Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

Veiling nr: 
3171

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
27/05/2023 - 09:00 tot 11:30
Vrijlatenstraat 14 poort F
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
02/06/2023 - 08:30 tot 12:30
03/06/2023 - 08:30 tot 12:30
Vrijlatenstraat 14 poort F
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
15/05/2023 - 17:00
Einddatum: 
29/05/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
800 kavels
Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1641

Ongebruikt, ok, HMTOPE Hondenbed, hondensofa, hondenkussen, hondenmand, afneembaar en wasbaar, lichtgrijs, 110 x 86 x 26 cm , B09NK9YSG8

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1642

Lichte gebruikssporen/krassen, beschadigde verpakking, Opvouwbare Huisdier Grooming arm met klem voor grote en kleine honden - 35 inch In hoogte verstelbaar (zwart), B0733J8RW7

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1643

Ongebruikt, ok, Lewondr verstelbare hondenbak, met 1 slowfeeder en 2 RVS bakken, 4 standen hoogte verstelbare napstandaard met 1 langzame voerbak en 2 roestvrijstalen nappen, B0B4J3GN2F

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1644

Ongebruikt, ok, Sun Will Verwarmde handschoenen, fietshandschoenen, 7,4 V, 2200 mAh, oplaadbare motorhandschoenen, elektronische artritis-handwarmer ,small , B07V6BNVG1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1645

Ongebruikt, volledig, ok, Hondenrugzak voor kleine honden, benen naar buiten en honden, draagzak, speciaal voor puppy's en middelgrote honden, ademende rugzak voor honden, wandelen, reizen, kamperen, Medium, B09YNC8JDK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1646

Ongebruikt, volledig, ok, Hondenrugzak voor kleine honden, benen naar buiten en honden, draagzak, speciaal voor puppy's en middelgrote honden, ademende rugzak voor honden, wandelen, reizen, kamperen, Medium, B09YNC8JDK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1647

Ongebruikt, volledig, ok, Hondenrugzak voor kleine honden, benen naar buiten en honden, draagzak, speciaal voor puppy's en middelgrote honden, ademende rugzak voor honden, wandelen, reizen, kamperen, Large, B09YNC8JDK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1648

Ongebruikt, volledig, ok, Hondenrugzak voor kleine honden, benen naar buiten en honden, draagzak, speciaal voor puppy's en middelgrote honden, ademende rugzak voor honden, wandelen, reizen, kamperen, Large, B09YNC8JDK

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1649

Ongebruikt, ok, PETKIT shelter Dome, kattenhuizen voor katten/kleine honden, winterbestendig, dubbelzijdig ventilatiedesign, waterdicht en weerbestendig, 48 x 38 x 33 cm, B0919P4524

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1650

Ongebruikt, ok grondpiketten ontbreken, PETKIT shelter Dome, kattenhuizen voor katten/kleine honden, winterbestendig, dubbelzijdig ventilatiedesign, waterdicht en weerbestendig, 48 x 38 x 33 cm, B0919P4524

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1651

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, PETLIBRO Automatische Kattenvoeder voor Twee Katten, 5L Droogvoer Dispenser met Splitter en Twee Roestvrije Kommen, 10s Maaltijdoproep en Timer Instelling, 50 Porties 6 Maaltijden Per Dag Voor Kat en Hond, B098J4TCDB

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1652

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, PETLIBRO Automatische Kattenvoeder voor Twee Katten, 5L Droogvoer Dispenser met Splitter en Twee Roestvrije Kommen, 10s Maaltijdoproep en Timer Instelling, 50 Porties 6 Maaltijden Per Dag Voor Kat en Hond, B098J4TCDB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
1653

Gebruikssporen, getest en werkend, PETLIBRO Automatische Kattenvoeder voor Twee Katten, 5L Droogvoer Dispenser met Splitter en Twee Roestvrije Kommen, 10s Maaltijdoproep en Timer Instelling, 50 Porties 6 Maaltijden Per Dag Voor Kat en Hond, B098J4TCDB

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1654

Ongebruikt, getest en werkend , Taixinpower Kuiken Broedmachine Kit met Warmteplaat 13W, Vervangende Warmtelamp voor Kippenhok, Verstelbare Hoogte voor 15-20 Kuikens , B09C89H6XK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1655

Ongebruikt, getest en werkend , Taixinpower Kuiken Broedmachine Kit met Warmteplaat 13W, Vervangende Warmtelamp voor Kippenhok, Verstelbare Hoogte voor 15-20 Kuikens , B09C89H6XK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1656

