8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC
Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC
Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC
Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC ( 2 zakjes met vijzen en pluggen ontbreken)
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD2J0AX (10 stuks) , B0823W4QFB
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD2J0AX (10 stuks) , B0823W4QFB
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD2J0AX (10 stuks) , B0823W4QFB
Ongebruikt, BuyWeek CO2 Refill Adapter, W21.8-14 EU Draad CO2 Soda Stream Refill Adapter met 36 inch Slang en Gauge voor Soda Stream Tank , B0933HHSV2
Ongeopend, licht beschadigde verpakking Membranpumpe DC 12 V, Selbstansaugend Wasserpumpe Hochdruck Wasserpumpe Membran pumpe mit einstellbarem Druckschalter für Auto Wohnmobil Boot Wohnwagen LKWs 8L/min 160PSI 100W
Ongebruikt, ok , Water-/gasventiel, compatibel met Alexa/Google Assistant, wifi-afstandsbediening, automatiseringsventiel voor gas-waterregelaar, handdouche, ventiel, 4 punten 1/2 , B093B3MR4D
Ongebruikt, ok , Water-/gasventiel, compatibel met Alexa/Google Assistant, wifi-afstandsbediening, automatiseringsventiel voor gas-waterregelaar, handdouche, ventiel, 4 punten 1/2 , B093B3MR4D
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, ESBE 31100800 regelarmatuur watermengkraan serie VTA 321 35 tot 60 graden C DN 20 Kvs 1,6 IG 3/4" , B00NFRJ70Y
Ongeopend, beschadigde verpakking, AC 220V Électrovanne Normalement Fermée Vanne Électromagnétique en Laiton 2 Position 2 Voies DN32 1-1/4" , B07QFLHSZ1
Ongebruikt, ok, Dual Power Transfer Switch, Snel Schakelende Automatische Automatische Omschakelaar ,100A 230V AC 50Hz 60Hz, B09YJ1FVMB
Ongeopend, beschadigde verpakking, Automatische Omschakelaar, 400 V 4P 3-fasen 4-draads Ononderbroken Stroomonderbreker, op DIN-rail Gemonteerd(80A) B097KBJQC5
Ongeopend, beschadigde verpakking, Automatische Omschakelaar, 400 V 4P 3-fasen 4-draads Ononderbroken Stroomonderbreker, op DIN-rail Gemonteerd(80A) B097KBJQC5
4x Ongeopend, Hode Plakfolie meubels beige meubelfolie zelfklevend 60x500 cm waterdicht vinyl folie film gestructureerd uiterlijk meubelsticker PVC grijs, B09BMNG1R1
4x Ongeopend, Hode Plakfolie meubels beige meubelfolie zelfklevend 60x500 cm waterdicht vinyl folie film gestructureerd uiterlijk meubelsticker PVC grijs, B09BMNG1R1
4x Ongeopend, Hode Plakfolie meubels beige meubelfolie zelfklevend 60x500 cm waterdicht vinyl folie film gestructureerd uiterlijk meubelsticker PVC grijs, B09BMNG1R1
plm 15 stuks, nt getest, BroadLink RM4 Pro IR/RF-versie, draadloze universele remote hub met HTS2 Temp en Humidity Sensor Smart Home Solution , B096X53PPG
Plm 15 stuks, 6x Computherm Q7 B00SNM4BX4 + 9x Computherm Q7RF B00SI1D6FY , retourgoederen, meeste ongebruikt, niet getest
PLM 32 stuks, 27x B07ZZ95WTS (SYS-CS01) + 5x UMI002 , meeste ongebruikt, niet getest,
Plm totaal 44 switches, B07PQ12TL2 , meeste ongebruikt, niet getest
Plm 19 verpakkingen, CNBingo & Moesgo, diverse kleuren, meeste ongebruikt, niet getest
Plm 15 stuks, 11x Smart Led dimmer voicecontrol zigbee compatibel B09PVF5GD2 + 4x Ledd immer analoog, ongebruikt, ok
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, SURNICE 51285x4+50131 Draadloze stekkerdoos met afstandsbediening, opgepast model zonder grondingsgat in stekker = NL model, compact 4+1, programmeerbaar en uitbreidbaar, 40 m bereik, draadloos stopcontact voor feestdecoratie, 2300 watt, wit , B096RR9987
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, SURNICE 51285x4+50131 Draadloze stekkerdoos met afstandsbediening, opgepast model zonder grondingsgat in stekker = NL model, compact 4+1, programmeerbaar en uitbreidbaar, 40 m bereik, draadloos stopcontact voor feestdecoratie, 2300 watt, wit , B096RR9987
Ongebruikt, ok, Stroombeveiligingsapparaat, intelligente eenfasige instelbare overspanningsonderspanningsstroombeveiliging 230VAC (63A) B09GM9T88L
Ongebruikt, ok, KETOTEK Smart 1 fase stroommeter DIN-rail LCD digitale energiemeter AC 5 (65) A 90-250V WLAN afstandsbediening DIN rail digitale energiemeter van Smart Life/Tuya app , B09XXG4L2C
Ongebruikt, Schneider Electric A9R61240 - stroomonderbreker iID 2P, 40 A, 30 mA, klasse A SI , B00NEKZCK6
2x Ongeopend, Hausun Parrot Lock, Patio Deurbeveiliging Lock, Franse deurslot, High Security Deadlock, Draagbaar, Geen sleutel nodig, B09L4W7Y58
2x Ongeopend, Hausun Parrot Lock, Patio Deurbeveiliging Lock, Franse deurslot, High Security Deadlock, Draagbaar, Geen sleutel nodig, B09L4W7Y58
2x Ongeopend, Hausun Parrot Lock, Patio Deurbeveiliging Lock, Franse deurslot, High Security Deadlock, Draagbaar, Geen sleutel nodig, B09L4W7Y58
Ongebruikt, getest en werkend, AA-batterijlader, 9 V laadapparaat, batterijen 18650 acculader, lcd-batterijlader, snellader voor oplaadbare accu's AA/AAA/SC/C/D/9V NI-Mh/NI-CD 14500 batterij , B086MX76CV
Ongebruikt, getest en werkend, AA-batterijlader, 9 V laadapparaat, batterijen 18650 acculader, lcd-batterijlader, snellader voor oplaadbare accu's AA/AAA/SC/C/D/9V NI-Mh/NI-CD 14500 batterij , B086MX76CV
Ongebruikt, getest en werkend, AA-batterijlader, 9 V laadapparaat, batterijen 18650 acculader, lcd-batterijlader, snellader voor oplaadbare accu's AA/AAA/SC/C/D/9V NI-Mh/NI-CD 14500 batterij , B086MX76CV
Ongebruikt, Schneider A9CR1240 ,Acti9 rood, 2P, 40 A, 30 mA [Energieklasse A+] B08XB2KZPW