Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

3170

Vrijlatenstraat 14 poort F
Vrijlatenstraat 14 poort F
Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
681

Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
682

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Bewegingsdetectoren, infraroodbeveiligingsdetector 100m Actieve detector onzichtbare barrière actieve foto-elektrische dubbele straal waterdicht , B07P74D8R2

Startbod:
€ 15
€ 20
Kavel nr:
683

Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX1

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
684

Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX2

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
685

2x Ongebruikt, getest en werkend, Bewakingscamera buiten, Wansview 1080P Pan-Tilt Bewaking Waterdichte WiFi-Camera, Nachtzicht, 2-weg Audio, Bewegingsdetectie, SD-kaart Opslag & Cloud Opslag en Werkt met Alexa Wit,

Startbod:
€ 18
€ 25
Kavel nr:
686

2x Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Bewakingscamera buiten, Wansview 1080P Pan-Tilt Bewaking Waterdichte WiFi-Camera, Nachtzicht, 2-weg Audio, Bewegingsdetectie, SD-kaart Opslag & Cloud Opslag en Werkt met Alexa Wit,

Startbod:
€ 25
€ 70
Kavel nr:
687

2x Ongebruikt, getest en werkend, Wansview B4 2K bewakingscamera met Accu en solar-paneel, WLAN Kamera Outdoor,Solar WiFi Camera ,Pir beweginsmelder ,2-Wege-Audio,werkt met Alexa , B0B8ZF1J9P

Startbod:
€ 21
€ 26
Kavel nr:
688

2x Minieme gebruikssporen , getest en werkend, Wansview B4 2K bewakingscamera met Accu en solar-paneel, WLAN Kamera Outdoor,Solar WiFi Camera ,Pir beweginsmelder ,2-Wege-Audio,werkt met Alexa , B0B8ZF1J9P

Startbod:
€ 21
€ 70
Kavel nr:
689

2x Lichte gebruikssporen, , getest en werkend, Wansview B4 2K bewakingscamera met Accu en solar-paneel, WLAN Kamera Outdoor,Solar WiFi Camera ,Pir beweginsmelder ,2-Wege-Audio,werkt met Alexa , B0B8ZF1J9P

Startbod:
€ 9
€ 13
Kavel nr:
690

Ongebruikt, ok, Kamrea HD1080P Bewakingscamera, verborgen camera, mini-wandklok, camera, videorecorder, Nanny Cam met bewegingsdetectie , B08K2Y13CQ

Startbod:
€ 9
€ 13
Kavel nr:
691

Startbod:
€ 9
€ 13
Kavel nr:
692

Startbod:
€ 9
€ 15
Kavel nr:
693

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:
694

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SV3C 5MP bewakingscamera voor buiten, wifi, super HD wifi, IP-camera voor buiten, met 2-weg audio, nachtzicht, SD-kaartsleuf, bewegingsdetectie compatibel met smartphones, tablets en Windows PC, B07T7DFMXW

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
695

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
696

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SV3C 1080P WLAN IP-bewakingscamera voor buiten, IP66 draadloze IP-camera met Duitse handleiding (mogelijk niet beschikbaar in het Nederlands), bewegingsdetectie, 20 m nachtzichtfunctie, 128 G TF-kaart, compatibel met iOS/Android/tablets/Windows PC, B07K6DPXJ8

Startbod:
€ 10
€ 19
Kavel nr:
697

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
698

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, MPW 4MP draadloze wifi-buitenbewakingscamera, 9600 mAh batterij IP-camera voor buiten/binnen, 2 houders, kleurrijk nachtzicht, PIR-detectie, tweerichtingsaudio, schijnwerper, IP65 waterdicht, B096SC376L

Startbod:
€ 15
€ 19
Kavel nr:
699

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, MPW Bewakingscamera, wifi, voor buiten, draadloos, oplaadbaar, 10.000 mAh, IP-camera, buiten, wifi 1080P, waterdicht, IP65, nachtzicht, bewegingsdetectie, bidirectionele audio, B09H6PFZ3H

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
700

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SECURIA PRO DiTu - 1080P WLAN-camera met nachtzicht, bewakingscamera IP-camera Indoor WLAN, Smart Home WiFi camera, bewegingsmelder, 2-way audio, B0872XN3DT

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
701

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Sricam SP017 WLAN IP-camera bewakingscamera (lensdraai- en hellingshoek, 1080p-resolutie, 2-weg audio, nachtzicht tot 10 m, tot 128 GB lokaal geheugen op simkaart), B0719K6PJ5

