Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

Veiling nr: 
3170

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
27/05/2023 - 09:00 tot 11:30
Vrijlatenstraat 14 poort F
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
02/06/2023 - 08:30 tot 12:30
03/06/2023 - 08:30 tot 12:30
Vrijlatenstraat 14 poort F
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
15/05/2023 - 17:00
Einddatum: 
29/05/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
721

Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
722

Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
723

Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
724

Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC ( 2 zakjes met vijzen en pluggen ontbreken)

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
725

Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD2J0AX (10 stuks) , B0823W4QFB

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
726

Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD2J0AX (10 stuks) , B0823W4QFB

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
727

Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD2J0AX (10 stuks) , B0823W4QFB

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
728

Plm 5 items, diverse , niet gecontroleerd

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
729

PLM 15 items, diverse, niet gecontroleerd

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
730

Ongebruikt, BuyWeek CO2 Refill Adapter, W21.8-14 EU Draad CO2 Soda Stream Refill Adapter met 36 inch Slang en Gauge voor Soda Stream Tank , B0933HHSV2

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
731

Ongeopend, licht beschadigde verpakking Membranpumpe DC 12 V, Selbstansaugend Wasserpumpe Hochdruck Wasserpumpe Membran pumpe mit einstellbarem Druckschalter für Auto Wohnmobil Boot Wohnwagen LKWs 8L/min 160PSI 100W

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
732

Ongebruikt, ok , Water-/gasventiel, compatibel met Alexa/Google Assistant, wifi-afstandsbediening, automatiseringsventiel voor gas-waterregelaar, handdouche, ventiel, 4 punten 1/2 , B093B3MR4D

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
733

Ongebruikt, ok , Water-/gasventiel, compatibel met Alexa/Google Assistant, wifi-afstandsbediening, automatiseringsventiel voor gas-waterregelaar, handdouche, ventiel, 4 punten 1/2 , B093B3MR4D

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
734

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, ESBE 31100800 regelarmatuur watermengkraan serie VTA 321 35 tot 60 graden C DN 20 Kvs 1,6 IG 3/4" , B00NFRJ70Y

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
735

Ongeopend, beschadigde verpakking, AC 220V Électrovanne Normalement Fermée Vanne Électromagnétique en Laiton 2 Position 2 Voies DN32 1-1/4" , B07QFLHSZ1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
736

Ongebruikt, ok, Dual Power Transfer Switch, Snel Schakelende Automatische Automatische Omschakelaar ,100A 230V AC 50Hz 60Hz, B09YJ1FVMB

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
737

Ongeopend, beschadigde verpakking, Automatische Omschakelaar, 400 V 4P 3-fasen 4-draads Ononderbroken Stroomonderbreker, op DIN-rail Gemonteerd(80A) B097KBJQC5

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
738

Ongeopend, beschadigde verpakking, Automatische Omschakelaar, 400 V 4P 3-fasen 4-draads Ononderbroken Stroomonderbreker, op DIN-rail Gemonteerd(80A) B097KBJQC5

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
739

4x Ongeopend, Hode Plakfolie meubels beige meubelfolie zelfklevend 60x500 cm waterdicht vinyl folie film gestructureerd uiterlijk meubelsticker PVC grijs, B09BMNG1R1

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
740

4x Ongeopend, Hode Plakfolie meubels beige meubelfolie zelfklevend 60x500 cm waterdicht vinyl folie film gestructureerd uiterlijk meubelsticker PVC grijs, B09BMNG1R1

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
741

4x Ongeopend, Hode Plakfolie meubels beige meubelfolie zelfklevend 60x500 cm waterdicht vinyl folie film gestructureerd uiterlijk meubelsticker PVC grijs, B09BMNG1R1

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
742

plm 15 stuks, nt getest, BroadLink RM4 Pro IR/RF-versie, draadloze universele remote hub met HTS2 Temp en Humidity Sensor Smart Home Solution , B096X53PPG

