Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

3170

Vrijlatenstraat 14 poort F
Vrijlatenstraat 14 poort F
Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
841

Ongebruikt, getest en werkend, ok, FIFINE Microfoon PC Gaming USBC, condensatormicrofoon voor streaming podcast, microfoon USB C voor MAC PS4 PS5 met RGB-bediening, mute-schakelaar, hoofdtelefoonaansluiting, popfilter - A8, B0B5KWJW6T

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
842

Ongebruikt, ok, getest en werkend. OIMYE Powerbank, 36.000 mAh solar power bank, Draadloze externe accu met 4 aansluitingen, outdoor powerbank, zonnepaneel, geschikt voor mobiele telefoons, tablets, B09WRQK66V

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
843

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, FIFINE USB Gaming Microfoon Set, RGB Condensatormicrofoon Set voor PC PS4 PS5 met Mute-Knop, Popfilter, Microfoonarm, Schokbevestiging voor Streaming Podcast Youtube Video - A6T, B09R6L96Z9

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
844

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
845

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FIFINE USB-microfoon, pc-gaming met arm, microfoon USB C voor MAC PS4/PS5 met microfoon-arm, mute-knop, popfilter, shockmount voor streaming, podcast, studio - A6T, B0B5KYDMX1

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
846

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
847

Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB gaming microfoon, RGB condensatormicrofoons PC PS4 PS5, USB C microfoon met mute-knop, statief, popfilter, shockmount voor streaming podcast - A6V , zwart , B09MHRYY5C

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
848

Ongebruikt, ok, Smatree 16 inch Hard Shell Laptop Case B09CTM6S12

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
849

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Smatree 16 inch Hard Shell Laptop Case B09CTM6S12

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
850

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SUDOTACK professionele podcast microfoon, USB-microfoon, 192 kHz / 24 bit studio cardioïde condensatormicrofoonkits met geluidskaart Boom Arm Shock Mount Pop-filter voor Skype, radio, YouTube, podcasts, B07QXKMGHJ

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
851

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
852

Lichte gebruikssporen, volledig, ok, Turnart autostuurslot, universeel anti-diefstal intrekbaar wiel stuurslot apparaat Zelfverdediging met 3 sleutels (Zilver), B085NH89GP

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
853

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
854

Ongebruikt, ok, Soundcore door Anker Life Q30 hybride actieve ruisonderdrukkende hoofdtelefoon (roze), B08Q8C3LHT

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
855

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
856

Ongebruikt, niet getest, DYMO LabelWriter 550 Labelprinter
Labelmaker met direct thermisch printen
Automatische labelherkenning
Drukt adreslabels, verzendlabels, barcodelabels af en meer
Tweepolige EU-stekker , B09DZ5HNFR

Startbod:
€ 8
€ 19
Kavel nr:
857

Minieme gebruikssporen, niet getest, DYMO LabelWriter 550 Labelprinter
Automatische labelherkenning

Startbod:
€ 5
€ 19
Kavel nr:
858

Gebruikssporen, niet getest, DYMO LabelWriter 550 Labelprinter
Automatische labelherkenning

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
859

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, Tevlaphee Stuurslot Voor Auto's, Auto Stuurslot, Voertuig Anti-Diefstal Slot, Verstelbare Dubbele Haak Universele Pasvorm Noodhamer Raambreker Zelfverdediging Zwaar Beveiligd, 3 sleutels (Zilver), B07R453BKR

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
860

Ongeopende verpakking, ok, Sundpey Mini-schroevendraaierset, magnetisch, 135-delig, precisieprecisieschroevendraaier, gereedschapsset met flexibele as voor pc, smartphones, horloges, camera, doe-het-zelfmodellen, B09KRK951N

Startbod:
€ 5
€ 12
Kavel nr:
861

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
862

1x Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, + 1x Minieme gebruikssporen met defecte ontvangerplugin ; Depusheng W2 UHF draadloos microfoonsysteem Handheld LED-microfoon UHF-luidspreker met draagbare ontvanger, B08X6PMB6W

Startbod:
€ 11
€ 0
Kavel nr:
863

Lichte gebruikssporen, ok, HOTEC UHF draadloze headset microfoon/lavalier-microfoon met bodypack-zender en mini-ontvanger 6,35 mm uitgang, B08ZY21XB5

