Kunstveiling

2410

Sculpturen, Art, Panamarenko, Christo, Brood..

Stationsstraat 34
Reinaertgm gallerij 29
9100 Sint-Niklaas
Stationsstraat 34
Reinaertgm gallerij 29
9100 Sint-Niklaas
Aantal kavels:
87 kavels
Startbod:
€ 80
€ 110
Kavel nr:

Herman brood sculptuur Red Baron met echtheidscertificaat. Red Baron is een beeld dat gebaseerd is op een origineel schilderij van Herman Brood. Het is een kleurig vliegtuig met inzittende piloot, afgebeeld in felgeel, rood en wit. Opvallende details in dit werk zijn o.a. de gevaarlijk uitziende lading die op de vliegtuigvleugel zit en de pilotenbril op het hoofd van de piloot. Voorzien van een originaliteitscertificaat ondertekend door Xandra Brood. formaat 13 x 13 x 9 cm.

Startbod:
€ 70
€ 150
Kavel nr:

Roger raveel: Burgemeester Peirs. Litographie, genummerd, in zeer beperkte oplage uitgegeven, gesignieerd in de plaat. Afmetingen werk 58x68cm.

Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:

Christo and Jeanne-Claude Running Fence , zeer mooie ingelijste offset uitgave van "Running Fence " afmetingen ca. 25,4x35 cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

Panamarenko Tahama Art-Card uitgebracht door gallerij Ronny Van de Velde naar aanleiding van één van Panamarenko's tentoonstellingen in de jaren 90.

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:

Corneille Guillaume nederlands kunstenaar en één van de Cobra leden. Deze prachtige offset van kunstenaar Corneille is onder licentie uitgebracht door Art Unlimited. Afmetingen ca 35x40cm

Startbod:
€ 30
€ 40
Kavel nr:

Baloondog in de stijl van Jef Koons. Zeer mooie Baloondog.

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:

Wrapped Tree's christo & Jeanne-Claude, zeer mooie offset uitgave van Wrapped Tree's, foundation beyeler and Berower Park Riehen Basel Switzerland 25,4x33cm

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:

Project for documenta IV, Kassel, 5600 Cubicmeter Package,christo & Jeanne-Claude, zeer mooie offset uitgave 13x18cm

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:

Mickey mouse kunstwerk, zeer mooi hantgerschilderd kunstwerk van Mickey Mouse, decoratief hoofd. Kleur roos

Startbod:
€ 30
€ 45
Kavel nr:

Herman Brood: Madonna. Mooie lithographie van Herman Brood uit de beroemde POP serie. Herman brood maakte in 1993 in opdracht van een platenmaatschapij een prachtige serie litho's van diverse popartiesten. Afmetingen offset litho 60x50cm

Startbod:
€ 30
€ 35
Kavel nr:

Jacky Zegers Jill de baby Giraf, een vrolijk kleurijk beeld. Handbeschilderd met echtheidscertificaat hoogte ca 10cm.

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Salvador Dali “Eggs on the plate”. Artcard uitgebracht door Taschen voor het Salvador Dali Museum in Sint-Petersburg Florida. Afmetingen Art Card ca. 11,5x16cm.

Startbod:
€ 12
€ 0
Kavel nr:

Herman Reichold schnappsglas met bijhorende koker, onderleggertjes, en boekje. Kunstglas uitgebracht door Ritzenhoff

Startbod:
€ 30
€ 0
Kavel nr:

August Rodin zeer grote offset afmetingen 122x88cm in houten kader

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Mini Mifair schilderij gemaakt door nederlandse kunstenaares.

Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:

The Good Ship Philipus van ommeren (Jo Spier 1900-1978) Lithographie in kleur 41x58cm

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:

Panamarenko kunstkaart van zijn werk Magnetische schoenen. Mooi ingelijst afmetingen lijst ca. 130x180mm

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Marie Jo Lafonteine mooi kunstzegel uitgebracht in 2002 in beperkte oplage. Ingelijst afmetingen lijst ca 100x150mm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Zeer mooie dubbele kunstkaart”Dancing Ostriches from Disney’s Fantasia 1995” Paula Figueiroa Rego is een Brits kunstschilderes van Portugese herkomst. Ze is vooral bekend geworden door haar vaak sinistere, magisch realistische werken. Kunstkaart uitgebracht in beperkte oplage naar aanleiding van “Biënnale van de schilderskunst in 2012. Zwevend ingelijst afmetingen lijst ca. 220mm x 290mm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Theo Van Rysselberghe – Alice Sethe 1889. Mooie artcard uitgebracht in zeer beperkte oplage naar aanleiding van de Biënnale van de schilderkunst in 2012. Mooi ingelijst. Afmetingen artcard ca. 105x150mm

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:

Tatjana Krizmanic Art Harlequin, prachtig biergglas uitgebracht in 1998 door Ritzenhoff.