Ongebruikt, getest en werkend , Taixinpower Kuiken Broedmachine Kit met Warmteplaat 13W, Vervangende Warmtelamp voor Kippenhok, Verstelbare Hoogte voor 15-20 Kuikens , B09C89H6XK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1657

Ongebruikt, getest en werkend , Taixinpower Kuiken Broedmachine Kit met Warmteplaat 13W, Vervangende Warmtelamp voor Kippenhok, Verstelbare Hoogte voor 15-20 Kuikens , B09C89H6XK

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1658

Ongebruikt, getest en werkend , gn tape en handschoenen aanwezig, Taixinpower Kuiken Broedmachine Kit met Warmteplaat 13W, Vervangende Warmtelamp voor Kippenhok, Verstelbare Hoogte voor 15-20 Kuikens , B09C89H6XK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1659

Ongebruikt, ok, Coospider 4 in 1 aquarium pomp interne UV-filters + air pump voor visschildpadtanks met pomp en 5W UVC-lichtsterilisator tot 150 liter JUP-02 met extra 1 reservelamp en 1 filterspons , B09MHLVFMC

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1660

Ongebruikt, ok, Coospider 4 in 1 aquarium pomp interne UV-filters + air pump voor visschildpadtanks met pomp en 5W UVC-lichtsterilisator tot 150 liter JUP-02 met extra 1 reservelamp en 1 filterspons , B09MHLVFMC

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1661

Ongebruikt, ok , JBL ProFlora Direct Krachtige CO?-diffuser, 16/22 direct-diffuser, 6334000, 4014162633408

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1662

Ongebruikt, ok , JBL ProFlora Direct Krachtige CO?-diffuser, 16/22 direct-diffuser, 6334000, 4014162633408

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1663

Ongebruikt, getest en werkend, FEDOUR 4W krachtige aquarium luchtpomp, 2 luchtuitgangen 420LPH zwart haai aquarium luchtpomp, instelbare aquarium beluchter met accessoires , B09FPTDST1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1664

Ongebruikt, compleet, PETKIT PURA Air Smart Spray Geurverwijderaar, Pet Odour Eliminator Deodorizer voor huisdiertoiletten thuis met Smart Light, app-besturing, B09TW5J426

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1665

Ongebruikt, ok, herverpakt, honeyguaridan Automatische drinkfontein voor honden en katten, 6 liter, met 30 dB ultralichte waterpomp, waterdispenser voor middelgrote en grote honden , B08YN5T2DB

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1666

Ongebruikt, ok, herverpakt, honeyguaridan Automatische drinkfontein voor honden en katten, 6 liter, met 30 dB ultralichte waterpomp, waterdispenser voor middelgrote en grote honden , B08YN5T2DB

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
1667

Lichte gebruikssporen, filters en afkaping ontbreken, ok, honeyguaridan Automatische drinkfontein voor honden en katten, 6 liter, met 30 dB ultralichte waterpomp, waterdispenser voor middelgrote en grote honden , B08YN5T2DB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1668

Ongeopende verpakking, ok, Teenii CTIM Fysische laboratoria, leerset, elektriciteit en magnetisme voor kinderen, secundaire scholieren en bachilleraat, elektromagnetisch, B07N19VC8L

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1669

Ongeopende verpakking, ok, Teenii CTIM Fysische laboratoria, leerset, elektriciteit en magnetisme voor kinderen, secundaire scholieren en bachilleraat, elektromagnetisch, B07N19VC8L

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1670

Ongeopende verpakking, ok, Teenii CTIM Fysische laboratoria, leerset, elektriciteit en magnetisme voor kinderen, secundaire scholieren en bachilleraat, elektromagnetisch, B07N19VC8L

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1671

Ongeopende verpakking, ok, Teenii CTIM Fysische laboratoria, leerset, elektriciteit en magnetisme voor kinderen, secundaire scholieren en bachilleraat, elektromagnetisch, B07N19VC8L

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1672

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Ycozy Automatische visvoerautomaat Aquariumaccessoires Visvoerdispenser Visvoerautomaat Timing Feeder Vis geschikt voor Goudvis/Schildpad?Nive-EV v, B088KKNKLB

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1673

Ongebruikt, getest en werkend, Pet Prime Automatische balwerper interactieve balwerpmachine 3 mini- tennisballen inclusief- Mini Style, White , B082K5WQRQ

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1674

Plm 14 verpakkingen, niet controleerd

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
1675

Plm 89 verpakkingen, niet gecontroleerd

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1676

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1677

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1678

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1679

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1680

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4