Retourgoederen

Veiling nr: 
2814

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
03/09/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
09/09/2022 - 08:30 tot 11:00
10/09/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
24/08/2022 - 17:00
Einddatum: 
07/09/2022 - 19:30
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
121

Ongebruikt, getest en werkend, AIWA WHF-880 Draadloze RF-koptelefoon Zwarte hoofdband voor TV/DVD/HiFi, 100 m bereik, oplaadbaar, B08TX6QJ7V

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
122

Ongebruikt, getest en werkend, AIWA WHF-880 Draadloze RF-koptelefoon Zwarte hoofdband voor TV/DVD/HiFi, 100 m bereik, oplaadbaar, B08TX6QJ7V

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
123

Ongebruikt, getest en werkend, AIWA WHF-880 Draadloze RF-koptelefoon Zwarte hoofdband voor TV/DVD/HiFi, 100 m bereik, oplaadbaar, B08TX6QJ7V

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
124

Ongebruikt, getest en werkend, AIWA WHF-880 Draadloze RF-koptelefoon Zwarte hoofdband voor TV/DVD/HiFi, 100 m bereik, oplaadbaar, B08TX6QJ7V

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
125

Ongebruikt, ok, eletecpro Waadbroek met laarzen, vissersbroek, maat 42-46, waterdicht, ademend, 70 denier PVC nylon wattenlaarzen broek voor heren en vrouwen, wattbroek met broek haak , B096DD2H98

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
126

Ongebruikt, ok, eletecpro Waadbroek met laarzen, vissersbroek, maat 42-46, waterdicht, ademend, 70 denier PVC nylon wattenlaarzen broek voor heren en vrouwen, wattbroek met broek haak , B096DD2H98

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
127

Ongebruikt, WORKPRO 125 Stuks Jig Set, Pocket Hole Jig met 100 Schroeven Vierkant, Pocket Gat Jig voor Zakgat, Boorhulp, Deuvelhulp, Boormal ; B089ZTCXLK

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
128

Ongebruikt, volledig, InnoGear Professionele microfoonstandaard, goed gekwalificeerde microfoonstandaard, voor radiostudiomicrofoon, voor tafel, blauw Yeti/Yeti Pro, B07JN2CJF9

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
129

Ongebruikt, volledig, InnoGear Professionele microfoonstandaard, goed gekwalificeerde microfoonstandaard, voor radiostudiomicrofoon, voor tafel, blauw Yeti/Yeti Pro, B07JN2CJF9

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
130

Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, i-Box Draagbare Smart Zijtafel Bluetooth-Luidspreker met Draadloos en USB-oplaadstation (Wit), B07WNPSBY8

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
131

Lichte gebruikssporen, deuk in microfoon (geen effect op werking), Uhuru Professional Usb-gaming-microfoon, 192 kHz / 24 bits, studio-nieren-condensator-opnamemicrofoonkit met soundkaarten-desktopstandaard, Shock Mount pop-filter, voor Skype Youtuber-gaming-opnames, B07YBTWNZ5

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
132

Ongebruikt, volledig, FIFINE USB Gaming Microfoon Set, RGB Condensatormicrofoon Set voor PC PS4 PS5 met Mute-Knop, Popfilter, Microfoonarm, Schokbevestiging voor Streaming Podcast Youtube Video - A6T, B09R6L96Z9

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
133

Lichte gebruikssporen, volledig, FIFINE USB Gaming Microfoon Set, RGB Condensatormicrofoon Set voor PC PS4 PS5 met Mute-Knop, Popfilter, Microfoonarm, Schokbevestiging voor Streaming Podcast Youtube Video - A6T, B09R6L96Z9

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
134

Ongebruikt, volledig, FIFINE Studio condensator USB microfoon computer PC microfoon kit met verstelbare schaararm, standaard en shock mount voor instrumenten, opname, podcasting, YouTube, gaming, streaming - T669, B082X46JYP

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
135

Ongebruikt, volledig, ingedeukte verpakking, FIFINE Studio condensator USB microfoon computer PC microfoon kit met verstelbare schaararm, standaard en shock mount voor instrumenten, opname, podcasting, YouTube, gaming, streaming - T669, B082X46JYP

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
136

Ongebruikt, volledig, FIFINE USB Gaming Microfoon, RGB Dynamische Microfoons voor PC, met Mute-knop, Plug and Play Cardioïde Microfoon, 16BIT / 48KHZ & 3,5 mm Koptelefoonaansluiting, voor Podcast, Streaming - K658, B09KTH5KNQ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
137

Ongebruikt, volledig, YOTTO USB-microfoon, 192 kHz/24 bits, condensator, pc, laptop, microfoon, professionele podcast, microfoonsets voor radio, opname, YouTube, podcasts en nog veel meer met popbescherming, microfoonstandaard, schokmontage, B08BG27566

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
138

Ongebruikt, volledig, Uhuru Professional Usb-gaming-microfoon, 192 kHz / 24 bits, studio-nieren-condensator-opnamemicrofoonkit met soundkaarten-desktopstandaard, Shock Mount pop-filter, voor Skype Youtuber-gaming-opnames, B07YBTWNZ5

