Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

Veiling nr: 
3608

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive (info@sibo-drive.com)

Kijkdag(en)
24/02/2024 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergsesteenweg 7
8000 Brugge
België
Afhaaldag(en)
01/03/2024 - 09:00 tot 12:00
02/03/2024 - 10:00 tot 14:00
Blankenbergsesteenweg 7
8000 Brugge
België
Startdatum: 
09/02/2024 - 15:00
Einddatum: 
25/02/2024 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 200
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 200
Kavel nr: 
1

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 8Streme schoonmaakrobot, anti-twist kabelsysteem, automatische reinigingscyclus van twee uur, voor zwembaden tot 10 x 5 meter met een diepte van maximaal 2,5 meter, 0679042151485

Startbod: 
€ 300
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 300
Kavel nr: 
2

Ongebruikt, volledig, ok, niet getest (heeft waterdetectie nodig), WYBOT Draadloze zwembadrobot voor 110 minuten, automatische reiniging van vloer, waterlijn en muren, met routeplanning, snel opladen, voor opbouwzwembaden of ondermijningen tot 120 ?, B0BRWRTQ35

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 46
Kavel nr: 
3

Ongebruikt, volledig, HOTEEL Paviljoen tent, vouwpaviljoen 3 x 3 M, waterdicht, stabiel, winterbestendig, partytent, pop-up, tuinpaviljoen met roltas,210D PU Oxford stof met zilveren coating, gelegeerd staal, B0BYHP9YNP

Startbod: 
€ 80
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
4

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, OSOTEK Nat droogzuiger 180° platte zuigwisser, zuigt, veegt tot aan de rand, 3-in-1 draadloze vloerreiniger met zelfreiniging, led-indicator, led-vloerborstel, slimme waszuiger voor alle harde vloeren, B0B3HZCK5Q

Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
5

Ongebruikt, volledig, ok, Licht beschadigde verpakking, VADANIA linksdraaiende uittrekbare organizer voor 800mm blinde hoekkeukenkast, 2 lagen zwenklade, soft close, linkshandig open, B09SZ815M7

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 45
Kavel nr: 
6

Ongebruikt, volledig, ok, Licht beschadigde verpakking, VADANIA linksdraaiende uittrekbare organizer voor 36" (900mm) blinde hoekkeukenkast, 2 lagen zwenklade, soft close, linkshandig open, B0797PQ71W

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 30
Kavel nr: 
7

Ongebruikt, ok. GeekMe hoverboard, gocart, hoverboards met hoverkart, wielen van 6,5 inch (16,5 cm), met bluetooth-speaker, ledverlichting, cadeau voor kind, tiener en volwassene, B083M1DF59

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Kavel nr: 
8

Ongebruikt, getest en werkend, ok, vijzen en pluggen ontbreken. KWW 100 cm LED Make-upspiegel voor de badkamer, kleurtemperatuur instelbaar, anti-condens-licht, eenvoudig te installeren, wandspiegel met smart touch-knop, B09K71XZLH

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 50
Kavel nr: 
9

Ongebruikt, getest en werkend, ok, volledig, Zidoo PNI-ZidooZ9Xpc Redare 4K Ultra HD / 3D, 2GB DDR4, 16GB, Bluetooth 4.2, Zwart, B08HLZCR72

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
10

Ongebruikt, ok, CStern Draagbare camping kachel, efficiënte houtverbranding met minder rook, fornuis inbegrepen, doe-het-zelf standaard, stofhoes, geschikt om te wandelen, terras, tuin, kamperen, outdoor BBQ-zwart, B0BTXXVL41

Startbod: 
€ 45
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 90
Kavel nr: 
11

Ongebruikt, ok. Ninja Foodi 11-in-1 SmartLid-multikoker [OL550EU] 6 l, snelkookpan, heteluchtfriteuse, B09N3V7T9D

