Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7
Ongebruikt, getest en werkend, Bosch Muz4DS4, doorstroomsnijschijf (dik en dun), rasp-draaischijf (grof en fijn), raspschijf middelfijn, vaatwasmachinebestendig, geschikt voor MUM4 keukenmachine, wit, B07BNS2F1J
Ongebruikt, getest en werkend, FREDI melkopschuimer elektrisch 4 in 1 automatische melkopschuimer met antiaanbaklaag warm- en koudschuim, B09QKH87M7
Ongebruikt, getest en werkend, SCARLETT SC-EK27G55 glazen waterkoker met temperatuurstanden 40-100°C, warmhoudfunctie, 1,7L, 2200W waterkoker van glas, draadloze theezetter met led-verlichting, automatische uitschakeling, B09NB9JR5T
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, SCARLETT SC-EK21S83 Snoerloze RVS Waterkoker - 1.7 L - 2200 W - Met LED Verlichting - Kalkfilter - Rood
Ongebruikt, getest en werkend, LIVIA waterkoker keramiek 1 liter, wit 2200W, B08N127Q1H
Minieme gebruikssporen, lichte wrijfschade aan deksel, LIVIA koffiemachine, zwart, 1,25 liter, 1000 W, permanent filterkoffiemachine, glazen kan voor maximaal 10 kopjes, automatische uitschakeling en druppelstopfunctie, B09HQT3ZLV
Ongebruikt, 2 x Bosch MUZ9PP2 Accessoires voor keukenmachines, Geschikt voor de OptiMUM vleesmolen, B06VYHH7NT
Ongebruikt, United Entertainment Cotton Candy Maker - kunststof - rood - ø 30 x 25 cm, B07FMCFKKB
Ongebruikt, volledig, Home Fleek - Glazen Voedselboxen Gemengd
LekVrij
BPA Vrij, B083SHX1BL
Ongebruikt, Exerz Antiek Globe Met Een Houten Basis - Dia 25cm Wereld Globe, B01N5GY5FI
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Afloia Home Office-luchtreiniger Grote ruimtes tot 430 sqft 24dB 3-traps H13 HEPA-filtratie, 3 instelbare snelheden en nachtlampje, B09H2SR7QJ
Ongebruikt, ok, 1 deksel beschadigd, Home Fleek - Glazen Voedsel Opslagcontainers Rechthoekig
LekVrij
BPA-Vrij (Stel 4, Rood) ; B083SJG6KF
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, AONESY Draagbare naaimachine, 12 steken, 2 versnellingen, mini-naaimachine, overlocker machine, borduurmachine, naaimachine voor beginners thuis, B08QC7X8KJ
Ongebruikt, getest en werkend, 1 steunvoet afgebroken, CUSIMAX Raclette Grill 8 personen met stenen plaat en grillplaat antiaanbaklaag, Raclette 8 personen met mini kaaspan voor binnen gegrild voedsel, traploos instelbare temperatuur, 1200W, zwart, B095YHF5HM
Ongebruikt, getest en werkend, CMY Elektrische ventilatorkachel, B08HLNCXSZ
Ongebruikt, volledig, GEMITTO Uitbreidbaar Magnetronrek, Horizontale Uitbreiding Magnetron Plank Stand Aanrechtblad Organizer, 2-laags met 3 Haken, 55lbs Dragend, 15,8 ~ 23,6"x14,2"x16,5", B07CYLRBGH
Ongebruikt, volledig, InnoGear Set van 8 bureaulade-organizerdienbladen, bamboe opbergvakken verdeler met 4-formaat make-up organizer, B08LVQ1SFW
Ongebruikt, volledig, BRUBAKER Flessenhouder paar op motorfiets metalen sculptuur, excl fles, B00LOCNHO4
Ongebruikt, getest en werkend, BRIX Design - NEW STIRR - automatische (sauzen) roerder met 3 snelheden, B00EOSVY6I
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, AONESY naaimachine, lichtgewicht, volledig uitgerust, 20 steken, 2 snelheden, draagbare naaimachine met voetpedaal, automatisch opwinden, B0943L8KKN
Ongebruikt, volledig, RECAPS Koffiepadhouder Lade Opslag Koffiecapsules Keuken Organizer Compatibel met Vertuoline Winkels 40 Capsules Zwarte Kleur, excl capsules, B07JGD3MJN
Ongebruikt, volledig, RECAPS Koffiepadhouder Lade Keuken Organizer Compatibel met Nespresso Kleine originele lijn koffiepads Gehard glas biedt plaats aan 45 koffiepads, excl capsules, B087PJQFLP
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, N/B Luchtbevochtiger, 5L ultrasone luchtbevochtiger, 40 uur looptijd, 360°-mondstuk, automatische uitschakeling en ultrastille luchtbevochtiger, B09LMDTZZG
Ongebruikt, 1 ondertas ontbreekt, Kütahya Porselein Sophia Femina theeset voor 6 personen, meerkleurig porselein, B09NMH2Z76
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Laluztop 7 KPa 3-in-1 handstofzuiger, 120 W, draadloos, oplaadbaar, draagbaar, sterke zuigkracht, nat/droog stofzuiger voor het reinigen van huisauto's, blauw, B07ZJ73SX6
Belle Vous Mini-Keramische Stoofpot Oven Veilige Pannetjes met Deksel (4 Pak) – 170 ml Rond Blauwe Schotels Steenwaren Ramequins met Deksels en Handvatten
Ongebruikt, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachine, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorns, optionele accessoires voor KitchenAid blender, B08P1D8CND
2x Lichte gebruikssporen, geen verpakking, ok, Aidodo Luchtontvochtiger, 900 ml, mini elektrische luchtbevochtiger, automatische ontvochtiger ; B07ZCGKSLX
Ongebruikt, ok, Aidodo Luchtontvochtiger, 900 ml, mini elektrische luchtbevochtiger, automatische ontvochtiger ; B07ZCGKSLX
Lichte gebruikssporen, ok, Aidodo Luchtontvochtiger, 900 ml, mini elektrische luchtbevochtiger, automatische ontvochtiger ; B07ZCGKSLX