Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Bewegingsdetectoren, infraroodbeveiligingsdetector 100m Actieve detector onzichtbare barrière actieve foto-elektrische dubbele straal waterdicht , B07P74D8R2
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX1
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX2
2x Ongebruikt, getest en werkend, Bewakingscamera buiten, Wansview 1080P Pan-Tilt Bewaking Waterdichte WiFi-Camera, Nachtzicht, 2-weg Audio, Bewegingsdetectie, SD-kaart Opslag & Cloud Opslag en Werkt met Alexa Wit,
2x Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Bewakingscamera buiten, Wansview 1080P Pan-Tilt Bewaking Waterdichte WiFi-Camera, Nachtzicht, 2-weg Audio, Bewegingsdetectie, SD-kaart Opslag & Cloud Opslag en Werkt met Alexa Wit,
2x Ongebruikt, getest en werkend, Wansview B4 2K bewakingscamera met Accu en solar-paneel, WLAN Kamera Outdoor,Solar WiFi Camera ,Pir beweginsmelder ,2-Wege-Audio,werkt met Alexa , B0B8ZF1J9P
2x Minieme gebruikssporen , getest en werkend, Wansview B4 2K bewakingscamera met Accu en solar-paneel, WLAN Kamera Outdoor,Solar WiFi Camera ,Pir beweginsmelder ,2-Wege-Audio,werkt met Alexa , B0B8ZF1J9P
2x Lichte gebruikssporen, , getest en werkend, Wansview B4 2K bewakingscamera met Accu en solar-paneel, WLAN Kamera Outdoor,Solar WiFi Camera ,Pir beweginsmelder ,2-Wege-Audio,werkt met Alexa , B0B8ZF1J9P
Ongebruikt, ok, Kamrea HD1080P Bewakingscamera, verborgen camera, mini-wandklok, camera, videorecorder, Nanny Cam met bewegingsdetectie , B08K2Y13CQ
Ongebruikt, getest en werkend, ok, SV3C 5MP bewakingscamera voor buiten, wifi, super HD wifi, IP-camera voor buiten, met 2-weg audio, nachtzicht, SD-kaartsleuf, bewegingsdetectie compatibel met smartphones, tablets en Windows PC, B07T7DFMXW
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SV3C 1080P WLAN IP-bewakingscamera voor buiten, IP66 draadloze IP-camera met Duitse handleiding (mogelijk niet beschikbaar in het Nederlands), bewegingsdetectie, 20 m nachtzichtfunctie, 128 G TF-kaart, compatibel met iOS/Android/tablets/Windows PC, B07K6DPXJ8
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, MPW 4MP draadloze wifi-buitenbewakingscamera, 9600 mAh batterij IP-camera voor buiten/binnen, 2 houders, kleurrijk nachtzicht, PIR-detectie, tweerichtingsaudio, schijnwerper, IP65 waterdicht, B096SC376L
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, MPW Bewakingscamera, wifi, voor buiten, draadloos, oplaadbaar, 10.000 mAh, IP-camera, buiten, wifi 1080P, waterdicht, IP65, nachtzicht, bewegingsdetectie, bidirectionele audio, B09H6PFZ3H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SECURIA PRO DiTu - 1080P WLAN-camera met nachtzicht, bewakingscamera IP-camera Indoor WLAN, Smart Home WiFi camera, bewegingsmelder, 2-way audio, B0872XN3DT
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Sricam SP017 WLAN IP-camera bewakingscamera (lensdraai- en hellingshoek, 1080p-resolutie, 2-weg audio, nachtzicht tot 10 m, tot 128 GB lokaal geheugen op simkaart), B0719K6PJ5
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FLUX'S IP-camera voor binnen, wifi, FHD 1080p, met nachtzicht, bewegingsdetectie, bidirectionele audio, veiligheid voor huisdieren en baby's, compatibel met iOS en Android, B07XY5X7R9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Konyks Camini+ wifi-camera, Full HD, gemotoriseerd, bewegingsdetectie met doelbewaking en meldingen met foto, microfoon en HP, nachtzicht, eenvoudige automatisering met de app Konyks, B07VNF4MR3
Ongebruikt, volledig, ok, SHUHANG Heavy Duty Lade Runners 900mm Volledige Uitbreiding Kogellager 150KG Capaciteit Lade Industriële Rail Slide Rails Track Side Mount, 1 paar (2 stuks), B08TBF7W5X
Ongebruikt, volledig, ok, SHUHANG Zware Ladelopers Met Slot 220kg Laadvermogen Industriële Ladeglijbanen Volledige Uitbreiding Met Kogellager Dia's 1000 mm, Zijmontage 1 Paar
Ongebruikt, volledig, ok, SHUHANG Zware Ladelopers Met Slot 220kg Laadvermogen Industriële Ladeglijbanen Volledige Uitbreiding Met Kogellager Dia's 1200 mm, Zijmontage 1 Paar, B08TBC6CHB
4x Ongeopende pack 3M NorthPada 10 AWG 4,0 mm² elektrische draad, strengen siliconen leidingen, vertind koperen kabel 600 V 43 A, 3 meter, zwart
3x Ongeopende pack van 3Meter NorthPada 10 AWG 4,0 mm² elektronische elektrische draadstrengen siliconen leidingen draad vertind koperen kabel 600 V 43 A 3 meter geel/groen
Ongebruikt, ok, Metalen krabber opzetstuk voor boormachines blikkrabber decoupeerzaag (P-BLAK) B01JP56Q0I
Plm 4 stuks, lichte gebruikssporen(kalk), geen verpakking
Ongeopend, beschadigde verpakking, Timer afvoerventiel - G1/2 DN15 automatisch elektronisch afvoerventiel met tijdregeling voor condensbeheer van persluchtcompressoren (230 V) B09DSC8WKP
Ongebruikt, geen verpakking, Frunimall IBC-adapter kogelkraan, vervangende butt tap kogelkraan tank kogelkraan afvoeradapter IBC 75 mm B0922GYGDM
3x doos met 20 omrandingen elektriciteit 1-voudig B093WZHXZK
Ongebruikt, ok, Heet en koud water messing thermostatische mengklep dn20 binnendraad, B07GSB4WNP
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Batterijloze draadloze bel voor buiten, waterdicht met 2 ontvangers, IP68 waterdicht, deurbel, 150 m bereik, 4 volumeniveaus, 37 beltonen, draadloze bel , B08CVS1J51
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Batterijloze draadloze bel voor buiten, waterdicht met 2 ontvangers, IP68 waterdicht, deurbel, 150 m bereik, 4 volumeniveaus, 37 beltonen, draadloze bel , B08CVS1J52
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Batterijloze draadloze bel voor buiten, waterdicht met 2 ontvangers, IP68 waterdicht, deurbel, 150 m bereik, 4 volumeniveaus, 37 beltonen, draadloze bel , B08CVS1J53
Gebruikssporen, getest en werkend, Batterijloze draadloze bel voor buiten, waterdicht met 2 ontvangers, IP68 waterdicht, deurbel, 150 m bereik, 4 volumeniveaus, 37 beltonen, draadloze bel , B08CVS1J54