Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

Veiling nr: 
2995
 

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

Kijkdag(en)
28/01/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
03/02/2023 - 08:30 tot 14:30
04/02/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
12/01/2023 - 17:00
Einddatum: 
31/01/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
961

Ongebruikt, getest en werkend, ThiEYE Carbox6 Dash Cam 1080P FHD Car Camera 170° Wide Angle Car Camera Ultra Night Vision Mini Dash Cam with G-Sensor, Loop Recording and Parking Monitoring , B09Z6SY5RL

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
962

Ongebruikt, getest en werkend, ThiEYE Carbox6 Dash Cam 1080P FHD Car Camera 170° Wide Angle Car Camera Ultra Night Vision Mini Dash Cam with G-Sensor, Loop Recording and Parking Monitoring , B09Z6SY5RL

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
963

Ongeopend, ok, 18 Inch Ring Light with Tripod Stand, Yesker LED Ringlight Color Temperature 3200K to 5500K Makeup Ringlights with Tablet Phone Holder for Camera Smartphone Video Streaming Selfie Portrait Shooting , B0856SNKKV

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
964

Ongeopend, ok, 18 Inch Ring Light with Tripod Stand, Yesker LED Ringlight Color Temperature 3200K to 5500K Makeup Ringlights with Tablet Phone Holder for Camera Smartphone Video Streaming Selfie Portrait Shooting , B0856SNKKV

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
965

Ongeopend, ok, 18 Inch Ring Light with Tripod Stand, Yesker LED Ringlight Color Temperature 3200K to 5500K Makeup Ringlights with Tablet Phone Holder for Camera Smartphone Video Streaming Selfie Portrait Shooting , B0856SNKKV

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
966

Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 38
Afgelopen
Kavel nr: 
967

Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 36
Afgelopen
Kavel nr: 
968

Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
969

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
970

Ongeopend, NIPEECO Voltage Converter 12 V 220 V 500 W / 1000 W Car Inverter, Inverter, 12 V to 220 V Pure Sine Wave Current Converter for Laptops LED Lamps Mobile Phones Field Detection Devices (500 W) , B09B3JSH95

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
971

Ongeopend, beschadigde verpakking, DAPSET-EU Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
972

Ongebruikt, ok, Moes Wifi CO2-meter, luchtkwaliteitsmeter met weergave van temperatuur en luchtvochtigheid, alarmtoon CO2-melder, USB-oplaadbaar, gegevensopslag, compatibel met Smart Life Tuya app, B09YLVCQX6

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
973

Ongebruikt, ok, Moes Wifi CO2-meter, luchtkwaliteitsmeter met weergave van temperatuur en luchtvochtigheid, alarmtoon CO2-melder, USB-oplaadbaar, gegevensopslag, compatibel met Smart Life Tuya app, B09YLVCQX6

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
974

Minieme gebruikssporen, sleutels ontbreken werkt via app en vingerafdruk, eLinkSmart hangslot met zware sleutel en siliconen hoes, telefoonapp/ vingerafdruk/ sleutel, buiten waterdicht, autorisatie op afstand, anti-stoothangslot, B081Q2VSNL 1x klein + 2x groot

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
975

Ongebruikt, ok, Zendure Draagbare laptop-oplader, powerbank 26800 mAh, SuperTank Pro 100 W, PD 3.0, snellader, 4 externe USB-C-accu, OLED-beeldscherm, accu , B09DFWGBRH

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
976

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, ok, Zendure Draagbare laptop-oplader, powerbank 26800 mAh, SuperTank Pro 100 W, PD 3.0, snellader, 4 externe USB-C-accu, OLED-beeldscherm, accu , B09DFWGBRH

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
977

Lichte gebruikssporen, standaardlader ontbreekt, Zendure Power Bank, 26800 mAh 100 W PD Fast Charging Power Bank, Portable Charger with 2 USB-C (100 W & 60 W) and 2 USB-A (15 W & 18 W),B09JVYMX4R