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Mel Ramos amerikaans Pop art / Pin-Up kunstenaar, artcard "Life savers" afmetingen kader 13X18cm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Keith Haring in het stedelijke museum van Amsterdam. Zeer mooie artcard van Keit Haring in kader met pass-partout Afmetingen ca 100x150 mm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Alfa Romeo Monza vittorie, leuk automobilia item. Artcard van de Alfa Romeo Monza vittorie, afmetingen ca 105x150mm in kader

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
27

Alfa Romeo Monza Milano, leuk automobilia item. Artcard van de Alfa RomeoMilano afmetingen ca 105x150mm in kader

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:

J&L Carlier mooi kunstzegel uitgebracht in 2002 in beperkte oplage. Ingelijst afmetingen lijst ca 100x150mm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Benjamin Morvac Sans Titre 2012 zeer mooie kunstkaart in beperkte oplage uitgebracht voor de tentoonstelling de Biënale van de schilderkunst. Afmetingen ca 105x150mm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Keith Haringzeer mooie artcard van Keith Harring die een tattoo zet afmetingen ca 10,5x15cm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Neo Rauch – Duett 2005. Mooie artcard uitgebracht in zeer beperkte oplage naar aanleiding van de Biënnale van de schilderkunst in 2012. Mooi ingelijst. Afmetingen artcard ca. 105x150mm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

Paul Ernst Klee is een van de belangrijkste kunstenaars van het klassieke modernisme. Zeer mooie offset uitgebracht in 1993 in beperkte editie. Titel werk: “Paul Klee Poppentheater” afmetingen ca 31x44cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
33

Paul Ernst Klee is een van de belangrijkste kunstenaars van het klassieke modernisme. Zeer mooie offset uitgebracht in 1993 in beperkte editie. Titel werk: “Paul Klee Goudvis” afmetingen ca 31x44cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
34

Paul Ernst Klee is een van de belangrijkste kunstenaars van het klassieke modernisme. Zeer mooie offset uitgebracht in 1993 in beperkte editie. Titel werk: “Paul Klee Hoofd & Nevenwegen” afmetingen ca 31x44cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

Paul Ernst Klee is een van de belangrijkste kunstenaars van het klassieke modernisme. Zeer mooie offset uitgebracht in 1993 in beperkte editie. Titel werk: “Paul Klee Stilleven” afmetingen ca 31x44cm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Henri Matisse Franse Fauvist, gekend voor zijn bonte kleurgebruik. “Bild kunst” Zeer mooie offset uitgebracht in 1993 in beperkte editie. Titel werk: “Henri Matisse “Bild Kunst”” afmetingen ca 31x44cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

Henri Matisse Franse Fauvist, gekend voor zijn bonte kleurgebruik. Titel “Ikarus” Zeer mooie offset uitgebracht in 1993 in beperkte editie. Titel werk: “Henri Matisse “Ikarus”” afmetingen ca 31x44cm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Henri Matisse Franse Fauvist, gekend voor zijn bonte kleurgebruik. Titel “Schwertschlucker” Zeer mooie offset uitgebracht in 1993 in beperkte editie. Titel werk: “Henri Matisse “Schwertschlucker”” afmetingen ca 31x44cm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Henri Matisse Franse Fauvist, gekend voor zijn bonte kleurgebruik. Titel “Monsieur Loyal” Zeer mooie offset uitgebracht in 1993 in beperkte editie. Titel werk: “Henri Matisse “Monsieur Loyal” afmetingen ca 31x44cm

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Henri Matisse Franse Fauvist, gekend voor zijn bonte kleurgebruik.Zeer mooie offset uitgebracht in 1993 in beperkte editie. afmetingen ca 31x44cm