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 25
Kavel nr: 
12

Ongebruikt, getest en werkend, extra filters ontbreken,originele verpakking ontbreekt, CIARRA CBPHB01 Mini-afzuigkap, draagbare afzuigkap, afzuiging van 120 m³/uur, recyclingmodus met koolstoffilter, multi-filtratie, 2 snelheden, zwart, B0BWM3HL5H

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
13

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBBIH3 3 kookzones inductiekookplaat, 59cm ingebouwde kookplaat 6100W, 9 vermogensniveaus inductiekookplaat, timer en kinderslot/touch control/led display/zwart kristalglas oppervlak, B08JZ58CJJ

Startbod: 
€ 60
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 60
Kavel nr: 
14

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBBIH4B 4 kookzones inductiekookplaat, inbouwkookplaat 7200W, 9 vermogensniveaus inductiekookplaat, booster/timer en kinderslot/touch control/led display/zwart kristalglas oppervlak, B08JZ86ZCY

Startbod: 
€ 60
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
15

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBBIH4B 4 kookzones inductiekookplaat, inbouwkookplaat 7200W, 9 vermogensniveaus inductiekookplaat, booster/timer en kinderslot/touch control/led display/zwart kristalglas oppervlak, B08JZ86ZCY

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Kavel nr: 
16

Ongeopend in seal, Rosaw Manicure & pedicureset, 10-delige nagelverzorgingsset van roestvrij staal, met roestbescherming, stoffen etui, nagelverzorgingsset , B0B5B8WTRS

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Kavel nr: 
17

Ongeopend, ab gel Nail Polish Set, 12 Colours Neon Nail Polish Set with Base and Glossy & Matte Top Coat, UV LED Bright Gel Polish , B08R55VQ93

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Kavel nr: 
18

Ongeopend in seal, Rosaw Manicure & pedicureset, 10-delige nagelverzorgingsset van roestvrij staal, met roestbescherming, stoffen etui, nagelverzorgingsset , B0B5B8WTRS

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
19

Ongeopend in seal, Rosaw Manicure & pedicureset, 10-delige nagelverzorgingsset van roestvrij staal, met roestbescherming, stoffen etui, nagelverzorgingsset , B0B5B8WTRS

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
20

Ongeopend, BAR A INNOVATIONS Lunchbox B-Heat – draagbare voederbak met verwarming, rond, elektrisch, 1,2 l, van roestvrij staal met vakken – snelle opwarming van 48 W tot 70 °C. Lunchbox in modern design, B09YYQ7YHJ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
21

Ongeopend, BAR A INNOVATIONS Lunchbox B-Heat – draagbare voederbak met verwarming, rond, elektrisch, 1,2 l, van roestvrij staal met vakken – snelle opwarming van 48 W tot 70 °C. Lunchbox in modern design, B09YYQ7YHJ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Kavel nr: 
22

Ongebruikt, ok. Comedondrukker Vacuüm met Analyse Huidfunctie, Gezichts poriënreiniger Elektrische Acne Comedone Extractor Kit, USB Oplaadbare Comedondrukzuiger met 20x vergroting, B088FJL3D6

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Kavel nr: 
23

Ongebruikt, ok. Comedondrukker Vacuüm met Analyse Huidfunctie, Gezichts poriënreiniger Elektrische Acne Comedone Extractor Kit, USB Oplaadbare Comedondrukzuiger met 20x vergroting, B088FJL3D6

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Kavel nr: 
24

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, TUREWELL monddouche, elektrische interdentale reiniger met 10 drukniveaus en 8 mondstukken, IPX7 waterdichte monddouche, 600 ml waterflosser voor thuis (wit), B07RS1HB6T

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
25

Ongebruikt, getest en werkend, hulpstukken ontbreken, ok, TUREWELL monddouche, elektrische interdentale reiniger met 10 drukniveaus en 8 mondstukken, IPX7 waterdichte monddouche, 600 ml waterflosser voor thuis (wit), B07RS1HB6T

