Kunstveiling

3612
Oil and vintage
Stationsstraat 34 - Winkel 29
9100 Sint-Niklaas
Oil and vintage
Stationsstraat 34 - winkel 29
9100 Sint-Niklaas
Aantal kavels:
66 kavels
Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

Roger Raveel. Zeer mooie offset uitgebracht op slechts 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de loketzaal van het vlaamse parlement te brussel. Afmetingen offset ca. 210x297mm.

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

death NYC pop-art " Brasso". De Artiest Death NYC is een straatartieste uit New york die ervoor verkiest anoniem te blijven omdat ze ervan overtuigd is dat het haar meer vrijheid geeft. Haar werken zijn te bezichtigen in gallerijen over heel de wereld. Lithographie, handgesigneerd met potlood met bijhorend echtheidscertificaat. Afmetingen ca. 30x40cm

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

death NYC pop-art " Barking Dog ft Snoopy". De Artiest Death NYC is een straatartieste uit New york die ervoor verkiest anoniem te blijven omdat ze ervan overtuigd is dat het haar meer vrijheid geeft. Haar werken zijn te bezichtigen in gallerijen over heel de wereld. Lithographie, handgesigneerd met potlood met bijhorend echtheidscertificaat. Afmetingen ca. 30x40cm

Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:

Prachtige genummerde lithgrafie van een formule 1 helm dan het lecreq team, Ferrari.

Startbod:
€ 250
€ 300
Kavel nr:

Hannes D'haese kunstwerk op doek, geinspireerd door Marilyn mooi pop-art kunstwerk van Hannes D'haese. Hannes D’Haese is het tegenovergestelde van de klassiek geschoolde artiest. Geïnspireerd door Karel Appel is D’Haese beginnen schilderen toen hij in aanraking kwam met de kunst en de kleuren van de Nederlander. Net als deze beroemde Cobra artiest die beweerde “enkel wat verf op een doek te gooien”, verkondigt D’Haese dat hij nog nooit een kunstacademie van binnen heeft gezien; waarmee hij benadrukt dat je geen artiest kunt worden, maar dat artiest zijn in je moet zitten. Zijn droombeelden, daar draait het voor hem om, technieken en scholing werken te beperkend.

Startbod:
€ 150
€ 150
Kavel nr:

Roger Raveel. Zeer mooie offset uitgebracht op slechts 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de loketzaal van het vlaamse parlement te brussel i. Afmetingen offset ca. 210x297mm.

Startbod:
€ 300
€ 0
Kavel nr:

Hannes D'haese kunstwerk op doek, geinspireerd door Mickey Mouse mooi pop-art kunstwerk van Hannes D'haese. Hannes D’Haese is het tegenovergestelde van de klassiek geschoolde artiest. Geïnspireerd door Karel Appel is D’Haese beginnen schilderen toen hij in aanraking kwam met de kunst en de kleuren van de Nederlander. Net als deze beroemde Cobra artiest die beweerde “enkel wat verf op een doek te gooien”, verkondigt D’Haese dat hij nog nooit een kunstacademie van binnen heeft gezien; waarmee hij benadrukt dat je geen artiest kunt worden, maar dat artiest zijn in je moet zitten. Zijn droombeelden, daar draait het voor hem om, technieken en scholing werken te beperkend.

Startbod:
€ 300
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 175
€ 0
Kavel nr:

Keith Haring zeer mooie offset lithografie, door (naar) Keith haring. Stempel in Relief, beperkte en genummerde oplage op 150 exemplaren. Fabriano privilege cotton 70x50cm

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

zeer mooi pop-art sculptuur stijgerend paard . Zeer groot sculptuur 87cm hoog. Vervaardigd uit polyester met de hand geschilderd. Mooie blikvanger kan zowel binnen als buitenshuis worden geplaatst. Past in elk interieur

Startbod:
€ 150
€ 150
Kavel nr:

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Banksy “Daslton ” zeer mooie offset lithografie, door (naar) Banksy. Stempel in Relief, beperkte en genummerde oplage op 150 exemplaren. Fabriano privilege cotton 70x50cm

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Prachtige druk van Panamarenko' Pastille motors. Prachtige offset Panamarenko's Pastille Motor. Deze druk komt uit de Pastilles rugzak editie die uitgebracht is geweest op slechts 200 exemplaren. Deze komt uit exemplaar 37 van de 200. Afmetingen ca 230x300 mm

