Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

Veiling nr: 
3171

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
27/05/2023 - 09:00 tot 11:30
Vrijlatenstraat 14 poort F
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
02/06/2023 - 08:30 tot 12:30
03/06/2023 - 08:30 tot 12:30
Vrijlatenstraat 14 poort F
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
15/05/2023 - 17:00
Einddatum: 
29/05/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
800 kavels
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1761

Ongebruikt, beschadigde doos, Bouten om de voetsteunen te bevestigen ontbreken, lichte schade aan 1 wiel + 1 zijkant plastic zie foto, , ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1762

Ongeopend, PETTOM Cat Sisal Ball Speelgoed Interactief Houten Speelgoed voor Indoor Katten ,32x34x25cm , B08ZSLR94D

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1763

Ongeopend, PETTOM Cat Sisal Ball Speelgoed Interactief Houten Speelgoed voor Indoor Katten ,32x34x25cm , B08ZSLR94D

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1764

Ongeopend, PETTOM Cat Sisal Ball Speelgoed Interactief Houten Speelgoed voor Indoor Katten ,32x34x25cm , B08ZSLR94D

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1765

Ongeopend, PETTOM Cat Sisal Ball Speelgoed Interactief Houten Speelgoed voor Indoor Katten ,32x34x25cm , B08ZSLR94D

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1766

Ongeopend, PETTOM Cat Sisal Ball Speelgoed Interactief Houten Speelgoed voor Indoor Katten ,32x34x25cm , B08ZSLR94D

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1767

Ongeopend, PETTOM Waterdichte autobankovertrek voor huisdieren, zwart, 238x142 cm , B01HCZD0H0

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1768

Ongeopend, PETTOM Waterdichte autobankovertrek voor huisdieren, zwart, 238x142 cm , B01HCZD0H0

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1769

Ongeopend, PETTOM Waterdichte autobankovertrek voor huisdieren, zwart, 238x142 cm , B01HCZD0H0

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1770

Ongeopend, PETTOM Waterdichte autobankovertrek voor huisdieren, zwart, 238x142 cm , B01HCZD0H0

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1771

Ongebruikt, ok. Umi - Neoprene Dumbbell Weights Home Gym Fitness Dumbbell Set 2 x 4kg, B07D551G6M

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1772

Ongebruikt, ok, geen doos. Umi - Neoprene Dumbbell Weights Home Gym Fitness Dumbbell Set 2 x 4kg, B07D551G6M

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1773

Ongebruikt, ok. KAPVOE Fotochromatische zelfkleurende fietsbril, TR90-montuur voor heren en dames, helder, sportzonnebril, sport, fietsen, MTB, fietsbril, rijden, sportbril, baseball, hardlopen, CE-gecertificeerd, B09JNJV33Y

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1774

Ongebruikt, ok. KAPVOE Gepolariseerde fietsbril met 5 verwisselbare glazen voor mannen en vrouwen, volledig scherm, TR90, lichte MTB, sportzonnebril fiets 10, B0957HYH17

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1775

Ongebruikt, ok. KAPVOE Gepolariseerde Fietsbril met 4 Verwisselbare Lenzen TR90 Frame voor Mannen Vrouwen Sport Zonnebril Sport Fietsen MTB Fietsbril Sport Bril Rijden Vissen Baseball Running CE gecertificeerd, B097R6V8Q3

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1776

Ongebruikt, ok. KAPVOE Fotochromatische zelfkleurende fietsbril, TR90-montuur voor heren en dames, helder, sportzonnebril, sport, fietsen, MTB, sportbril, rijden, baseball, hardlopen, CE-gecertificeerd, B097TDVPSN

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1777

Ongebruikt, ok. KAPVOE Gepolariseerde Fietsbril Met 5 Verwisselbare Lenzen Tr90 Frame Voor Mannen Vrouwen Sport Zonnebril Mountainbike Bril MTB Fiets Goggles Running, B0957HQWNV

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1778

Ongebruikt, ok. KAPVOE Fietsbril, mountainbike, sport, zonnebril, fietsen, motorfiets, BMX, heren, dames, B09QVYSBHF

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1779

Ongebruikt, ok, ATTCL Gepolariseerde Fietszonnebril Voor Mannen Vrouwen Running Rijden Vissen Sportbril, B09MH5PX1W

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1780

Ongebruikt, ok, Stove Fan for Fireplace, magnetische kachelventilator, voor hout/brandhout/haard/kachelpijp, stille kachelventilator, stroomloos, met 2 krachtige magneten (magneten en ring) , B09JCCY3HW

