Signé Dali (1904-1989),"Gala à Cadaques",20/01/1982,nr 255/300,mét certificaat,Arches France,55 x75
Houten medicijnen- of apothekerskastje met embleem brandweer, H 46 x B 31 x D 13
Antiek interieur, gesigneerd A. Geudens (1869-1949), genummerd 154/300, H 71 x B 61
Vintage Tube Combo Guitar Amp, H 48 x B 51 x D 24 (werkend)
Gesigneerd Ben, erotisch schilderij, Ben Deckers (ex-muzikant cultband De Brassers), B 80 x L 120
Gesigneerd Ben, erotisch schilderij, Ben Deckers (ex-muzikant cultband De Brassers), B 53 x L 73
Fçois Berden & Cie Bruxelles, Manufacture Royale de pianos, mooie staat, te stemmen, 137x143x67
Gesigneerd H.V.Wolvens (1896-1977), werken in diverse musea, goede staat
Authentiek smeedijzeren wapen van de Ngbaka-stam, D.R.Congo, 19e eeuw, prima staat en patina