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Snoopy by Death NYC. De Artiest Death NYC is een straatartieste uit New york die ervoor verkiest anoniem te blijven omdat ze ervan overtuigd is dat het haar meer vrijheid geeft. Haar werken zijn te bezichtigen in gallerijen over heel de wereld. Lithographie, handgesigneerd met potlood met bijhorend echtheidscertificaat. Afmetingen ca. 30x40cm

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

death NYC pop-art " Toy Story". De Artiest Death NYC is een straatartieste uit New york die ervoor verkiest anoniem te blijven omdat ze ervan overtuigd is dat het haar meer vrijheid geeft. Haar werken zijn te bezichtigen in gallerijen over heel de wereld. Lithographie, handgesigneerd met potlood met bijhorend echtheidscertificaat. Afmetingen ca. 30x40cm

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

Roger Raveel. Zeer mooie offset ter gelegenheid van de tentoonstelling Bienalle van de schildekunst een lens in beeld. Afmetingen offset ca. 210x297mm.

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

banksy “soldaat”zeer mooie offset lithografie, door (naar) Banksy. Stempel in Relief, beperkte en genummerde oplage op 150 exemplaren. Fabriano privilege cotton 70x50cm

Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:

Rene Magritte, zeer mooi lithografie naar Rene Magritte op 100 exemplaren “een Nacht in pisa”

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

Lithographie naar Mel Ramos op 500 exemplaren. Afmetingen ca.57 x 38cm. Mel Ramos (Sacramento, Californië, 24 juli 1935 - Oakland (Californië), 14 oktober 2018) was een Amerikaans kunstschilder; hij werd sinds de jaren 60 internationaal bekend met figuratieve schilderijen van vrouwen en consumptieartikelen. Zijn hyperrealistische werk wordt gerekend tot de popart.

Startbod:
€ 130
€ 0
Kavel nr:

Rene Magritte, zeer mooi lithografie naar Rene Magritte op 100 exemplaren “alice in wonderland”

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 130
€ 0
Kavel nr:

banksy “Choose your weapon” zeer mooie offset lithografie, door (naar) Banksy. Stempel in Relief, beperkte en genummerde oplage op 150 exemplaren. Fabriano privilege cotton 70x50cm

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:
27

Salvador Dali “Santiago El Grande 1957” lithografie door (naar) salvador dali.

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

Henri Matisse “Blauw naakt” zeer mooie lithografie, door (naar) Henri Matisse. beperkte en genummerde oplage

Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:

Vincent Van Gogh zelfportret door (naar) Vincent van Gogh.

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Jean Michel Basquat “Ajax” zeer mooie lithografie van naar Jen Michel Basquat.

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Jean Michel Basquat zeer mooie lithografie van naar Jen Michel Basquat.

Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:
33

roger Raveel. Zeer mooie offset uitgebracht op slechts 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de loketzaal van het vlaamse parlement te brussel i. Afmetingen offset ca. 210x297mm.

Startbod:
€ 75
€ 0
Kavel nr:
34

Herman Brood was een Nederlands kunstenaar, zanger en artiest. Prachtige Artprint op canvas, afmetingen ca 40 x 60 cm.

Startbod:
€ 110
€ 0
Kavel nr:

death NYC pop-art " campbells soup". De Artiest Death NYC is een straatartieste uit New york die ervoor verkiest anoniem te blijven omdat ze ervan overtuigd is dat het haar meer vrijheid geeft. Haar werken zijn te bezichtigen in gallerijen over heel de wereld. Lithographie, handgesigneerd met potlood met bijhorend echtheidscertificaat. Afmetingen ca. 30x40cm

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 110
€ 0
Kavel nr:

Roger Raveel portret van mijn huis. Zeer mooie offset ter gelegenheid van de tentoonstelling Bienalle van de schildekunst een lens in beeld. Afmetingen offset ca. 210x297mm.

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

Pop Art – Death NYC. De Artiest Death NYC is een straatartieste uit New york die ervoor verkiest anoniem te blijven omdat ze ervan overtuigd is dat het haar meer vrijheid geeft. Haar werken zijn te bezichtigen in gallerijen over heel de wereld. Lithographie, handgesigneerd met potlood met bijhorend echtheidscertificaat. Afmetingen ca. 30x40cm

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr: