Kunst, Antiek en Brocante

2283
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
334 kavels
Startbod:
€ 15
€ 39
Kavel nr:
41

Startbod:
€ 15
€ 51
Kavel nr:
42

H 107 x B 50 x D 23

Startbod:
€ 25
€ 40
Kavel nr:
43

Sierlijke en kleurrijke glas-in-lood ramen bevestigd in houten kader, H 55 x B 50 (kleine restauraties)

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
44

H 71 x B 63

Startbod:
€ 75
€ 175
Kavel nr:
45

Gepolychromeerd hout, deels verguld, H 21 x B 17 x D 8,5

Startbod:
€ 30
€ 70
Kavel nr:
46

Rijk versierde etagère in koloniale stijl, H 120 x B 47 x D 34

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
47

Signatuur onleesbaar, getiteld "Heading Home", genummerd 227/500, H 90 x B 64

Startbod:
€ 20
€ 145
Kavel nr:
48

Groot Oosters beeld van gepolychromeerd hout, H 108 x B 27 x D 27

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
49

Vrouw aan schandpaal, H 57 x B 45 (niet ingekaderd)

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
50

Gesigneerd Jean Moreau (1741-1814), "Le barbier du village", H 44 x B 62 (passe-partout, geen kader)

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
51

Marine tafereel, H 55 x B 64

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
52

Marine tafereel, naar Aert Van Antum (1580-1620), H 55 x B 64

Startbod:
€ 40
€ 170
Kavel nr:
53

Gesigneerd G.Cox (1864-1931), heidelandschap met schuur en schapen, achter oud glas, H 52 x B 88

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
54

H 54 x B 83

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
55

Gesigneerd G.Crommelinck (1883-1961), oorspronkelijke lithografie, nr. 30/50, H 62 x B 79

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
56

Signatuur Alf.Van Neste (1874-1969), OLV-Kerk en Gentpoort Brugge,genummerd 123/350, H73 x B82

Startbod:
€ 50
€ 155
Kavel nr:
57

Neogotiek, gesculpteerd eikenhout, rijk versierd met florale motieven, H 139,5 x B 160 x D 52

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
58

10 Delen ! , in goede staat

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
59

Gesigneerd A Geudens (1869-1949), antiek interieur, genummerd 54/300, H 76 x B 61,5

Startbod:
€ 25
€ 70
Kavel nr:
60

The siege of la Rochelle, gesigneerd Jac.Callot Fecit (1592-1635), H 78,5 x B 88

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
61

Sony Fm stereo Receiver-Tuner STR-4800 voor de collector, werkende staat, H 16,5 x B 49 x D 36

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
62

Signatuur onleesbaar, Sint-Walburgakerk te Veurne, H 48 x B 38

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
63

Bloemen stilleven, nature-morte naar Henri Matisse (1869-1954), H 89 x B 70

Startbod:
€ 25
€ 50
Kavel nr:
64

Paar kleurrijke glas-in-lood ramen, H 61 x B 44,5 (kleine restauraties)

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:
65

Buste naar model Delabye, H 85 x B 48 x D 26

Startbod:
€ 15
€ 19
Kavel nr:
66

Gesigneerd A Geudens (1869-1949), Sint Goedelekathedraal Brussel, genummerd 23/300, H 81 x B 70

Startbod:
€ 40
€ 90
Kavel nr:
67

Uitzonderlijk model, H 186 x B 53 x D 18

Startbod:
€ 40
€ 70
Kavel nr:
68

Zeldzaam model van kind met sproetjes, H 139

Startbod:
€ 35
€ 70
Kavel nr:
69

Paar prachtig getorste eikenhouten haardconsoles, zeer decoratief, H 68,5 x B 18 x D 16

Startbod:
€ 35
€ 70
Kavel nr:
70

Gesculpteerde decoratieve eikenhouten kast met glazen deurtjes, H 247 x B 47 x D 25 (zonder klok)

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
71

Eikenhouten frame met ornamenten in Chinese stijl, H 165

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
72

kamerscherm in 4 delen, H 152 (restauraties)

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
73

Top in België, wit jasje rijkelijk versierd met parels, maat L

Startbod:
€ 30
€ 115
Kavel nr:
74

H 188,5 x B 133 x D 54

Startbod:
€ 150
€ 430
Kavel nr:
75

Buffet ca. 1780 in lichte eik met inspringend bovengedeelte, 4 deuren, 2 laden, H 237 x B 150 x D 52

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
76

Portret van een dienstmeid aan de keukenkast met weegschaal, H 73,5 x B 53

Startbod:
€ 50
€ 170
Kavel nr:
77

H 42 x B 20 x D 17

Startbod:
€ 25
€ 70
Kavel nr:
78

H 65 x Dia boven 23 x Dia onderaan 21,5

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
79

Eikenhouten frame met ornamenten in Chinese stijl, H 192

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
80