Metalen opdienblad beschilderd met papegaaitjes, H 52 x B 67
Pallas Athena, Griekse godin van oorlog, vrede en wijsheid, draaibaar op houten sokkel, H 41
Antieke withouten stoel met lier- of harprug en originele bekleding met broderie, H 90 x B 45 x D 41
Gesigneerd G.V.Vaerenbergh (1873-1927), 1715-6, meisje spelend met poezen, fijn werk, 45x19
6 Sigaren divers + 25 "Numero 1" sigaren,handmade Nicaragua,cellofaan verpakt, perfect te roken !
10 "Senoritas" + 10 "Numero 5" sigaren, handmade Nicaragua, cellofaan verpakt, perfect te roken !
Spiraalvormige fruitschaal in helder en paarsgetint kristal, Dia 39
Azuurblauw vaasje versierd met dame in witglazuur + okerkleurig gelobd vaasje, H 17 x H 12
1 Lampenkap in geribbeld figuurglas, Dia 20 + 1 lampenkap in opaline, Dia 26
Porselein "Vieux Bruxelles" en bloemenkrans, op houten voet, in goede staat, H 31 x B 23
Gesigneerd Fabre, dame in de keuken met spelende poes, H 48 x B 43
Groot werk, gesigneerd C.Deslandre, landschapstafereel, Frans schilder, H 64 x B 92
Les Pionniers Du Nouveau Monde, 4 stuks, nummers 3 tem 6, hardcover, Franstalig, goede staat
Gemerkt DAB Bruxelles/Paris, H 210 x D 57, zeer decoratief, werkend
Ambachtelijk gesmede kandelaars, apart design, gesigneerd Mathieu, H 39 x B 37
Signatuur D.H.Chiparus(1886-1947), jonkvrouw met papegaai, F.Martin Medaille d’Or Paris, 25x54x13
Fluwelen jasje van Frans topmerk, met borduurwerk, maat 38
2-Deurs kast met gesculpteerde panelen en stijlvolle kroon, in zeer goede staat, H 219 x B 137 x D 65
Fotoboek met signatuur Greta Buyse, andere met illustraties Gustave Doré en Max Ernst, prima staat
Map met 5 kwaliteitsvolle reproducties van werk van Egon Schiele op glanzend papier, H 43 x B 55