Ongebruikt, ok, Uno Casa Tortilla Press 20 cm - Hoogwaardige gietijzeren tortilla maker - Bonuspakket van 100 perkamentpapier. B07H9WF6GH
Lichte gebruikssporen,niet alle perkamentpapier aanwezig, ok, Uno Casa Tortilla Press 20 cm - Hoogwaardige gietijzeren tortilla maker - Bonuspakket van 100 perkamentpapier. B07H9WF6GH
Ongebruikt, ok, Cflagrant® Pannenkoekenpan 26 cm Steenstijl Alle warmtebronnen inclusief inductie PFOA-vrij vetvrij koken Non-stick coating B09N42ZHC7
Minieme gebruikssporen, ok, Cflagrant® Pannenkoekenpan 26 cm Steenstijl Alle warmtebronnen inclusief inductie PFOA-vrij vetvrij koken Non-stick coating B09N42ZHC7
Ongebruikt, getest en werkend,Bonsenkitchen 4-in-1 Vacuum Sealer, automatische voedselverzegelingsmachine
Startpakket
Led-indicatielampjes
Gemakkelijk schoon te maken, B07F14N5QY
Startpakket
Led-indicatielampjes
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Bonsenkitchen automatische broodrooster 4 sneetjes, roestvrijstalen broodrooster 1600 W, 6 bruiningsniveaus en 3 standen (ontdooien, opwarmen en uitschakelen), verwijderbare kruimellade, zilver, B08K8NJ7MZ
Ongebruikt, getest en werkend,, Bonsenkitchen automatische broodrooster 4 sneetjes, roestvrijstalen broodrooster 1600 W, 6 bruiningsniveaus en 3 standen (ontdooien, opwarmen en uitschakelen), verwijderbare kruimellade, zilver, B08K8NJ7MZ
Ongebruikt, getest en werkend, LIVIA waterkoker keramiek 1 liter, wit 2200 W, tijdloos design, afneembaar deksel, 360° draadloze kan, Ceramic 1 L kan, elektrische retro wit WKL088, B08N127Q1H
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH6
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7
Ongebruikt, ok, FRIEDEWALD French Press
Coffee Maker
French Coffee Press
1 L Thermal Coffee Maker
Double-Walled Insulated
Stainless Steel
8 Hour Thermal Effect , B094VKL2L1
Coffee Maker
French Coffee Press
1 L Thermal Coffee Maker
Double-Walled Insulated
Stainless Steel
Gebruikssporen, ok, ,FRIEDEWALD French Press
Coffee Maker
French Coffee Press
1 L Thermal Coffee Maker
Double-Walled Insulated
Stainless Steel
Ongebruikt, volledig, ok, Homiso Koffiepadhouder, compatibel met Nespresso/Dolce Gusto/Vertuo, bewaren van koffiecapsules, grote capaciteit, B07FRYJV8R
Ongeopend, ok, Homiso Koffiehouder - Vertuo Compatibel - Koffie Capsule Opslag, 30 Capsules, Glas
Ongebruikt, ok, beschadidgde verpakking, Masthome Nespresso Capsule Holder for 60 Capsules, Drawer, 30x40x6.5cm , B07JQ11MWR
Lichte gebruiktssporen, glas ligt los, beschadigde verpakking, Masthome Nespresso Capsule Holder for 60 Capsules, Drawer, 30x40x6.5cm , B07JQ11MWR
Ongebruikt, ok, grootste pot ontbreekt, Home Fleek - Set van 3 Rechthoekige Glazen Voedselcontainers
Hermetisch deksel
Vaatwasmachine-, oven-, magnetron- en vriezerbestendig
BPA-vrij (3 stuks, groen),
Ongebruikt, getest en werkend, Zwart deksel ontbreekt, YISSVIC Dompelmixer 1100 W minipimer 4-in-1 mixer roestvrij staal 304 met Turbo anti-slip greep JHB-178 wit, B08G8PFQX6
Ongebruikt, volledig, SOUL HAND Soulhand Cold Brew Koffiezetapparaat, Cold Brew Dripper (4 kopjes/400 ml), verstelbare ijstdruppeldruppel-koffiemachine voor koud gezette koffie, B07GDB7JKR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Nestling® Heat Sealer, Plastic Zak Sealer, Impuls Sealer, voor PP en PE Plastic Zak Sealer, Inclusief Elektrische Verwarmingsdraad + Hoge Temperatuur Doek (300mm), B096VMXB4H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Hommie handstofzuiger, draadloze autostofzuiger, 8500 Pa batterijstofzuiger, nat/droog, 120 W, 2600 mAh batterij, met LED-zaklamp voor reiniging thuis en in de auto, B08XWY6K4K
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Hommie handstofzuiger, draadloze autostofzuiger, 8500 Pa batterijstofzuiger, nat/droog, 120 W, 2600 mAh batterij, met LED-zaklamp voor reiniging thuis en in de auto, B08XWY6K4K
Ongebruikt, GoBeTree Wegwerpservies van 300 stuks. Ecologisch van suikerriet, bestaande uit 50 borden, 50 kom, 150 dozen bestek en 50 servetten, B09B5F8F16
Ongebruikt, ok, MAMEIDO Geïsoleerde Fles 1l Rosé Quartz - Geïsoleerde roestvrijstalen kolf, lekvrij, BPA-vrij, houdt 24 uur koud, 12 uur warm, B099KBXVR9
Ongebruikt, ok, MAMEIDO waterfles roestvrij staal 1l wit marmer goud - BPA-vrije geïsoleerde metalen waterfles, lekvrije herbruikbare drinkflessen voor volwassenen 24 uur koud/12 uur heet, B099K1PY1Y
Ongebruikt, ok, MAMEIDO Geïsoleerde Fles 1l Pearl Marble Gold - Geïsoleerde roestvrijstalen waterfles, lekvrij, BPA-vrij, blijft 24 uur koud, 12 uur warm, sport, B099KDXWQZ