Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

3171

Vrijlatenstraat 14 poort F
Vrijlatenstraat 14 poort F
Aantal kavels:
800 kavels
Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
1521

Plm 105 stuks ongeopend, diverse, oa bescherming, dodo's , ….

Startbod:
€ 21
€ 21
Kavel nr:
1522

Plm 21 stuks ongeopend, 16x B086P94LDF ( kids-dreamcatcher roze ) + 5x pack v 2

Startbod:
€ 6
€ 18
Kavel nr:
1523

Ongebruikt, volledig, ok, Limmys Magnetische Bouwblokken - Bouw Speelgoed voor Jongens en Meisjes - STEM Educatief Speelgoed - Inclusief 108 Stukken en een Ideeënboek, B08C2TYSR5

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1524

10x Ongeopend, Reptilien-Futternapf mit Rampe und Basking Plattform, Kunststoff, für Schildkröten, Futter- und Wassernapf, auch geeignet für Badewannen und Aquarien, Weiß , B099DVXH3N

Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
1525

Plm ca 250 stuks, Zelfklevende haken, transparant, transparant, plakhaken, waterdicht, afneembaar, 30 x 30 x 5 millimeter, B0BMKTQNCF

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1526

5 Ongeopende packs van 50 stuks champagnekleurige toverstaven met lint en belletje, kanten feeënstick met wit lint voor bruiloft, zijden feeënstok, verjaardag, feest, zijde, babyshowers, feesten, kanten lint, met klokken (50), B0B3GN6PG5

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
1527

Ongeopend, Selighting DSLR camerarugzak, waterdichte fotorugzak, camera-rugzak spiegelreflexcamera met regenhoes, B07LC823TR

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
1528

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1529

Ongebruikt, volledig, ok, JOYIN 34" Sneeuwbuizen (2 sets), B081KB5RQJ

Startbod:
€ 4
€ 17
Kavel nr:
1530

Ongebruikt, getest en werkend, ok, beschadigde verpakking, CS COSDDI-tekenprojectortafel voor kinderen Traceren en tekenen Projectorspeelgoed met licht en muziek, schilderij Tekentafelprojector Peuterspeelgoed voor kinderen Meisjes Jongens Leeftijd 3+, B0B3XK1Z91

Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
1531

Ongebruikt, volledig, ok, Ohuhu 120-kleurige Alcohol marker, dubbele punten permanente markeringen voor kinderen, Markeerstift Sketch Markers voor het tekenen van volwassen kleuren, markers op basis van Alcohol, B077QZG4FJ

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
1532

Ongebruikt, volledig, ok, Kapla houten bouwstenen, bricks 200 pcs (kapla200), B0007KLH1Y

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1533

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Micro-, USB-kabel en verpakking ontbreken, EARISE T15 Draagbare Bluetooth Karaoke Machine voor Kinderen & Volwassenen, Draadloos PA-Sprekerssysteem met Lichten, Getelegrafeerde Microfoon, FM-radio, Steunen TF Kaart/USB, AUX-IN, B07WPY1YCW

Startbod:
€ 9
€ 25
Kavel nr:
1534

Ongebruikt, ok. ZUOCHEN 50 x 50 x 50 cm fotobox voor foto's, tafel, top light box, LED, fotostudio, lichttent, softbox, shooting light met 3 achtergronden (zwart/wit/oranje) voor fotografie, B098378WNP

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
1535

Ongebruikt, getest en ok, Bextoo Powerbank 3000mAh oranje batterij grote capaciteit: draagbare oplader ?met 2 USB-uitgangen en USB C-ingangen, LCD-display, B09F66LPH3

Startbod:
€ 6
€ 13
Kavel nr:
1536

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
1537

Ongebruikt, ok, Thermosbak voor eten, 680 ml, thermoskom met deksel, roestvrij staal, vacuüm, warmhoudkom met binnenkom, perfect voor feestdagen, lunch, houdt gerechten warm en koud (groen) B09XB3SQSD

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
1538

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
1539

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
1540

Ongebruikt, ok, Thermosbak voor eten, 680 ml, thermoskom met deksel, roestvrij staal, vacuüm, warmhoudkom met binnenkom, perfect voor feestdagen, lunch, houdt gerechten warm en koud (zwart) B09XB4F7HG

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
1541

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
1542

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
1543

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1544

2x Ongebruikt, getest en werkend, SoundPEATS Air3 draadloze in-ear Bluetooth V5.2 koptelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-Adaptive, 4-Mic en CVC 8.0 Ruisonderdrukking, TrueWireless Mirroring Tech, in-Ear Detection, Game Mode(zwart) , B09BZKNBY7

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1545

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
1546

Startbod:
€ 11
€ 13
Kavel nr:
1547

2x Lichte gebruikssporen, getest en werkend, SoundPEATS Air3 draadloze in-ear Bluetooth V5.2 koptelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-Adaptive, 4-Mic en CVC 8.0 Ruisonderdrukking, TrueWireless Mirroring Tech, in-Ear Detection, Game Mode(zwart) , B09BZKNBY8

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1548

3x Lichte gebruikssporen geen verpakkingen en acc., getest en werkend, SoundPEATS Air3 draadloze in-ear Bluetooth V5.2 koptelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-Adaptive, 4-Mic en CVC 8.0 Ruisonderdrukking, TrueWireless Mirroring Tech, in-Ear Detection, Game Mode(zwart) , B09BZKNBY9

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1549

2x Gebruikssporen, getest en werkend, SoundPEATS Air3 draadloze in-ear Bluetooth V5.2 koptelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-Adaptive, 4-Mic en CVC 8.0 Ruisonderdrukking, TrueWireless Mirroring Tech, in-Ear Detection, Game Mode(zwart) , B09BZKNBY8

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
1550

Ongebruikt, getest en werkend, Aicok electrische melkopschuimer MMF-808-V2 , RVS , 400W Zwart, B09KRXTV4M

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
1551

Lkichte gebruikssporen , getest en werkend, Aicok electrische melkopschuimer MMF-808-V2 , RVS , 400W Zwart, B09KRXTV4M

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1552

Ongebruikt, getest en werkend, SoundPEATS Air3 draadloze in-ear Bluetooth V5.2-koptelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-Adaptive, 4-mic en CVC 8.0 ruisonderdrukking, TrueWireless Mirroring-technologie, in-ear detectie, gamemodus(wit) , B09HGZP1H7

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1553

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
1554

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1555

Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, SoundPEATS Air3 draadloze in-ear Bluetooth V5.2-koptelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-Adaptive, 4-mic en CVC 8.0 ruisonderdrukking, TrueWireless Mirroring-technologie, in-ear detectie, gamemodus(wit) , B09HGZP1H7

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1556

2x Gebruikssporen, getest en werkend, SoundPEATS Air3 draadloze in-ear Bluetooth V5.2-koptelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-Adaptive, 4-mic en CVC 8.0 ruisonderdrukking, TrueWireless Mirroring-technologie, in-ear detectie, gamemodus(wit) , B09HGZP1H8

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
1557

Ongebruikt, getest en werkend, Filterkoffiezetapparaat, programmeerbare druppelkoffiezetapparaat van 1,8 liter met snelbrouwtechnologie, LED-display koffiebrouwer met glazen karaf en herbruikbaar filter , B0B3N79H7R

Startbod:
€ 7
€ 15
Kavel nr:
1558

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
1559

Ongeopend, RONHAN Verrekijker 10 x 50 cm, verrekijker met weinig nood aan licht, HD-FMC-lens 6 mm oculair en 50 mm lens; 112 m gezichtsveld op 1000 m; B09BZ1V3SD

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
1560