Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze oplader voor oa Samsung Galaxy S22 Ultra, inductief laadstation voor Samsung Galaxy Watch 4, 3-in-1 oplader met digitale klok voor Samsung Galaxy S22 S21 S20, Galaxy Watch 3 Active2, Galaxy Buds Pro , B0B24J38JT
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zwart, 3-in-1 Draadloze Oplader laadstation, Wireless Charger oplaadpad , B09KLWQZ4Q
Ongebruikt, getest en werkend, ok, foto indicatief (kleur wit), 3-in-1 Draadloze Oplader laadstation, Wireless Charger oplaadpad , B09KLWQZ4Q
Ongebruikt, getest en werkend, ok, 3 in 1 Samsung laadstation voor Samsung Galaxy S23 Ultra S23+ S22 Ultra S22+ Z Flip Z Fold 4, Samsung Watch oplader voor Galaxy Watch 5 5 Pro 4 Active 2 Gear S3, Galaxy Buds 2 Pro, B09FF2H7ZJ
Ongebruikt, getest en werkend, ok, 3-in-1 Mag-Safe draadloos laadstation, magnetisch oplaadstation Horlogeladerstandaard Compatibel met Mag-safe i Phone 13 12 Pro Max/13/13 Mini/13 Pro/12, iWatch 7 6 5 4 3 2 SE, AirPods Pro/3/2, B09MB2G4JD
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, Phelinta 3 IN 1 Laadstation voor Samsung, met 1800 mAh Draagbare Samsung Watch 5 Oplader, Opvouwbare Type-C Opladerstandaard Compatibel met Galaxy A53/A52/A33/A32/A13/S22/S21/Galaxy Buds, B0B59QBM8M
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, verpakking ontbreekt, SUNBA 120W krachtige 8-poorts 802at/af PoE+ schakelaar voor IP-camera's (POE08AT), B08BWX3VG1
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, NeotrixQI Draadloze oplader voor Samsung inductief laadstation, Samsung laadstation 3 in 1 voor Galaxy S22 Ultra/S21/Z Flip 4 /Z Fold 4, draadloze oplader voor Galaxy Watch 5 Pro/4/3/Active 2, Galaxy Buds Pro 2, B0B23P6NJQ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, NeotrixQI Draadloze oplader voor Samsung inductief laadstation, Samsung laadstation 3 in 1 voor Galaxy S22 Ultra/S21/Z Flip 4 /Z Fold 4, draadloze oplader voor Galaxy Watch 5 Pro/4/3/Active 2, Galaxy Buds Pro 2, B0B23P6NJQ
Ongebruikt, ok, getest en werkend. Audio stereo Bluetooth adapter, 3,5 mm audio splitter, Bluetooth 4.0 zender ontvanger 3 in 1 zender met 650mA batterij voor mobiele telefoons/tablets/notebook PC/TV, B07PQKY7J8
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, verpakking ontbreekt, MYDASH 14.1 draagbare dvd-speler voor auto met groot draaibaar HD-scherm van 30,5 cm, exclusief design van de toetsen, houder voor SD-kaart en USB-poort, synchronisatiefunctie van de tv-projector, B08XWZQ69X
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Blufree DAB-zender, digitale radio met FM-zender, bluetooth handsfree, AUX-aansluiting, 5 V 3,1 A USB-autolader, SD-kaart play, 2,3 inch LCD-display, B07DK8BRSJ
Minieme gebruikssporen, getest, bluetoothfunctie werkt niet (DAB wel), ok, Blufree DAB/DAB+ adapter voor autoradio, DAB-digitale radio's met FM/DAB-transmitter + Bluetooth 4.2+ 64G TF-kaart + AUX Out+USB-autolader + 3M actieve antenne + 2,3" groot LCD-display, B07DJZX6TC
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, Mekede Tech Sat NAV voor vrachtwagen, 7 inch capacitief schermsysteem met Britse en EU-kaarten met levenslange gratis updates Satellietnavigatie, 8G 256M spraakuitzending en waarschuwing voor flitsers, rijwaarschuwing, 12V + 24V, B087TZRF4P