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
743

Plm 15 stuks, 6x Computherm Q7 B00SNM4BX4 + 9x Computherm Q7RF B00SI1D6FY , retourgoederen, meeste ongebruikt, niet getest

Startbod: 
€ 32
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 32
Afgelopen
Kavel nr: 
744

PLM 32 stuks, 27x B07ZZ95WTS (SYS-CS01) + 5x UMI002 , meeste ongebruikt, niet getest,

Startbod: 
€ 44
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 44
Afgelopen
Kavel nr: 
745

Plm totaal 44 switches, B07PQ12TL2 , meeste ongebruikt, niet getest

Startbod: 
€ 19
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
746

Plm 19 verpakkingen, CNBingo & Moesgo, diverse kleuren, meeste ongebruikt, niet getest

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
747

Plm 15 stuks, 11x Smart Led dimmer voicecontrol zigbee compatibel B09PVF5GD2 + 4x Ledd immer analoog, ongebruikt, ok

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
748

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, SURNICE 51285x4+50131 Draadloze stekkerdoos met afstandsbediening, opgepast model zonder grondingsgat in stekker = NL model, compact 4+1, programmeerbaar en uitbreidbaar, 40 m bereik, draadloos stopcontact voor feestdecoratie, 2300 watt, wit , B096RR9987

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
749

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, SURNICE 51285x4+50131 Draadloze stekkerdoos met afstandsbediening, opgepast model zonder grondingsgat in stekker = NL model, compact 4+1, programmeerbaar en uitbreidbaar, 40 m bereik, draadloos stopcontact voor feestdecoratie, 2300 watt, wit , B096RR9987

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
750

Plm 15 verpakkingen, diverse, niet gecontroleerd

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
751

Ongebruikt, ok, Stroombeveiligingsapparaat, intelligente eenfasige instelbare overspanningsonderspanningsstroombeveiliging 230VAC (63A) B09GM9T88L

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
752

Ongebruikt, ok, KETOTEK Smart 1 fase stroommeter DIN-rail LCD digitale energiemeter AC 5 (65) A 90-250V WLAN afstandsbediening DIN rail digitale energiemeter van Smart Life/Tuya app , B09XXG4L2C

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
753

Ongebruikt, Schneider Electric A9R61240 - stroomonderbreker iID 2P, 40 A, 30 mA, klasse A SI , B00NEKZCK6

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
754

2x Ongeopend, Hausun Parrot Lock, Patio Deurbeveiliging Lock, Franse deurslot, High Security Deadlock, Draagbaar, Geen sleutel nodig, B09L4W7Y58

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
755

2x Ongeopend, Hausun Parrot Lock, Patio Deurbeveiliging Lock, Franse deurslot, High Security Deadlock, Draagbaar, Geen sleutel nodig, B09L4W7Y58

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
756

2x Ongeopend, Hausun Parrot Lock, Patio Deurbeveiliging Lock, Franse deurslot, High Security Deadlock, Draagbaar, Geen sleutel nodig, B09L4W7Y58

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
757

Ongebruikt, getest en werkend, AA-batterijlader, 9 V laadapparaat, batterijen 18650 acculader, lcd-batterijlader, snellader voor oplaadbare accu's AA/AAA/SC/C/D/9V NI-Mh/NI-CD 14500 batterij , B086MX76CV

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
758

Ongebruikt, getest en werkend, AA-batterijlader, 9 V laadapparaat, batterijen 18650 acculader, lcd-batterijlader, snellader voor oplaadbare accu's AA/AAA/SC/C/D/9V NI-Mh/NI-CD 14500 batterij , B086MX76CV

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
759

Ongebruikt, getest en werkend, AA-batterijlader, 9 V laadapparaat, batterijen 18650 acculader, lcd-batterijlader, snellader voor oplaadbare accu's AA/AAA/SC/C/D/9V NI-Mh/NI-CD 14500 batterij , B086MX76CV

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
760

Ongebruikt, Schneider A9CR1240 ,Acti9 rood, 2P, 40 A, 30 mA [Energieklasse A+] B08XB2KZPW