Magazijnopruiming

Veiling nr: 
2277

Mix van gecontroleerde retourgoederen, ongeopend en private goederen

Kijkdag(en)
12/06/2021 - 10:00 tot 12:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
18/06/2021 - 08:30 tot 12:30
19/06/2021 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
27/05/2021 - 13:00
Einddatum: 
15/06/2021 - 19:00
Aantal kavels: 
440 kavels
Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
201

Lichte gebruikssporen, getest en werkend

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
202

Lichte gebruikssporen, getest en werkend

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
203

Lichte gebruikssporen, getest en werkend

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
18
Hoogste bod: 
€ 47
Afgelopen
Kavel nr: 
204

Intensief gebruikt, getest en werkend

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
205

Ongebruikt

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
206

Ongebruikt, getest en werkend

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
207

Lichte gebruikssporen, getest en werkend

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
208

Active era , getest en ok

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
209

Getest en Ok, 99x191x46cmHoog

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
210

Getest, lost lichtjes, eenmalige lichte gebruikssporen

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
211

Getest en ok, 1 stukje gekleefd onderaan, heel lichte gebruikssporen, geen doos, 2 persoons, 42H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
212

Getest en ok, Ongebruikt, 153*203*46H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
213

Lossen lichtjes, Dura beam plus 1P + 2P , Durabeamdeluxe 2P

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
214

lossen lichtjes, geen verpakkingen, meeste durabeam

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
215

Ongebruikt, gemonteerd

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
216

afmbord : 88x62cm, hoogte incl voet 120cm

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
217

Ongebruikt, 1 gemonteerd, 3 te monteren in doos : zithoogte 45cm

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
218

Ongebruikt, 35*74*38H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
219

Ongebruikt, beschadigingen zitvlak zie foto, 35*120*38H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
220

Ongebruikt, Cosco folding serviche chart steel gray, 84 x 49x (H) 85,5

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
221

Ongebruikt, gemonteerd

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
222

Ongebruikt, gemonteerd, 2 beschadigingen op inox hoeken , 35x35x76H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
223

Ongebruikt, gemonteerd, 33*39*106H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
224

Ongebruikt, knoppen te monteren, 1 kleine beschadiging lade hoek, 32*48*98H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
225

Ongebruikt, kleine schade achteraan zie foto's, 30*60*70H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
226

Ongebruikt, spiegel : 57x80cm, kast : 45*80*64H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
227

Ongebruikt, 40x80x75H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
228

Geen lader , vertoont sporen van eerder montage, niet getest

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
229

Scharnieren te vervangen, 50x120x60H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
16
Hoogste bod: 
€ 54
Afgelopen
Kavel nr: 
230

Nog in plastiek rol, kleine beschadiging + vuil waar plastic beetje open is zie foto, 8435088322256 visco-elastisch confort

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
231

B08T9P5CPR, in doos opgerold CertiPUR-EU visco-elastische

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
232

Ongebruikt, gemonteerd, 60x120x74H, 1 hoekje gedeukt

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
233

Ongebruikt, gemonteerd, 028295473002

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
234

Ongebruikt

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
235

Ongebruikt

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
236

Ongebruikt, Zakt niet in

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
237

Ongebruikt, zwart

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
238

Dashcam + rear view camera, niet getest

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
239

Ongebruikt, verpakkingszak gescheurd, zie foto's voor geschikte bandenmaten

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
240

Ok

Pagina's