Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

3170

Vrijlatenstraat 14 poort F
Vrijlatenstraat 14 poort F
Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
321

Ongebruikt, ok, getest en werkend. Swithun stoom stijltangen stijltang, 2 in 1 professionele keramische stijltang en krultang voor vrouwen, negatieve ionen brede plaat styler voor dik haar, instelbare temperatuur, dubbele spanning, B09W2LNH33

Startbod:
€ 8
€ 16
Kavel nr:
322

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Lovia Bovenarmbloeddrukmeter - Volautomatische digitale bloeddrukmeter voor polsmeting en bloeddrukmeter uit één stuk, met groot LCD-display, B09ZQMZLWY

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
323

Ongeopend, DEXI Deurmat 76,5 x 120 cm, gestreepte schraper lus deurmat, duurzame achterkant en eenvoudig schoon toegangstapijt, vuil-trap-barrièremat, B08SLRDRG5

Startbod:
€ 8
€ 18
Kavel nr:
324

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
325

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
326

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Infray Handwarmer, USB Herbruikbare Handwarmer 9000 mAh Power Bank Snelle Verwarming Elektrische Draagbare Handverwarming, 14 H Langdurige Pocket Warmer, zwart, B09C2867QS

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
327

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:
328

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, I-TECH magneettherapie Mag 1000, B0081E2EJM

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
329

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, HOMIEE Elektrische Oog Massager, met Warmte/Luchtcompressie/Bluetooth-Muziek/Oplaadbaar 180 ° Opvouwbare/Draadloze Oogmassager, Augenmassagegerät, Verlicht Vermoeidheid Van De Ogen, B0989P59HN

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
330

Ongebruikt, ok. AORIN Waterfles?350/500/750 ML?Everyday Drinkfles BPA-Vrij?Houdt 24+ uur koud, 12 uur warm?Ideale Sportbeker voor kinderen, School, Sport, Buiten, Fiets, Fitness, B0768C7FMW

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
331

Startbod:
€ 4
€ 26
Kavel nr:
332

Ongebruikt, getest en werkend, Kibiy Men's Bald Razor, Smooth 0.0 mm with 6 Shaving Heads for Smooth Shave, Electric Shaver, Wet and Dry Shaver, Face and Head Shaver for Men with LCD Display , B09XCG911J

Startbod:
€ 4
€ 20
Kavel nr:
333

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
334

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Turewell Elektrische monddouche, professionele monddouche met 10 instelbare waterdrukwaarden, 600 ml inhoud en 8 multifunctionele spuitmondpunten, B087CZF7W4

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
335

Ongeiopend, licht beschadigde verpakking, Heteluchtfriteuse accessoires, XL, 9-delig voor Cosori 4,7 l Princess 4,5 l Ninja 5,2 l Philips 6,2 l, BPAfvrij, vaatwasmachinebestendig, 4,2-5,2 liter 20 cm Airfyer van alle merken, airfryer accessoires

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
336

2x Ongeopend, Magnetische Whiteboard Koelkastkalender , menuplanner, memo of wekelijkse boodschappenlijst , B09YV9L139

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
337

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
338

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
339

Ogebruikt, getest en werkend, MLMLANT Stoomstrijkijzer 1500 W Kledingstoomboot Met 250 Ml Watertank In 30 S Snelle Verwarming, roze, B07NVCTRKW

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
340

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT Stoomstrijkijzer 1500 W Kledingstoomboot Met 250 Ml Watertank In 30 S Snelle Verwarming, roze, B07NVCTRKW

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
341

Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT Kledingstomer, 1600W Kledingstomer voor Kleding met 350ML Grote Watertank, Draagbare Handstomer, Blauw, B09BJT9PWX

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
342

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
343

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
344

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT Kledingstomer, 1600W Kledingstomer voor Kleding met 350ML Grote Watertank, Draagbare Handstomer, Blauw, B09BJT9PWX

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
345

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 999983 resterende flashes, IPL ontharingsapparaat, Perzcare 999.999 flitsen laserontharing voor mannen en vrouwen, pijnloze en duurzame verwijderaar, gemakkelijk thuisgebruik ontharing voor oksels, gezicht, rug, arma, benen, bikiniszone, volledige lichaam, B09JP3RBR8

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
346

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 998608 resterende flashes, IPL ontharingsapparaat, Perzcare 999.999 flitsen laserontharing voor mannen en vrouwen, pijnloze en duurzame verwijderaar, gemakkelijk thuisgebruik ontharing voor oksels, gezicht, rug, arma, benen, bikiniszone, volledige lichaam, B09JP3RBR8

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
347

Ongebruikt, getest en werkend, SUNUV 48W LED-nagellamp SUN4 UV-nageldroger voor Shellac-manicuregel met 4 timers, LCD-scherm, sensor en salonniveau Dual Speed ????Drying, B06ZXWWCS4

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
348

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
349

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
350

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Olijfkleurig, Foot Spa, Foot Bath Massager with Heat, Bubbles, Pumice Stone, Medicine Box, Digital Temperature Control, Red Light, 14 Ergonomic Massage Rollers and Acupressure Massage Points, Fatigue Relief , B083P1639D

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
351

Ongeopend, mDesign - Doucherek - voor bevestiging deur douchecabines en badkamers - - deurbevestiging/hangende douchemanden en haken - satijn, B07DLG9N8B

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
352

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
353

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
354

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
355

Ongeopend, Zokura Z1043 Handmixer met 2,5 l kom, 5 snelheden, 400 W , B093LVCTRW

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
356

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
357

Ongeopend, Set van 9 kookgerei van hittebestendige siliconen, BPA vrij, vaatwasserbestendig , B09HC7HK47

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
358

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
359

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
360