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
978

Ongebruikt, ok, Zendure Powerbank 10000mAh Mini externe batterij Pack PD 20W Power Bank Snel opladen QC 3.0 USB C externe batterij B09GV4FBL9

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
979

Ongebruikt, ok, 4K digitale camera autofocus 48MP met 32GB SD-kaart 16x digitale zoom compacte camera, B0BJJZL6KH

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
980

Lichte gebruikssporen, ok, 4K digitale camera autofocus 48MP met 32GB SD-kaart 16x digitale zoom compacte camera, B0BJJZL6KH

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
981

Ongebruikt, getest en werkend, Casio FX-991SPX II - Wetenschappelijke rekenmachine, aanbevolen voor de Spaanse en Portugese levensloop, 576 functies, op zonne-energie en grijs/wit, B08VGPHFXP

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
982

Ongebruikt, getest en werkend, Casio FX-991SPX II - Wetenschappelijke rekenmachine, aanbevolen voor de Spaanse en Portugese levensloop, 576 functies, op zonne-energie en grijs/wit, B08VGPHFXP

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
983

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Grandstream DP750 DECT VoIP-basisstation (zwart), B01GUFAYPO

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
984

Ongebruikt, getest en werkend, Tayogo S2 Bluetooth-hoofdtelefoon met handsfree-functie, handsfree-functie, hifi-stereo-hoofdtelefoon met microfoon , B07QRG2B3K

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
985

Ongebruikt, getest en werkend, Tayogo S2 Bluetooth-hoofdtelefoon met handsfree-functie, handsfree-functie, hifi-stereo-hoofdtelefoon met microfoon , B07QRG2B3K

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
986

Ongebruikt, ok, Filofax Saffiano Personal Compact Zip Organizer - GranietFilofax Saffiano Personal Compact Zip Organizer - Graniet, 2022 inserts aanwezig, 5059145461080

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
987

Ongebruikt, 5 x Lebez 61402, Wetenschappelijke rekenmachine 10 + 2 cijfers, Afmetingen cm. 8 x 15,5, B07CWW2F1R

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
988

Ongebruikt, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
989

Lichte gebruikssporen, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
990

Ongebruikt, ok, Monokular Telescoop, YVVV 12x42 HD met GSM-statiefje, BAK4 Prisma IP7 Waterdicht, B0B3TFF9F2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
991

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
992

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
993

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
994

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
995

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
996

3x Ongeopende doos van 2 , 6 cartridges totaal, myCartridge SUPCOLOR TN-247 compatibel voor Brother TN-247 voor Brother HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CmyCartridge SUPCOLOR TN-247 compatibel voor Brother TN-247 voor Brother HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW DCP-L3510CDW L350CDW printer cartridges , B08TQTN5QP

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
997

3x Ongeopende doos van 2 , 6 cartridges totaal, myCartridge SUPCOLOR TN-247 compatibel voor Brother TN-247 voor Brother HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CmyCartridge SUPCOLOR TN-247 compatibel voor Brother TN-247 voor Brother HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW DCP-L3510CDW L350CDW printer cartridges , B08TQTN5QP

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
998

3x Ongeopende doos van 2 , 6 cartridges totaal, myCartridge SUPCOLOR TN-247 compatibel voor Brother TN-247 voor Brother HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CmyCartridge SUPCOLOR TN-247 compatibel voor Brother TN-247 voor Brother HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW DCP-L3510CDW L350CDW printer cartridges , B08TQTN5QP

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
999

3x Ongeopende doos van 2 , 6 cartridges totaal, myCartridge SUPCOLOR TN-247 compatibel voor Brother TN-247 voor Brother HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CmyCartridge SUPCOLOR TN-247 compatibel voor Brother TN-247 voor Brother HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW DCP-L3510CDW L350CDW printer cartridges , B08TQTN5QP

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1000

Ongebruikt, getest en werkend, Draagbare CD-speler Boombox, CD-MP3-speler , BT, Aux, WIT (WTB791) , B08TTDWVH6

Pagina's