Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

3171

Vrijlatenstraat 14 poort F
Vrijlatenstraat 14 poort F
Aantal kavels:
800 kavels
Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
1241

Ongebruikt, volledig, ok, Glacial Desktop Bokszak met Bureauklem, B07D4PSSYZ

Startbod:
€ 40
€ 40
Kavel nr:
1242

Ongeopend, beschadigde verpakking, IVITA Reborn babypop, realistisch pasgeboren babypop, handgemaakt, levensechte blauwe ogen, zachte levendige babypop, meisje (WG1519-48cm-3791g-meisje) , B07RSFJWJH

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
1243

Ongebruikt, ok, Mr. Entertainer's Karaoke CDG-pakket. Grote hits van de decennia. 40 grootste nummers van elk decennium, 60s, 70s, 80s, 90s, 00s, 10s. 240 beste nummers aller tijden voor familiefeest, B089QQRSN8

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
1244

Ongebruikt, getest en werkend, ok, EasySMX PC gamepad, 2.4G Wireless PS3-controller, gaming controller, dual shock, turbo voor PS3/PC/Android TV-box/Switch, B07G13KQ57

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
1245

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1246

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
1247

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
1248

Ongebruikt, volledig, ok, Faber-Castell 110024 - Kleurpotloden, 24 Polychromos Metalen Etui, B0007OECK8

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1249

Ongeopend, Vegena Diamond Painting UNICORN voor kinderen, , met fotolijst , 18 x 23 cm, B0B28H46BK

Startbod:
€ 3
€ 0
Kavel nr:
1250

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1251

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
1252

Ongebruikt, volledig, ok, arVin MFI Wireless Controller voor iPhone/iPad iOS Mobile Gaming Bluetooth Controller Gamepad Joystick, Direct Connect/Play, B099DZKRXQ

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
1253

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
1254

Startbod:
€ 11
€ 15
Kavel nr:
1255

Ongeopend, City Politiestation, politiespeelgoed, bouwstenen, set met politieauto, helikopter, rollenspel, STEM constructiespeelgoed, B0B5G9PP52

Startbod:
€ 11
€ 11
Kavel nr:
1256

Startbod:
€ 11
€ 11
Kavel nr:
1257

Startbod:
€ 11
€ 11
Kavel nr:
1258

Startbod:
€ 11
€ 11
Kavel nr:
1259

Startbod:
€ 11
€ 15
Kavel nr:
1260

Ongeopend, City Politiestation, politiespeelgoed, bouwstenen, set met politieauto, helikopter, rollenspel, STEM constructiespeelgoed, B0B5G7RTXV

Startbod:
€ 11
€ 15
Kavel nr:
1261

Startbod:
€ 11
€ 18
Kavel nr:
1262

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1263

Ongeopend in seal , Opruimzak voor kinderen, brandweerauto speelgoed opbergtas, incl 4 speelgoedauto's , nylon kindertapijt opbergmat, eenvoudig opgeruimd door aantrekken koord -diameter 70 cm, B0BCV9VQQ8

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1264

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1265

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
1266

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
1267

Startbod:
€ 12
€ 16
Kavel nr:
1268

Ongeopend, EXTSUD Remote Control Car, RC Remote Control Car Mini 2.4 GHz Car Off-Road Vehicle Racing Car with 2 Rechargeable Batteries Green, B0932YPMWM

Startbod:
€ 12
€ 14
Kavel nr:
1269

Startbod:
€ 12
€ 18
Kavel nr:
1270

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
1271

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Uleway Kindercamera, digitale camera print instant camera 1080P 2,0 inch scherm videocamera zwart-wit fotocamera met 32 ??GB geheugenkaart, 3 rollen printpapier, 5 kleuren penseelpen, B08YD22HS2

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1272

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
1273

Ongebruikt, doos licht beschadigd, OfficeTree 80 alcoholmarkers - 40 intensieve en 40 pastelkleuren - Twin Marker Set voor tekenen en schilderen - Touch Marker pennen ook als manga-stifOfficeTree 80 alcoholmarkers - 40 intensieve en 40 pastelkleuren - Twin Marker Set voor tekenen en schilderen - Touch Marker pennen ook als manga-stiften , B07H2LX674

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
1274

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1275

Lichte gebruikssporen, ok, Atmoshpera Kapstok wolk . 4 haken . 55cm, 3560237549163

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
1276

Ongebruikt, getest en werkend, ok, EasySMX Draadloze Game Controller Joystick Gamepad, voor PC/Nintendo Switch/Windows XP/10/7/8/8.1, en Android/PS3, met Dual-Vibration Turbo en Trigger Knoppen, 1-toets Wake-up, B0B2QZSSGN

Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
1277

Ongebruikt, niet getest, volledig, ok, aikeec PC Gear Shifter USB voor Lo Gitech G29 G27 G25 G920 G923 Thrust Master TH8A Fanatec SQ, 18 Speed Gear Stick Versnellingsknop voor Truck Simulator ATS ETS2 PC Games, B093WN8H8N

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
1278

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, enkel 3D-pen en oplaadkabel, GIANTARM 3D-pen, 28 kleuren, PLA-filamentset, instelbare temperatuur/snelheid, vervangbare spuitmond, 3D-afdrukken, creatief cadeau, compatibel met 1.75 mm ABS/PLA/PCL, B07LB8TSW1

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1279

Ongebruikt, volledig, ok, Thematys Prison Jumpsuit Oranje - Veroordeelde Kostuum voor Dames & Heren - Perfect voor Carnaval & Halloween, maat XL, B07ZKF24PQ

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
1280

Lichte gebruikssporen, volledig, ok, Thematys Prison Jumpsuit Oranje - Veroordeelde Kostuum voor Dames & Heren - Perfect voor Carnaval & Halloween, maat XL, B07ZKF24PQ