Kunst, Antiek en Brocante

2283
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
334 kavels
Startbod:
€ 150
€ 190
Kavel nr:
321

Signé Dali (1904-1989),"Gala à Cadaques",20/01/1982,nr 255/300,mét certificaat,Arches France,55 x75

Startbod:
€ 15
€ 19
Kavel nr:
322

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
323

Houten medicijnen- of apothekerskastje met embleem brandweer, H 46 x B 31 x D 13

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
324

Startbod:
€ 5
€ 26
Kavel nr:
325

Divers, gestempeld en ongestempeld

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
326

Antiek interieur, gesigneerd A. Geudens (1869-1949), genummerd 154/300, H 71 x B 61

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
327

Startbod:
€ 5
€ 25
Kavel nr:
328

H 43

Startbod:
€ 30
€ 100
Kavel nr:
329

Vintage Tube Combo Guitar Amp, H 48 x B 51 x D 24 (werkend)

Startbod:
€ 200
€ 0
Kavel nr:
330

Gesigneerd Ben, erotisch schilderij, Ben Deckers (ex-muzikant cultband De Brassers), B 80 x L 120

Startbod:
€ 150
€ 0
Kavel nr:
331

Gesigneerd Ben, erotisch schilderij, Ben Deckers (ex-muzikant cultband De Brassers), B 53 x L 73

Startbod:
€ 40
€ 50
Kavel nr:
332

Fçois Berden & Cie Bruxelles, Manufacture Royale de pianos, mooie staat, te stemmen, 137x143x67

Startbod:
€ 40
€ 130
Kavel nr:
333

Gesigneerd H.V.Wolvens (1896-1977), werken in diverse musea, goede staat

Startbod:
€ 100
€ 120
Kavel nr:
334

Authentiek smeedijzeren wapen van de Ngbaka-stam, D.R.Congo, 19e eeuw, prima staat en patina