Startbod:
€ 4
€ 10
Kavel nr:
349

Lichte gebruiktssporen, glas ligt los, beschadigde verpakking, Masthome Nespresso Capsule Holder for 60 Capsules, Drawer, 30x40x6.5cm , B07JQ11MWR

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
350

Ongebruikt, ok, grootste pot ontbreekt, Home Fleek - Set van 3 Rechthoekige Glazen Voedselcontainers
Hermetisch deksel
Vaatwasmachine-, oven-, magnetron- en vriezerbestendig
BPA-vrij (3 stuks, groen),

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
351

Ongebruikt, getest en werkend, Zwart deksel ontbreekt, YISSVIC Dompelmixer 1100 W minipimer 4-in-1 mixer roestvrij staal 304 met Turbo anti-slip greep JHB-178 wit, B08G8PFQX6

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
352

Ongebruikt, volledig, SOUL HAND Soulhand Cold Brew Koffiezetapparaat, Cold Brew Dripper (4 kopjes/400 ml), verstelbare ijstdruppeldruppel-koffiemachine voor koud gezette koffie, B07GDB7JKR

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
353

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Nestling® Heat Sealer, Plastic Zak Sealer, Impuls Sealer, voor PP en PE Plastic Zak Sealer, Inclusief Elektrische Verwarmingsdraad + Hoge Temperatuur Doek (300mm), B096VMXB4H

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
354

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Hommie handstofzuiger, draadloze autostofzuiger, 8500 Pa batterijstofzuiger, nat/droog, 120 W, 2600 mAh batterij, met LED-zaklamp voor reiniging thuis en in de auto, B08XWY6K4K

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
355

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Hommie handstofzuiger, draadloze autostofzuiger, 8500 Pa batterijstofzuiger, nat/droog, 120 W, 2600 mAh batterij, met LED-zaklamp voor reiniging thuis en in de auto, B08XWY6K4K

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
356

Ongebruikt, GoBeTree Wegwerpservies van 300 stuks. Ecologisch van suikerriet, bestaande uit 50 borden, 50 kom, 150 dozen bestek en 50 servetten, B09B5F8F16

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
357

Ongebruikt, ok, MAMEIDO Geïsoleerde Fles 1l Rosé Quartz - Geïsoleerde roestvrijstalen kolf, lekvrij, BPA-vrij, houdt 24 uur koud, 12 uur warm, B099KBXVR9

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
358

Ongebruikt, ok, MAMEIDO waterfles roestvrij staal 1l wit marmer goud - BPA-vrije geïsoleerde metalen waterfles, lekvrije herbruikbare drinkflessen voor volwassenen 24 uur koud/12 uur heet, B099K1PY1Y

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
359

Ongebruikt, ok, MAMEIDO Geïsoleerde Fles 1l Pearl Marble Gold - Geïsoleerde roestvrijstalen waterfles, lekvrij, BPA-vrij, blijft 24 uur koud, 12 uur warm, sport, B099KDXWQZ

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
360