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Kavel nr: 
26

Ongebruikt, ok, getest en werkend. Enventor Mini-massagepistool, draagbaar massageapparaat voor nek, schouders, rug, mini-massageapparaat, elektrisch met 4 massagekoppen, 6 instelbare snelheden, roze, B0932T4352

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
27

Ongeopend, Gel Nail Polish set van ab gel, 20 kleuren, nude Blue Green Purple Series gel nagellak met basis en glanzende en matte toplaag, Soak Off Pastel nagellak manicureset, B08RJ36TCF

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
28

Ongeopend, Gel Nail Polish set van ab gel, 20 kleuren, nude Blue Green Purple Series gel nagellak met basis en glanzende en matte toplaag, Soak Off Pastel nagellak manicureset, B08RJ36TCF

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Kavel nr: 
29

Ongeopend, Lanyesky Pluizig tapijt, moderne decoratie, woonkamertapijt, g, zacht pluizig pluche tapijt, (120 x 160 cm, donkergrijs), B09FHDY4XH

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Kavel nr: 
30

Ongeopend, Lanyesky Pluizig tapijt, moderne decoratie, woonkamertapijt, g, zacht pluizig pluche tapijt, (120 x 160 cm, donkergrijs), B09FHDY4XH

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Kavel nr: 
31

Ongeopend, Lanyesky Pluizig tapijt, moderne decoratie, woonkamertapijt, g, zacht pluizig pluche tapijt, (120 x 160 cm, donkergrijs), B09FHDY4XH

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Kavel nr: 
32

Getest en werkend,verpakking ontbreekt, minieme gebruikssporen : 999784 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,999 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Kavel nr: 
33

Ongebruikt, getest en volledig, Vacuum Sealers Machine, Automatic Food Sealer voor Sous Vide Cooking and Food Saver
Dry Moist Food-modi
Voedselbehoud met vacuümzakken Roll, VS3750 B091KNYWTS

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Kavel nr: 
34

Ongebruikt, getest en volledig, Vacuum Sealers Machine, Automatic Food Sealer voor Sous Vide Cooking and Food Saver
Dry Moist Food-modi
Voedselbehoud met vacuümzakken Roll, VS3750 B091KNYWTS

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Kavel nr: 
35

Ongebruikt, getest en werkend, 4-slice wafelijzer, Vasip antiaanbaklaag wafelijzer met vier schijven, 1200 watt, instelbare temperatuurregeling, roestvrijstalen vorm , B09K3XWRSY

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Kavel nr: 
36

Ongebruikt, getest en werkend, 4-slice wafelijzer, Vasip antiaanbaklaag wafelijzer met vier schijven, 1200 watt, instelbare temperatuurregeling, roestvrijstalen vorm , B09K3XWRSY

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Kavel nr: 
37

Ongebruikt, getest en werkend, 4-slice wafelijzer, Vasip antiaanbaklaag wafelijzer met vier schijven, 1200 watt, instelbare temperatuurregeling, roestvrijstalen vorm , B09K3XWRSY

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
38

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, 4-slice wafelijzer, Vasip antiaanbaklaag wafelijzer met vier schijven, 1200 watt, instelbare temperatuurregeling, roestvrijstalen vorm , B09K3XWRSY

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Kavel nr: 
39

Ongebruikt, ok, 3 in 1 kinderwagen bekerhouder met 3 haken, universele kinderwagen bekerhouder met telefoonhouder en snacklade, multifunctionele kinderwagen organizer voor de meeste kinderwagen met leuningen, B0C2CJJFSQ

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Kavel nr: 
40

Ongebruikt, volledig, ok, Acryl bloemenstandaard bruiloft centerpieces - 2 stuks Inweder acryl hoge vazen ??voor centerpieces 50cm heldere bloemenvaas met kroonluchter kristallen middelpunt tafeldecoraties voor verjaardag woondecoratie, B0B5CYYNXF

Pagina's