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, Eboxer Draagbare autoverwarming, 12 V, 150 watt, voor ramen, defroster, keramiek, verwarming, koeler, B07JLW1JRP
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Elektrische (auto)waterkoker, 12 V, 750 ml, roestvrij staal, voor waterkoker, koffie, dranken, verwarming, waterketel, verwarmingsbeker met automatische uitschakeling, B0B7KVVPWH
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, verpakking ontbreekt, Elektrische (auto)waterkoker, 12 V, 750 ml, roestvrij staal, voor waterkoker, koffie, dranken, verwarming, waterketel, verwarmingsbeker met automatische uitschakeling, B0B7KVVPWH
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Bauihr USB Hub Aktiv 3.0 met voeding, 7 poorten USB 3.0 hub actieve datahub met schakelaar en 1 intelligente oplaadpoort en 20W (5V/4A) adapter, B09FL165MK
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Buyounger A4 lamineermachine, 4 in 1 thermische en koude lamineermachine met mes en hoekafronder en 40 vakken, voor A4 A5 A6 A7 foto's en documenten, incl lamineervellen, B09TW5P6B8
Ongebruikt, getest en werkend, OUBO WiFi 6 Router Juplink RX-1800, Broadcom Quad-Core processor, 1800 Mbps WLAN Mesh System, Dualband, 4X Gigabit LAN, MU-MIMO, WPA3, Gasttoegang, VPN, WPS, Mesh , B091TWWWY2
Ongebruikt, getest en werkend, enkel toestel, verpakking ontbreekt, Kejector A4 laminator wit, B09N77LYR7
Ongebruikt, getest en werkend, ok, RSHTECH 8K USB C Hub 7-in-1, aluminium USB C docking station adapter met 8K HDMI, 10Gbps USB-C & 2 USB-A-gegevenspoorten, 100W PD en SD/TF-kaartlezer, USB C 3.2 Gen2 hub voor MacBook Pro en meer, RSH-T02, B0B3MGNNTW
Ongebruikt, ok. MARTISAN sopraan ukelele 21 inch professionele ukelele Hawaii gitaar Aquila snaren met starter startpakket (tuner, tasriem en plectrums), B07W6NQWFW
Ongebruikt, ok, stembakje ontbreekt. MARTISAN sopraan ukelele 21 inch professionele ukelele Hawaii gitaar Aquila snaren met starter startpakket (tuner, tasriem en plectrums), B07W6NQWFW
Ongebruikt, ok, Mobiele telefoon laadstation inductief + USB-C, opvouwbaar multi laadstation , draadloze oplader, met afneembare mini lader +, USB C-oplader , B0B63MGL4V
Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze oplader voor oa Samsung Galaxy S22 Ultra, comptabiliteit zie foto , inductief laadstation voor Samsung Galaxy Watch 4, 3-in-1 oplader met digitale klok voor Samsung Galaxy S22 S21 S20, Galaxy Watch 3 Active2, Galaxy Buds Pro , B0B24J38JT
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Boostexx® Externe Magnetische Batterij 10000 mAh, 20W USB C Snel Opladen, magsafing Power Bank Compatibel met Magsafe iPhone 12/13 series (blauw), B09VY3WWWS
Ongebruikt, getest en werkend, SoundPEATS Sonic Pro draadloze oordopjes in-ear Bluetooth-koptelefoon, Bluetooth 5.2-oordopjes APTX-adaptieve draadloze koptelefoon, TrueWireless Mirroring 35 uur USB-C Mono/Stereo- B08NB13BNM
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, SoundPEATS Sonic Pro draadloze oordopjes in-ear Bluetooth-koptelefoon, Bluetooth 5.2-oordopjes APTX-adaptieve draadloze koptelefoon, TrueWireless Mirroring 35 uur USB-C Mono/Stereo- B08NB13BNM