Getest en ok, 1 stukje gekleefd onderaan, heel lichte gebruikssporen, geen doos, 2 persoons, 42H
Lossen lichtjes, Dura beam plus 1P + 2P , Durabeamdeluxe 2P
Ongebruikt, 1 gemonteerd, 3 te monteren in doos : zithoogte 45cm
Ongebruikt, beschadigingen zitvlak zie foto, 35*120*38H
Ongebruikt, Cosco folding serviche chart steel gray, 84 x 49x (H) 85,5
Ongebruikt, gemonteerd, 2 beschadigingen op inox hoeken , 35x35x76H
Ongebruikt, knoppen te monteren, 1 kleine beschadiging lade hoek, 32*48*98H
Ongebruikt, spiegel : 57x80cm, kast : 45*80*64H
Geen lader , vertoont sporen van eerder montage, niet getest
Nog in plastiek rol, kleine beschadiging + vuil waar plastic beetje open is zie foto, 8435088322256 visco-elastisch confort
B08T9P5CPR, in doos opgerold CertiPUR-EU visco-elastische
Ongebruikt, gemonteerd, 60x120x74H, 1 hoekje gedeukt
Dashcam + rear view camera, niet getest
Ongebruikt, verpakkingszak gescheurd, zie foto's voor geschikte bandenmaten