Ongebruikt, B08GC5KWJJ achtergrond ondersteuning stand kit
Lichte gebruikssporen, 4004519059494
Gemonteerd, ongebruikt, 1 tussenschot en 3 kleine schappen
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Gebruikt, zware voet, onderaan hout stuk afgebroken, kan nog worden vastgestoken, diam 3m BTW op marge
Ongebruikt, 160x55x142, ean 8435319904596
Lichte gebruikssporen, krak in hoek bovenkant, krak in middentableau, geen effect op stevigheid, 8009271903005
Ongeopend , Bladhark 22 tanden metaal 1500mm + Spade met houten handvat 1150mm + Schop met houten handvat 1150 mm
Ongeopend , Zelfnivellerend: + 4 ° / - 4 ° met 3-traps tripodlaser klasse 2 laserbereik 10m 360 ° draaibare kop perfect projecteert horizontale en verticale lijnen
Incl treeguard and support rope 4046228026756 lichte gebruikssporen
Totaal 4 potten, intensief gebruikt, slechts 1 handvat
Ongebruikt, volledig, beschadigde doos, 101 x 109 x 26 cm (HxBxD), B01M0XQGR2