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
864

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, MAIKEHIGH stuurslot, universeel anti-diefstal intrekbaar slot voor autobeveiliging met 3 sleutels, B09TVWW8JK

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:
865

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Aceyoon PC Power Bank 20000mah, QC 3.0 Laptop Externe Batterij Oplader Spanning 5V 9V 12V 15V 16V 19V 19.5V 20V 24V Draagbare Powerbank USB C + DC + Dual USB compatibel voor Dell HP Asus Lenovo Acer Mac, B081CKDSM2

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
866

Ongebruikt, getest en werkend, Depusheng UHF Saxofoon Microfoon Draadloze Microfoon Systeem Clip op Muziekinstrumenten voor Saxofoon Trompet Sax Hoorn Tuba Fluit Klarinet Pijp, B08RNCTCBW

Startbod:
€ 30
€ 0
Kavel nr:
867

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Orico Docking Station USB C met M.2 NVMe SSD behuizing, ORICO 9-in-1 USB-C hub adapter met 100W PD, 3*10Gbps USB 3.1 USB-A, USB 3.1 Type-C, HDMI 4K 60Hz , TF/SD, Ethernet RJ45, 3.5mm Audio/Mic, B09S358Q7Y

Startbod:
€ 8
€ 18
Kavel nr:
868

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zacro DVD/CD-brander, USB 3.0 in Type-C externe schijflezer in CD-RW/VCD-RW-speler, met 5 poorten (2 USB-A, Micro USB, SD,TF), voor Mac/Laptop/Win 7/ 8/10/11/XP/Linux/Vista3, B088BJKRJL

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
869

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, RSHTECH Dual Bay Harde Schijf Docking Station, USB 3.0 Aluminium Harde Drive Dockingstation Offline Klonen voor 2,5 & 3,5 inch SATA HDD SSD, Ondersteunt SD- & TF-Kaart, 2 x 16 TB Schijven, 6 Gbit/s, B07WNHMW2C

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
870

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, RSHTECH Dual Bay Harde Schijf Docking Station, USB 3.0 Aluminium Harde Drive Dockingstation Offline Klonen voor 2,5 & 3,5 inch SATA HDD SSD, Ondersteunt SD- & TF-Kaart, 2 x 16 TB Schijven, 6 Gbit/s, B07WNHMW2C

Startbod:
€ 5
€ 16
Kavel nr:
871

Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, RSHTECH Dual Bay Harde Schijf Docking Station, USB 3.0 Aluminium Harde Drive Dockingstation Offline Klonen voor 2,5 & 3,5 inch SATA HDD SSD, Ondersteunt SD- & TF-Kaart, 2 x 16 TB Schijven, 6 Gbit/s, B07WNHMW2C

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
872

Ongebruikt, getest en werkend, Shanqiu Mini-UPS-batterijback-up Ononderbroken voeding voor router, modem, beveiligingscamera, ingebouwd 10000mAh met ingang DC/USB-uitgang USB 5V DC 5V/9V/12V 2A, B07W8MCBMS

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
873

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
874

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Shanqiu Mini-UPS-batterijback-up Ononderbroken voeding voor router, modem, beveiligingscamera, ingebouwd 10000mAh met ingang DC/USB-uitgang USB 5V DC 5V/9V/12V 2A, B07W8MCBMS

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
875

Startbod:
€ 6
€ 25
Kavel nr:
876

Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, ok, Baseus Power Bank 20.000mAh, PD 65W QC 4.0 snel opladen USB C externe batterij telefoonlader met tri-uitgangen en led-display voor iPhone 12 11 Pro Max XS XR S21 S20 MacBook iPad Air Pro etc (blauw), B08XQ1PLSQ

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
877

Ongebruikt, getest en werkend, Bysameyee 4K 3840x2160P Wireless Digital Microscope, Handheld HD USB Microscope Inspection Camera Endoscope 40x-1000x Magnification, Compatible with iPhone iPad Android Phone Tablet Windows Mac PC , B09NBY6G9S

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
878

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
879

Startbod:
€ 7
€ 12
Kavel nr:
880

Lichte gebruikssporen, zwart vlekje in beeld, getest en werkend, Bysameyee 4K 3840x2160P Wireless Digital Microscope, Handheld HD USB Microscope Inspection Camera Endoscope 40x-1000x Magnification, Compatible with iPhone iPad Android Phone Tablet Windows Mac PC , B09NBY6G9S