Ongebruikt, getest en werkend, ok, FIFINE Microfoon PC Gaming USBC, condensatormicrofoon voor streaming podcast, microfoon USB C voor MAC PS4 PS5 met RGB-bediening, mute-schakelaar, hoofdtelefoonaansluiting, popfilter - A8, B0B5KWJW6T
Ongebruikt, ok, getest en werkend. OIMYE Powerbank, 36.000 mAh solar power bank, Draadloze externe accu met 4 aansluitingen, outdoor powerbank, zonnepaneel, geschikt voor mobiele telefoons, tablets, B09WRQK66V
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, FIFINE USB Gaming Microfoon Set, RGB Condensatormicrofoon Set voor PC PS4 PS5 met Mute-Knop, Popfilter, Microfoonarm, Schokbevestiging voor Streaming Podcast Youtube Video - A6T, B09R6L96Z9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FIFINE USB-microfoon, pc-gaming met arm, microfoon USB C voor MAC PS4/PS5 met microfoon-arm, mute-knop, popfilter, shockmount voor streaming, podcast, studio - A6T, B0B5KYDMX1
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB gaming microfoon, RGB condensatormicrofoons PC PS4 PS5, USB C microfoon met mute-knop, statief, popfilter, shockmount voor streaming podcast - A6V , zwart , B09MHRYY5C
Ongebruikt, ok, Smatree 16 inch Hard Shell Laptop Case B09CTM6S12
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Smatree 16 inch Hard Shell Laptop Case B09CTM6S12
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SUDOTACK professionele podcast microfoon, USB-microfoon, 192 kHz / 24 bit studio cardioïde condensatormicrofoonkits met geluidskaart Boom Arm Shock Mount Pop-filter voor Skype, radio, YouTube, podcasts, B07QXKMGHJ
Lichte gebruikssporen, volledig, ok, Turnart autostuurslot, universeel anti-diefstal intrekbaar wiel stuurslot apparaat Zelfverdediging met 3 sleutels (Zilver), B085NH89GP
Ongebruikt, ok, Soundcore door Anker Life Q30 hybride actieve ruisonderdrukkende hoofdtelefoon (roze), B08Q8C3LHT
Ongebruikt, niet getest, DYMO LabelWriter 550 Labelprinter
Labelmaker met direct thermisch printen
Automatische labelherkenning
Drukt adreslabels, verzendlabels, barcodelabels af en meer
Tweepolige EU-stekker , B09DZ5HNFR
Minieme gebruikssporen, niet getest, DYMO LabelWriter 550 Labelprinter
Automatische labelherkenning
Gebruikssporen, niet getest, DYMO LabelWriter 550 Labelprinter
Automatische labelherkenning
Minieme gebruikssporen, volledig, ok, Tevlaphee Stuurslot Voor Auto's, Auto Stuurslot, Voertuig Anti-Diefstal Slot, Verstelbare Dubbele Haak Universele Pasvorm Noodhamer Raambreker Zelfverdediging Zwaar Beveiligd, 3 sleutels (Zilver), B07R453BKR
Ongeopende verpakking, ok, Sundpey Mini-schroevendraaierset, magnetisch, 135-delig, precisieprecisieschroevendraaier, gereedschapsset met flexibele as voor pc, smartphones, horloges, camera, doe-het-zelfmodellen, B09KRK951N
1x Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, + 1x Minieme gebruikssporen met defecte ontvangerplugin ; Depusheng W2 UHF draadloos microfoonsysteem Handheld LED-microfoon UHF-luidspreker met draagbare ontvanger, B08X6PMB6W
Lichte gebruikssporen, ok, HOTEC UHF draadloze headset microfoon/lavalier-microfoon met bodypack-zender en mini-ontvanger 6,35 mm uitgang, B08ZY21XB5
