getekend wagen h-90cm
1900
3 x tafelbellen
craquele
3x binnenbekleding ford transit
ongebruikt
10w60
werkende staat
23/24 karaat hartvergoldet
maat 44
merk perske
gebruikt en ongebruikt
2x fles mol vrij