Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

2995

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
841

Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech WG2X Gimbal Draagbare stabilisator voor GoPro Hero 8/7/6/5/4/3 actiecamera voor ski/fiets/helm/automontage , B086YHRFJN

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
842

Startbod:
€ 9
€ 30
Kavel nr:
843

Startbod:
€ 9
€ 36
Kavel nr:
844

Startbod:
€ 12
€ 14
Kavel nr:
845

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Rybozen Bluetooth karaoke-microfoon, draadloze microfoonkit, karaoke-installatie met 2 microfoons voor tv, pc, party, vergadering, DJ, luidspreker, kerk, bruiloft, ondersteunt HDMI, AUX in/out, B07GRLHXGB

Startbod:
€ 9
€ 11
Kavel nr:
846

Gebruikssporen, standaard AUx- USB-Lader Kabel ontbreken, getest en werkend, volledig, Rybozen Bluetooth karaoke-microfoon, draadloze microfoonkit, Lichte gebruikssporen, karaoke-installatie met 2 microfoons voor tv, pc, party, vergadering, DJ, luidspreker, kerk, bruiloft, ondersteunt HDMI, AUX in/out, B07GRLHXGB

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
847

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Rybozen Bluetooth karaoke-microfoon, draadloze microfoonkit, Lichte gebruikssporen, karaoke-installatie met 2 microfoons voor tv, pc, party, vergadering, DJ, luidspreker, kerk, bruiloft, ondersteunt HDMI, AUX in/out, B07GRLHXGB

Startbod:
€ 40
€ 123
Kavel nr:
848

Ongebruikt, ok, NexiGo Native 1080P Projector PJ20 met Dolby_Sound Ondersteuning, [350ANSI - Meer dan 9500 Lux Helderheid], 5Ghz Wi-Fi, Outdoor Movie Projector, Bluetooth 5.1 , B09BCJLD2T

Startbod:
€ 40
€ 140
Kavel nr:
849

Lichte gebruikssporen, ok, NexiGo Native 1080P Projector PJ20 met Dolby_Sound Ondersteuning, [350ANSI - Meer dan 9500 Lux Helderheid], 5Ghz Wi-Fi, Outdoor Movie Projector, Bluetooth 5.1 , B09BCJLD2T

Startbod:
€ 40
€ 120
Kavel nr:
850

Startbod:
€ 15
€ 30
Kavel nr:
851

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
852

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
853

Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech [Officieel] Vlog-Pocket 2 3-assige stabilisator voor smartphones, opvouwbaar draagbaar carddanisch compact formaat voor iPhoneX/XS/XR/11/12Pro Max Mini, Samsung.B089KF98Y10

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
854

Ongebruikt, ok, Smatree 13,3" Laptoptas harde laptoptas, zwart , B08ZXNTTVB

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
855

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
856

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
857

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
858

Startbod:
€ 7
€ 36
Kavel nr:
859

Ongebruikt, getest en werkend, groen, ICARERSPACE 6-in-1 draadloos laadstation met bedlampje en wekker, 10 W QI-gecertificeerd, compatibel met iPhone/Samsung, Apple Watch/Smart Watch, Airpods Pro/2/1 , B093SZ5CYD

Startbod:
€ 7
€ 26
Kavel nr:
860

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
861

Startbod:
€ 7
€ 25
Kavel nr:
862

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
863

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, groen, ICARERSPACE 6-in-1 draadloos laadstation met bedlampje en wekker, 10 W QI-gecertificeerd, compatibel met iPhone/Samsung, Apple Watch/Smart Watch, Airpods Pro/2/1 , B093SZ5CYD

Startbod:
€ 15
€ 19
Kavel nr:
864

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Pitaka Draadloze oplader voor iPhone 12-serie, 2-in-1 draadloze oplader en houder voor mobiele telefoon [MagEZ Juice 2], inductief laadstation Qi Smartphones tafelstandaard met draadloze power bank, zwart/blauw, B08S78RNZM

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
865

Ongebruikt, ok, Smatree 15-16"" Laptoptas harde laptoptas, zwart , B0B68ML2MS

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
866

Lichte gebruikssporen, volledig, Hikity 7 Inch Touchscreen Android 10 Car Radio with Sat Nav for Fiat 500 (2016-2019), RDS Car Radio Bluetooth with FM WiFi GPS, Car Radio Touch Display with USB BT SWC Mirror Link + Canbus + Rear View Camera , B09STJ4ZHD

Startbod:
€ 25
€ 35
Kavel nr:
867

Ongebruikt, getest en werkend, Edifier NeoBuds Pro Hi-Res ANC Ruisonderdrukkende Draadloze Oordopjes met LDAC, LHDC - 6-Mics -Tap Control en APP Instellingen - Zwart , B0999DRY2T

Startbod:
€ 12
€ 18
Kavel nr:
868

Ongebruikt, getest en werkend, Jabra Talk 55 Mono In-Ear Headset – Draadloos Bellen en Muziek, GPS-Richtingaanwijzingen en Podcasts Streamen vanaf Mobiele Apparaten – Zwart , B07DFGQ45V

Startbod:
€ 12
€ 18
Kavel nr:
869

Startbod:
€ 12
€ 16
Kavel nr:
870

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
871

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
872

Startbod:
€ 50
€ 140
Kavel nr:
873

ongebruikt, ok, 3D-printer Creality Ender 3, nieuwe versie Ender 3 met betaalbaar open source-formaat en uitstekende afdrukkwaliteit , B07JC93LKS

Startbod:
€ 40
€ 140
Kavel nr:
874

Lichte gebruikssporen, ok, 3D-printer Creality Ender 3, nieuwe versie Ender 3 met betaalbaar open source-formaat en uitstekende afdrukkwaliteit , B07JC93LKS

Startbod:
€ 40
€ 45
Kavel nr:
875

Ongebruikt, getest en werkend, blijft soms hangen bij naar boven sturen maar herneemt onmiddellijk na kleine aanraking, Feiyu Pocket 2 [Official] Action Cameras with 3-Axis Mobile Phone Gimbal Stabilizer 4K Video 130° View WDR All-Metal Housing External Microphone Beauty Effect for YouTube TikTok Video Vlog , B098BDMFN3

Startbod:
€ 25
€ 60
Kavel nr:
876

Ongebruikt, ok, TTLIFE Oplader voor elektrische voertuigen Draagbare oplaadkabel voor elektrische voertuigen Type 2 naar Type 2 IEC62196-2 Oplaadpoort voor elektrische voertuigen (32A driefasig 22KW), B08TQGWBH7

Startbod:
€ 4
€ 14
Kavel nr:
877

Ongebruikt, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 met 50 A4 pouches, B08Z3GNF5R

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
878

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
879

Startbod:
€ 3
€ 11
Kavel nr:
880

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 met 50 A4 pouches, B08Z3GNF5R