Minieme gebruikssporen, volledig, ok, MAIKEHIGH stuurslot, universeel anti-diefstal intrekbaar slot voor autobeveiliging met 3 sleutels, B09TVWW8JK
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Aceyoon PC Power Bank 20000mah, QC 3.0 Laptop Externe Batterij Oplader Spanning 5V 9V 12V 15V 16V 19V 19.5V 20V 24V Draagbare Powerbank USB C + DC + Dual USB compatibel voor Dell HP Asus Lenovo Acer Mac, B081CKDSM2
Ongebruikt, getest en werkend, Depusheng UHF Saxofoon Microfoon Draadloze Microfoon Systeem Clip op Muziekinstrumenten voor Saxofoon Trompet Sax Hoorn Tuba Fluit Klarinet Pijp, B08RNCTCBW
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Orico Docking Station USB C met M.2 NVMe SSD behuizing, ORICO 9-in-1 USB-C hub adapter met 100W PD, 3*10Gbps USB 3.1 USB-A, USB 3.1 Type-C, HDMI 4K 60Hz , TF/SD, Ethernet RJ45, 3.5mm Audio/Mic, B09S358Q7Y
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zacro DVD/CD-brander, USB 3.0 in Type-C externe schijflezer in CD-RW/VCD-RW-speler, met 5 poorten (2 USB-A, Micro USB, SD,TF), voor Mac/Laptop/Win 7/ 8/10/11/XP/Linux/Vista3, B088BJKRJL
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, RSHTECH Dual Bay Harde Schijf Docking Station, USB 3.0 Aluminium Harde Drive Dockingstation Offline Klonen voor 2,5 & 3,5 inch SATA HDD SSD, Ondersteunt SD- & TF-Kaart, 2 x 16 TB Schijven, 6 Gbit/s, B07WNHMW2C
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, RSHTECH Dual Bay Harde Schijf Docking Station, USB 3.0 Aluminium Harde Drive Dockingstation Offline Klonen voor 2,5 & 3,5 inch SATA HDD SSD, Ondersteunt SD- & TF-Kaart, 2 x 16 TB Schijven, 6 Gbit/s, B07WNHMW2C
Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, RSHTECH Dual Bay Harde Schijf Docking Station, USB 3.0 Aluminium Harde Drive Dockingstation Offline Klonen voor 2,5 & 3,5 inch SATA HDD SSD, Ondersteunt SD- & TF-Kaart, 2 x 16 TB Schijven, 6 Gbit/s, B07WNHMW2C
Ongebruikt, getest en werkend, Shanqiu Mini-UPS-batterijback-up Ononderbroken voeding voor router, modem, beveiligingscamera, ingebouwd 10000mAh met ingang DC/USB-uitgang USB 5V DC 5V/9V/12V 2A, B07W8MCBMS
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Shanqiu Mini-UPS-batterijback-up Ononderbroken voeding voor router, modem, beveiligingscamera, ingebouwd 10000mAh met ingang DC/USB-uitgang USB 5V DC 5V/9V/12V 2A, B07W8MCBMS
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, ok, Baseus Power Bank 20.000mAh, PD 65W QC 4.0 snel opladen USB C externe batterij telefoonlader met tri-uitgangen en led-display voor iPhone 12 11 Pro Max XS XR S21 S20 MacBook iPad Air Pro etc (blauw), B08XQ1PLSQ
Ongebruikt, getest en werkend, Bysameyee 4K 3840x2160P Wireless Digital Microscope, Handheld HD USB Microscope Inspection Camera Endoscope 40x-1000x Magnification, Compatible with iPhone iPad Android Phone Tablet Windows Mac PC , B09NBY6G9S
Lichte gebruikssporen, zwart vlekje in beeld, getest en werkend, Bysameyee 4K 3840x2160P Wireless Digital Microscope, Handheld HD USB Microscope Inspection Camera Endoscope 40x-1000x Magnification, Compatible with iPhone iPad Android Phone Tablet Windows Mac PC , B09NBY6G9S