Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Easy@Home Elektronisch Pulsmassageapparaat - Pijnbestrijding Voor de Schouder, de Gewrichten, de Rug, de Benen en Meer (AS1080-16AB), B07MDN5BC4
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, JCMASTER® TouchPro+ Nagelfrees 35000 Umin, Duits merk professionele set elektrisch voor gelnagels en acrylnagels, voetverzorgingsproduct, kunstnagels, traploze regeling, touch-bediening, incl. 4 bits en serienummer, B08LD9L9J1
Ongebruikt, getest en werkend, ok, RENPHO beenmassageapparaat met 2 warmteniveaus, compressiekalf- en voetmassage, verstelbaar ontwerp voor de meeste maten, met 5 standen 3 intensiteiten, B08MPXRP36
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ushining Seniorentelefoon met klapdeksel, ontgrendeld, met grote toetsen met hoog volume, 2,8 + 1,8 inch dual display, FM-radio, 1200 mAh batterij, oplaadstation, camera voor ouderen (rood) , B08R7DH2WY
Ongebruikt, getest en werkend, ushining Seniorentelefoon met klapdeksel, ontgrendeld, met grote toetsen met hoog volume, 2,8 + 1,8 inch dual display, FM-radio, 1200 mAh batterij, oplaadstation, camera voor ouderen (rood) , B08R7DH2WY
Ongebruikt, ok, KMINA - Toiletframe met Armen, Toiletveiligheidsrail voor Ouderen, Toilet Frame Support, Frame voor Toilet, Veiligheidsrails Toilet, Handgrepen Toiletrail, Toiletframes voor Gehandicapten , 8436584360490
Ongebruikt, ok, getest en werkend. yuwell Bovenarmbloeddrukmeter, digitale bloeddrukmeter voor nauwkeurige bloeddruk- en polsmeting met geheugenfunctie en aritmiedetectie, grote manchet voor 22-45 cm bovenarm, B09KNBMCCZ
Ongebruikt, ok, PEPE - Toiletverhoger 15 cm met Deksel, Verhoogde Toiletbril Ouderen, WC Verhoger, Toiletverhoger voor Handicap, Verhoogde Toiletbril Lifter, Raised Toilet Seat , B095Z39CJC
Ongebruikt, volledig, PEPE - Verhoogde toiletbril voor volwassenen met armleuning (10 cm hoogte), verhoogde toiletbril met deksel, verhoogde toiletbril voor volwassenen Postoperatief, verhoogde toiletbril, verhoogde toiletbril, wit, B0987MCWYZ
Ongebruikt, lichte beschadigingok, PEPE - Instaphulp voor de Badkuip, Badkuip Reling, Badhandvat voor Senioren, Handgreep voor Badkuip, Bad Reling voor Ondersteuning , B09GW3SFQ2
Ongebruikt, lichte beschadigingok, PEPE - Instaphulp voor de Badkuip, Badkuip Reling, Badhandvat voor Senioren, Handgreep voor Badkuip, Bad Reling voor Ondersteuning , B09GW3SFQ3
Ongebruikt, lichte beschadigingok, PEPE - Instaphulp voor de Badkuip, Badkuip Reling, Badhandvat voor Senioren, Handgreep voor Badkuip, Bad Reling voor Ondersteuning , B09GW3SFQ4
Ongebruikt, ok, PEPE - Toiletcommode voor Senioren in Hoogte Verstelbaar, 3 in 1 Toiletstoel met Emmer, Bedside Commode Pot, Commode Stoel voor Toilet met Armen en Emmer, B0B6CRTVSK
Ongebruikt, ok, zwaar beschadigde verpakking, PEPE - Opvouwbare Handgreep voor Toilet (x1 eenheid), Badgreep voor Ouderen, Handgrepen voor Toilet, Opvouwbare Toiletrails, Badhandvat voor Senioren, B09DT6KKN8
Ongebruikt, ok, MYCARBON Face Massager Rollers EMS Facial Toning Lifting Machine Electric Skin Care Beauty Device Wrinkle Remover, Anti-Aging, Skin Tightening, Improve Facial Contour, B08CVGVVBV
Ongebruikt, ok, verpakking en standaard usb kabel ontbreekt, MYCARBON Face Massager Rollers EMS Facial Toning Lifting Machine Electric Skin Care Beauty Device Wrinkle Remover, Anti-Aging, Skin Tightening, Improve Facial Contour, B08CVGVVBV
Ongebruikt, getest en werkend, Zwart , Nek- en schoudermassager Cervicale massager met warmte, elektrisch Shiatsu-massageapparaat, 3 instelbare snelheden, 3D-rotatiemassage
Ongebruikt, getest en werkend, Zwart , Nek- en schoudermassager Cervicale massager met warmte, elektrisch Shiatsu-massageapparaat, 3 instelbare snelheden, 3D-rotatiemassage B0967JJ3ZL
Ongebruikt, ok, getest en werkend. Tondeuse voor heren, 11-in-1 professionele baard- en tondeuseset, 28 lengtes, 7 opzetstukken, tondeuse voor accu- en netvoeding, haartrimmer met keramiek/titanium messen voor mannen, B07J4Q66S2
Ongebruikt, ok, getest en werkend. Enventor Mini-massagepistool, draagbaar massageapparaat voor nek, schouders, rug, mini-massageapparaat, elektrisch met 4 massagekoppen, 6 instelbare snelheden, roze, B0932T4352