Kunst, Antiek en Brocante

2283
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
334 kavels
Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
121

Startbod:
€ 20
€ 90
Kavel nr:
122

Diverse meestermerken

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
123

Dia 24,5 en 25

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
124

Groene fond, deels verguld, afbeelding van kind en hond, versierd met ramskopjes, H 20 x Dia 13

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
125

Vier smeedijzeren kandelaars en design lamp (zonder kap)

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
126

Porselein, deels verguld, 19e eeuw

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
127

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
128

L 32 Dia 23

Startbod:
€ 15
€ 19
Kavel nr:
129

L 23

Startbod:
€ 40
€ 50
Kavel nr:
130

Metalen/stalen werktuig met warmte element om hoeden te maken/te vormen, H 33 x Dia voet 22

Startbod:
€ 15
€ 22
Kavel nr:
131

Dia 24,5 en 25

Startbod:
€ 50
€ 90
Kavel nr:
132

Claes Jansz Visscher (1586-1652),"Geografische beschryvinge van ‘t Beloofde Landt", zeldzame kaart

Startbod:
€ 25
€ 60
Kavel nr:
133

Buste naar model Delabye

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
134

Startbod:
€ 200
€ 440
Kavel nr:
135

Koppel 17e eeuwse bronzen rokkandelaars, uitzonderlijk mooi en groot formaat 45x23, prima staat

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
136

Audio/video multi-channel versterker, werkend maar niet getest, H 15 x B 42 x D 36

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
137

Thomas Hosmer Shepherd(1793-1864), St.Andrews Place Regent's Park, St.Mildred Poultry, H24 x B28

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
138

Op metalen voet, genummerd 175, H 137

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
139

Op plexi voet, H 180 (restauraties)

Startbod:
€ 15
€ 61
Kavel nr:
140

H 28

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:
141

H 25,5

Startbod:
€ 40
€ 130
Kavel nr:
142

Gemerkt L & F Moreau (1832-1927), mooi beeld van jonge visser, "Bonne pêche", Medaille d'Or, H 47

Startbod:
€ 40
€ 60
Kavel nr:
143

Chinees porselein "famille rose", onderaan gemerkt, H 59 x Dia onder 19 x Dia boven 22

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
144

Figuurglas met sierlijke bloemenvorm, Dia 20

Startbod:
€ 100
€ 551
Kavel nr:
145

Zeldzaam geweer, kolf N°1662, arsenaal Oviedo 1867, M78912, kaliber 15mm, goede staat, L 122cm

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
146

H 34,5

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
147

Gestempeld met meestermerken

Startbod:
€ 150
€ 375
Kavel nr:
148

Beschilderd metalen ornament van kermis paardenmolen uit de jaren '50, H 98,5 x B 198

Startbod:
€ 150
€ 270
Kavel nr:
149

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
150

Geribbeld figuurglas, Dia 28

Startbod:
€ 100
€ 420
Kavel nr:
151

Stel kandelaars, 18e eeuw, zeer decoratief, H 65 x Dia 32

Startbod:
€ 40
€ 70
Kavel nr:
152

Chinees porselein "famille rose", onderaan gemerkt, H 60 x Dia onder 21 x Dia boven 20

Startbod:
€ 50
€ 251
Kavel nr:
153

Laat Victoriaans tijdperk, mahoniehout, bronzen ladentrekkers, 12 lades en 1 opbergvak, 79x120x76

Startbod:
€ 20
€ 130
Kavel nr:
154

H 165 x B 70 x D 60

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
155

Schelpvormig, versierd met bloemenranken, Dia 30

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
156

Dia 23

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
157

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
158

Genummerd 3685, L 29

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
159

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
160