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
139

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VF-6800 SATFinder Satellietvinder, compatibel met DVB-T2/S2/C, veldmeter voor satellietontvanger, Dvb T2, satellietvinder met etui, geel / zwart , B08R9THFZM

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
140

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Seenda Tv-hoofdtelefoon, draadloos, oplaadbaar, over-ear, stereo hoofdtelefoon voor tv met zenderstation, bereik tot 30 m, zwart, B09LLQJKTS

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
141

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, SUNLU 3D-printer Filament Dryer Box S2, houdt filamenten droog tijdens 3D-printen, 360 ° all-round verwarming, groot LCD-aanraakscherm, compatibel met PLA PETG SILK ABS PA PC-filament, spoelhouder, zwart, B09XHTMSSN

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
142

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, SUNLU 3D-printer Filament Dryer Box S2, houdt filamenten droog tijdens 3D-printen, 360 ° all-round verwarming, groot LCD-aanraakscherm, compatibel met PLA PETG SILK ABS PA PC-filament, spoelhouder, zwart, B09XHTMSSN

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
143

Ongebruikt, getest en werkend, Pantum P2502W draadloze laserprinter Thuiskantoorgebruik, zwart-witprinter met mobiel afdrukken (V8V77B), B018VN0PTI

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
144

Ongebruikt, volledig, NexiGo-oplaadstation met LED-lampje voor Oculus Quest 2, [Support Elite-riem], displaystandaard voor headset en controllerbevestiging, 2 oplaadbare batterijen, magnetische kabel (EXCL VR-bril), B09GFMR6D2

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
145

Ongebruikt, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM , Met de compacte Teleprompter Pad iLight Pro kun je video's en presentaties opnemen, zonder je zorgen te hoeven maken over de tekst, net als televisieprofessionals

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
146

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Neatfi Elite HD XL Task Lamp met Klem, Europese Stekker, 22,8 inch breed, 1600 Lumen, 84 STKS SMD LED, 6000-7000K, Super Heldere Bureaulamp, Nonpolaire Dimmen, Ergonomisch Ontwerp (Zwart), B08FT1H7PB

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
147

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Neatfi Elite HD XL Task Lamp met Klem, Europese Stekker, 22,8 inch breed, 1600 Lumen, 84 STKS SMD LED, 6000-7000K, Super Heldere Bureaulamp, Nonpolaire Dimmen, Ergonomisch Ontwerp (Zwart), B08FT1H7PB

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
148

Ongebruikt, getest en werkend, JOYUSING 14MP HD Book Scanner, Draagbare USB Document Scanner voor Leraar Capture Size A3, Smart Multi-Language OCR, Word/Excel/PDF/Txt, voor Office en Education Gewoon Compatibel met Window System, B08XQ3Y4QD

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
149

Ongebruikt, getest en werkend, JOYUSING 14MP HD Book Scanner, Draagbare USB Document Scanner voor Leraar Capture Size A3, Smart Multi-Language OCR, Word/Excel/PDF/Txt, voor Office en Education Gewoon Compatibel met Window System, B08XQ3Y4QD

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
150

2x Ongebruikt, getest en werkend, Geüpgraded 3D-printer filament droogbox, Comgrow filament-droger houdt filament tijdens het afdrukken droog, filament-opberg-droogbox, brede compatibiliteit met PLA PETG ABS-zijdemateriaal , B098F7D9J1

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
151

Ongebruikt, 2 x Creality 3D Printer Filament PLA 1.75mm 1KG Spoel, Filament 3D Print Materialen- Zwart [2 Rollen], B089N23LW6

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
152

Ongebruikt, getest en werkend, ABOX A3 A4 lamineermachine, kantoor- en thuislamineermachine Multifunctionele warme en koude lamineermachine met snijder, hoekafronder, B09QGS3VSZ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
153

Ongebruikt, volledig, Fellowes Electron A3 papiersnijder, B001FOQT7I

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
154

Ongebruikt, getest en werkend, Buyounger A4 lamineermachine, 4 in 1 thermische en koude lamineermachine met mes en hoekafronder en 40 vakken, voor A4 A5 A6 A7 foto's en documenten, incl lamineervellen, B09TW5P6B8

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
155

Ongebruikt, scheermesje ontbreekt, getest en werkend (1 flash gebruikt) , IPL Devices Hair Removal Laser Ice Cooling System, 999,999 Flashes IPL for Body and Face, Precision Attachment, More Sensitive Areas, B09NM7CQ9T

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
156

Ongebruikt, getest en werkend, B09DGH5H3J Water Flosser, 300ML watertank Monddouche Elektrisch met 5 modi, 5 sproeiers,

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
157

Ongebruikt, getest en werkend, Hair Straightener and Curling Iron 2 in 1 Glamorous Straightener in Rose Gold with Adjustable Temperature and Ceramic Coating for Professional Hair Straightening and Curling, Lily England , B08DTZVTLG

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
158

Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
159

Ongebruikt, ok, B09CD6SRP9

Startbod: 
€ 11
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
160

Ongeopend, 17 verpakkingen met 12 stuks , TooTaci ; incl boorbit , B089Q2LCGP

Pagina's