Ultramarijnblauwe bloemen in verguld porseleinen vaasjes "Vieux-Bruxelles", H 46 x B 18 x D 16
Muzikant en dansend koppel in de herberg, H 67 x B 46,5
Florale motieven in Victoriaanse stijl, Dia 56 x H 46
Gietijzeren model met geëmailleerde maatplaat, H 27 x B 24
Gesigneerd Bruniaux (°1939), olie op doek, H 81 x B 101
Gesigneerd A.Schon 1934, "Crépuscule", (1887-1940), H 100 x B 80
Gesigneerd Hugo 85/86, (1930-1996), H 60,3 x B 85,5
August Bossaerts, lithocart Antwerpen,"Heldendood Van Sergeant De Bruyne", H 65 x B 88
Gesigneerd H.Van den Bossche, (1886-1952), buste oud vrouwtje met kapmantel, H 43 x B 47 x D 28
Paar kleurrijke glas-in-lood ramen, H 61 x B 44,5 (kleine restauraties)
Grote beschilderde en geglazuurde beelden, H 34,9 x B 20 x L 49 (restauraties)
Prachtige beschilderde metalen karper, decoratie visrestaurant, -vijver of -winkel, H 37 x B 76
Keramiek met handbeschilderde afbeelding van een toreador, Dia 31
Gesigneerd S.E.Cardinal Mercier, Deposé 5, Pretel & Co. Gand, gepatineerd gips, H 30 x B 20 x D 10
Witte en gouden bloemen in verguld porseleinen vaasje "Vieux-Bruxelles", H 54
Le Cardinal Mercier, (1851-1926), Edition Louis Desmet, Verteneuil Bruxelles, goede staat
Goudkleurige rand met motief van ijssterren, Dia 28
Gemerkt Maestricht, met mooi "Oiseaux", decor van wilde watervogels en -planten