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
702

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FLUX'S IP-camera voor binnen, wifi, FHD 1080p, met nachtzicht, bewegingsdetectie, bidirectionele audio, veiligheid voor huisdieren en baby's, compatibel met iOS en Android, B07XY5X7R9

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
703

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Konyks Camini+ wifi-camera, Full HD, gemotoriseerd, bewegingsdetectie met doelbewaking en meldingen met foto, microfoon en HP, nachtzicht, eenvoudige automatisering met de app Konyks, B07VNF4MR3

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
704

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
705

Ongebruikt, volledig, ok, SHUHANG Heavy Duty Lade Runners 900mm Volledige Uitbreiding Kogellager 150KG Capaciteit Lade Industriële Rail Slide Rails Track Side Mount, 1 paar (2 stuks), B08TBF7W5X

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:
706

Ongebruikt, volledig, ok, SHUHANG Zware Ladelopers Met Slot 220kg Laadvermogen Industriële Ladeglijbanen Volledige Uitbreiding Met Kogellager Dia's 1000 mm, Zijmontage 1 Paar

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:
707

Ongebruikt, volledig, ok, SHUHANG Zware Ladelopers Met Slot 220kg Laadvermogen Industriële Ladeglijbanen Volledige Uitbreiding Met Kogellager Dia's 1200 mm, Zijmontage 1 Paar, B08TBC6CHB

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
708

4x Ongeopende pack 3M NorthPada 10 AWG 4,0 mm² elektrische draad, strengen siliconen leidingen, vertind koperen kabel 600 V 43 A, 3 meter, zwart

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
709

3x Ongeopende pack van 3Meter NorthPada 10 AWG 4,0 mm² elektronische elektrische draadstrengen siliconen leidingen draad vertind koperen kabel 600 V 43 A 3 meter geel/groen

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
710

Ongebruikt, ok, Metalen krabber opzetstuk voor boormachines blikkrabber decoupeerzaag (P-BLAK) B01JP56Q0I

Startbod:
€ 5
€ 31
Kavel nr:
711

Plm 4 stuks, lichte gebruikssporen(kalk), geen verpakking

Startbod:
€ 7
€ 51
Kavel nr:
712

Plm 7 stuks,gebruikt/ongebruikt, volledig/onvolledig.

Startbod:
€ 3
€ 10
Kavel nr:
713

Ongeopend, beschadigde verpakking, Timer afvoerventiel - G1/2 DN15 automatisch elektronisch afvoerventiel met tijdregeling voor condensbeheer van persluchtcompressoren (230 V) B09DSC8WKP

Startbod:
€ 3
€ 7
Kavel nr:
714

Ongebruikt, geen verpakking, Frunimall IBC-adapter kogelkraan, vervangende butt tap kogelkraan tank kogelkraan afvoeradapter IBC 75 mm B0922GYGDM

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
715

3x doos met 20 omrandingen elektriciteit 1-voudig B093WZHXZK

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
716

Ongebruikt, ok, Heet en koud water messing thermostatische mengklep dn20 binnendraad, B07GSB4WNP

Startbod:
€ 3
€ 26
Kavel nr:
717

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Batterijloze draadloze bel voor buiten, waterdicht met 2 ontvangers, IP68 waterdicht, deurbel, 150 m bereik, 4 volumeniveaus, 37 beltonen, draadloze bel , B08CVS1J51

Startbod:
€ 3
€ 20
Kavel nr:
718

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Batterijloze draadloze bel voor buiten, waterdicht met 2 ontvangers, IP68 waterdicht, deurbel, 150 m bereik, 4 volumeniveaus, 37 beltonen, draadloze bel , B08CVS1J52

Startbod:
€ 3
€ 16
Kavel nr:
719

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Batterijloze draadloze bel voor buiten, waterdicht met 2 ontvangers, IP68 waterdicht, deurbel, 150 m bereik, 4 volumeniveaus, 37 beltonen, draadloze bel , B08CVS1J53

Startbod:
€ 2
€ 25
Kavel nr:
720

Gebruikssporen, getest en werkend, Batterijloze draadloze bel voor buiten, waterdicht met 2 ontvangers, IP68 waterdicht, deurbel, 150 m bereik, 4 volumeniveaus, 37 beltonen, draadloze bel , B08CVS1J54