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1781

Ongebruikt, getest en werkend, HOMCORT Mini-rijstkoker en stoompan, 1 liter, incl. warmhoudfunctie en roestvrijstalen binnenpan , B09MMCPJ6P

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1782

Ongebruikt, getest en werkend, HOMCORT Mini-rijstkoker en stoompan, 1 liter, incl. warmhoudfunctie en roestvrijstalen binnenpan , B09MMCPJ6P

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1783

Ongeopend, PETTOM Waterdichte autobankovertrek voor huisdieren, zwart, 238x142 cm , B01HCZD0H0

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1784

Ongebruikt, ok, FIEMACH Draagbare telescopische kruk, 2e generatie opvouwbare kruk camping lichtgewicht kruk voor buiten camping BBQ vissen wandelen tuinieren binnen, maximale belasting 400 lbs, blauw, B08C9RY9GJ

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1785

6x Ongeopende verpakking van 6 rollen linnen kantlint, natuurlijke rol lint, handgemaakt kantlint, juteband, B09PG24CRS

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1786

Ongeopend, 2 stuks, kersen- en olijfontpitter, kersenontpitter, ontpitter , B09NZX5158

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1787

Ongeopend, 2 stuks, kersen- en olijfontpitter, kersenontpitter, ontpitter , B09NZX5158

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1788

Ongebruikt, enkel pop + schoenen, ok, ZIYIUI Reborn Babypop 60 cm, van silicone, vinyl, handgemaakt, realistisch, simulatie babydolls, 60 cm, lang haar, voor pasgeborenen, B08X9V4BCZ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1789

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, FIEMACH Draagbare telescopische kruk, 2e generatie opvouwbare kruk camping lichtgewicht kruk voor buiten camping BBQ vissen wandelen tuinieren binnen, maximale belasting 400 lbs, zwart , B08C9SLXD2

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1790

2x Ongebruikt, ok, High Pulse Fasciaset incl. 2x Fasciabal, 1x Mini Fasciarol, 1x Duobal en Oefenposter - Combiset voor een gerichte, diep werkende massage van de fascia en de regeneratie van de spieren
L , B07MFZP89J

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1791

2x Ongeopend , Premium hondenkom antislip van roestvrij staal + melamine, 2 x 1500 ml per kom, diameter van 21 cm en 28 cm onderaan 9 cm hoog.4260729730497

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1792

2x Ongebruikt, ok, High Pulse Fasciaset incl. 2x Fasciabal, 1x Mini Fasciarol, 1x Duobal en Oefenposter - Combiset voor een gerichte, diep werkende massage van de fascia en de regeneratie van de spieren
L , B07MFZP89J

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1793

2x Ongebruikt, ok, High Pulse Fasciaset incl. 2x Fasciabal, 1x Mini Fasciarol, 1x Duobal en Oefenposter - Combiset voor een gerichte, diep werkende massage van de fascia en de regeneratie van de spieren
L , B07MFZP89J

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1794

2x Ongeopend , Premium hondenkom antislip van roestvrij staal + melamine, 2 x 1500 ml per kom, diameter van 21 cm en 28 cm onderaan 9 cm hoog.4260729730497

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1795

2x Ongeopend, Set antislip roestvrijstalen bakken 21,6cm (H 5,5cm), rubberen basissen, B08G88R4RF

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1796

2x Ongeopend, Set antislip roestvrijstalen bakken 21,6cm (H 5,5cm), rubberen basissen, B08G88R4RF

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1797

2x Ongeopend, Set antislip roestvrijstalen bakken 21,6cm (H 5,5cm), rubberen basissen, B08G88R4RF

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1798

2x Ongeopend, sakruda 1,5m sterke leiband reflecterende delen, duurzaam hondentouw met zacht gevoerd handvat, hondenriem met zeer reflecterende draden voor nachtveiligheid, geschikt voor kleine, middelgrote en grote honden (zwart) , B09CH2PDFW

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1799

2x Ongeopend, sakruda 1,5m sterke leiband reflecterende delen, duurzaam hondentouw met zacht gevoerd handvat, hondenriem met zeer reflecterende draden voor nachtveiligheid, geschikt voor kleine, middelgrote en grote honden (zwart) , B09CH2PDFW

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1800

2x Ongeopend, sakruda 1,5m sterke leiband reflecterende delen, duurzaam hondentouw met zacht gevoerd handvat, hondenriem met zeer reflecterende draden voor nachtveiligheid, geschikt voor kleine, middelgrote en grote honden (zwart) , B09CH2PDFW