Ongebruikt, ok, getest en werkend. Swithun stoom stijltangen stijltang, 2 in 1 professionele keramische stijltang en krultang voor vrouwen, negatieve ionen brede plaat styler voor dik haar, instelbare temperatuur, dubbele spanning, B09W2LNH33
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Lovia Bovenarmbloeddrukmeter - Volautomatische digitale bloeddrukmeter voor polsmeting en bloeddrukmeter uit één stuk, met groot LCD-display, B09ZQMZLWY
Ongeopend, DEXI Deurmat 76,5 x 120 cm, gestreepte schraper lus deurmat, duurzame achterkant en eenvoudig schoon toegangstapijt, vuil-trap-barrièremat, B08SLRDRG5
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Infray Handwarmer, USB Herbruikbare Handwarmer 9000 mAh Power Bank Snelle Verwarming Elektrische Draagbare Handverwarming, 14 H Langdurige Pocket Warmer, zwart, B09C2867QS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, I-TECH magneettherapie Mag 1000, B0081E2EJM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, HOMIEE Elektrische Oog Massager, met Warmte/Luchtcompressie/Bluetooth-Muziek/Oplaadbaar 180 ° Opvouwbare/Draadloze Oogmassager, Augenmassagegerät, Verlicht Vermoeidheid Van De Ogen, B0989P59HN
Ongebruikt, ok. AORIN Waterfles?350/500/750 ML?Everyday Drinkfles BPA-Vrij?Houdt 24+ uur koud, 12 uur warm?Ideale Sportbeker voor kinderen, School, Sport, Buiten, Fiets, Fitness, B0768C7FMW
Ongebruikt, getest en werkend, Kibiy Men's Bald Razor, Smooth 0.0 mm with 6 Shaving Heads for Smooth Shave, Electric Shaver, Wet and Dry Shaver, Face and Head Shaver for Men with LCD Display , B09XCG911J
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Turewell Elektrische monddouche, professionele monddouche met 10 instelbare waterdrukwaarden, 600 ml inhoud en 8 multifunctionele spuitmondpunten, B087CZF7W4
Ongeiopend, licht beschadigde verpakking, Heteluchtfriteuse accessoires, XL, 9-delig voor Cosori 4,7 l Princess 4,5 l Ninja 5,2 l Philips 6,2 l, BPAfvrij, vaatwasmachinebestendig, 4,2-5,2 liter 20 cm Airfyer van alle merken, airfryer accessoires
2x Ongeopend, Magnetische Whiteboard Koelkastkalender , menuplanner, memo of wekelijkse boodschappenlijst , B09YV9L139
Ogebruikt, getest en werkend, MLMLANT Stoomstrijkijzer 1500 W Kledingstoomboot Met 250 Ml Watertank In 30 S Snelle Verwarming, roze, B07NVCTRKW
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT Stoomstrijkijzer 1500 W Kledingstoomboot Met 250 Ml Watertank In 30 S Snelle Verwarming, roze, B07NVCTRKW
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT Kledingstomer, 1600W Kledingstomer voor Kleding met 350ML Grote Watertank, Draagbare Handstomer, Blauw, B09BJT9PWX
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT Kledingstomer, 1600W Kledingstomer voor Kleding met 350ML Grote Watertank, Draagbare Handstomer, Blauw, B09BJT9PWX
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 999983 resterende flashes, IPL ontharingsapparaat, Perzcare 999.999 flitsen laserontharing voor mannen en vrouwen, pijnloze en duurzame verwijderaar, gemakkelijk thuisgebruik ontharing voor oksels, gezicht, rug, arma, benen, bikiniszone, volledige lichaam, B09JP3RBR8
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 998608 resterende flashes, IPL ontharingsapparaat, Perzcare 999.999 flitsen laserontharing voor mannen en vrouwen, pijnloze en duurzame verwijderaar, gemakkelijk thuisgebruik ontharing voor oksels, gezicht, rug, arma, benen, bikiniszone, volledige lichaam, B09JP3RBR8
Ongebruikt, getest en werkend, SUNUV 48W LED-nagellamp SUN4 UV-nageldroger voor Shellac-manicuregel met 4 timers, LCD-scherm, sensor en salonniveau Dual Speed ????Drying, B06ZXWWCS4
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Olijfkleurig, Foot Spa, Foot Bath Massager with Heat, Bubbles, Pumice Stone, Medicine Box, Digital Temperature Control, Red Light, 14 Ergonomic Massage Rollers and Acupressure Massage Points, Fatigue Relief , B083P1639D
Ongeopend, mDesign - Doucherek - voor bevestiging deur douchecabines en badkamers - - deurbevestiging/hangende douchemanden en haken - satijn, B07DLG9N8B
Ongeopend, Zokura Z1043 Handmixer met 2,5 l kom, 5 snelheden, 400 W , B093LVCTRW
Ongeopend, Set van 9 kookgerei van hittebestendige siliconen, BPA vrij, vaatwasserbestendig , B09HC7HK47