Lichte gebruikssporen, ok, LX-BT3 rol en adapterset met 4 magneetweerstand-sets, rollen-adapterset 12 x 10 mm/15 x 10 mm/20 mm ,opvouwbaar, B08M6DCVH5
Ongebruikt, Beaspire Gereedschapsset 137 Stuks Gereedschap voor Dagelijks Gebruik Gereedschapskist Compleet met Gereedschap Ideale Gereedschapskist voor Huishouden Universele Huishoudelijke Gereedschapskist, B096M6PY57
Minieme gebruikssporen, enkele test-accessoires ontbreken, NEJE Laser Engraving Engraving Printer 1500mW 405nm High Speed Mini USB Laser Engraver Carver Automatic DIY Printing Engraving Machine Offline Operation , B09LM8C5P7
Ongebruikt, ok, Hi-Spec 81-Delig werkset met 18V Accu Boormachine in opbergbox, Roze-zwart , B093SQC678
Ongebruikt, getest en werkend, Hi-Spec 58-delige 18V Boormachine & Multi bitset. Doe-het-zelf snoerloze schroef- en boormachine met S2 stalen bitset voor metaal, hout en metselwerk , B08BR2NLTN
Ongebruikt, getest en werkend, Hazlewolke Professionele lichte metaaldetector, met 28 cm waterdichte spoel & hoofdtelefoon, max 1,5 m dieptedetectie buiten met muti-modi, pinpoint-functie, stabiele prestaties gouddetector -TX850 , B07MC3BGCJ
Ongebruikt, getest en werkend, Hancaner Electric Garden Shears 21 V Hand Battery Electric Loppers with Carry Bag Rechargeable 1200 mAh Lithium Battery and Charger Powered Loppers Garden Shears 30 mm Cutting Diameter , B09T3JJP36
Ongebruikt, ok, VONROC Accu Bladblazer – VPower 20V – 2 Standen – Max. blaassnelheid 190km/u – Incl. Accu en oplader , B07YX3KNSC
Ongebruikt, ok, BATTERIJ DEFECT, VONROC Accu Bladblazer – VPower 20V – 2 Standen – Max. blaassnelheid 190km/u – Incl. Accu en oplader , B07YX3KNSC
Ongebruikt, getest en werkend, Zelfnivellerend laserniveau, Groene kruislaser 30m, Kaiweets roterend laserniveau met magnetische voet, Horizontale en verticale kruislaser met beschermhoes . B07ZHYRN86
Ongebruikt, getest en werkend, Accessoires ontbreken, ENKEL toestel zelf ( standaard batterijen) , Zelfnivellerend laserniveau, Groene kruislaser 30m, Kaiweets roterend laserniveau . B07ZHYRN86
Ongebruikt, volledig, ok, originele verpakking ontbreekt, FEANDREA hondenbox, transportbox voor auto, hondentransportbox, opvouwbare kattenbox gemaakt van Oxford stof, 91 x 63 x 63 cm,Zwart, B00TI0V2XC
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, EXLECO Dompelpomp Aquariumpomp 4500 L/H 130 W 230 V Afvoerkop 3,8 m Kabel met stekker 2,5 m Uitlaatdiameter 16/20/25 mm voor tuinen, aquarium, vijver, fontein, B08LS82KJF
3x pack v 7 planken/1,57m², ongebruikt, omverpakking lichte beschadigingen, ARTENS - pvc-vloerbedekking Camden Old - click vinyl planken - vinyl vloer - natuurlijk houteffect - goud beige - Forte - dikte 4,2 mm - 1,54m²/7 planken , B08Z4FWHNF
Ongeopend, ok, BAURIX® Theseus Krimptang met 2000 stuk Adereindhuls assortiment - Krimptang Adereindhulzen gesorteerd volgens DIN - [0,5 - 10 mm²] - Professionele set van geïsoleerde adereindhulzen - Adereindhuls Set (Krimptang incl. Adereindhulzen) , B08NF8ZPG9
Ongebruikt, BAURIX® Krimptang incl. 300 stuks platte kabelschoenen set - Kabelschoenen Assortiment voor [0,50-2,50mm²] connectoren, B08FZLQ61H
2x Ongebruikt, ok, NETVUE Outdoor WiFi-beveiligingscamera, FHD 1080P-bewakingscamera compatibel met Alexa, WiFi-camera, nachtzicht, bewegingsdetectie, tweerichtingsaudio, metallic, IP66 waterdicht , B0832D2VV4
2x Ongebruikt, ok, NETVUE Bewakingscamera voor buiten, camera voor buiten, compatibel met Alexa, wifi-buitencamera met nachtzicht, bewegingsdetectie en IP66 waterdicht, cloud/SD-kaart opslaan , B07FM4G6J7
2x Getest en werkend, ongebruikt, NETVUE Vigil Plus ACCU 9000mAh, Outdoor Security Camera, 1080P Wireless Outdoor WiFi IP Camera with PIR Motion Sensor, Camera Surveillance Outdoor with Colour IR Night Vision, 2-Way Audio, IP66 Waterproof, Push Alarms B09M82YW9F
2x Getest en werkend, ongebruikt, NETVUE Vigil Plus ACCU 9000mAh, Outdoor Security Camera, 1080P Wireless Outdoor WiFi IP Camera with PIR Motion Sensor, Camera Surveillance Outdoor with Colour IR Night Vision, 2-Way Audio, IP66 Waterproof, Push Alarms B0
Ongebruikt, getest en werkend, ILIHOME 5.5 mm Dual Cameras Endoscope Camera, 4.5 Inch IPS Screen Dual Camera Dual Lens Endoscope, 6+1 Adjustable LED Light Inspection Camera, 5 Metre Cable Tube Camera, 32GB TF Card , B09TVWJY7Y
2x Getest en werkend, ongebruikt, NETVUE Sentry 2 , Outdoor Surveillance Camera, 1080P WiFi IP Camera, Outdoor Surveillance Camera with 20 m Night Vision, Motion Detection, 2-Way Audio, Outdoor Camera with Alexa Compatible and IP66 Waterproof , B09DKB3NXW
Gebruikssporen, getest en werkend, DEERC 302E Remote Control Car with Brushless Motor, 60 KM/H High Speed, 4WD 1:18 RC Car with 2 Batteries 40 Minutes Running Time, Offroad Truck Off-Road Vehicle Fast Racing Car with DIY Extra Shell , B0993KGBP2