Kunst, Antiek en Brocante

2283
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
334 kavels
Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

Signatuur onleesbaar, de kruisafneming, genummerd 14/60, H 52 x B 57

Startbod:
€ 75
€ 175
Kavel nr:

"Virgin in glory with two saints", naar Pinturicchio ( Bernardino di Betto, 1454-1513 ), H 76 x B 57

Startbod:
€ 50
€ 210
Kavel nr:

Gesigneerd V.Houdenhove 1767, "Samson captif des Philistins", H 38 x B 42

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:

Zeezicht, signatuur onleesbaar, H 74 x B 74

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:

Gesigneerd R. Hebbelinck (1912-1987), dorpszicht vanuit het bos, genummerd 150/350, H 77 x B 64

Startbod:
€ 75
€ 115
Kavel nr:

Gesigneerd Gustav Klimt, H 31 x B 21

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:

Signatuur onleesbaar, 1970, gemengde techniek, H 63 x B 45

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:

Gesigneerd en genummerd 151/250, naar Valerius De Saedeleer, H 65 x B 56

Startbod:
€ 50
€ 310
Kavel nr:

Buste van Jezus Christus, 1948, gesigneerd J.Arnost Gause (1910-1988), H 43 x B 22 x D 24

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:

H 37 x B 31

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:

"Black brown beige and white memories of '47", gesigneerd en genummerd 115/120, H 71 x B 51

Startbod:
€ 15
€ 19
Kavel nr:

Antiek interieur, gesigneerd A. Geudens (1869-1949), genummerd 260/300, H 69 x B 59,5

Startbod:
€ 50
€ 110
Kavel nr:

Halkast in kwartiers hout met gesculpteerde kroonlijst, H 240 x B 190 x D 75, paar stukjes ontbreken

Startbod:
€ 60
€ 170
Kavel nr:

Eikenhouten bureau met acht diepe lades, één grote lade en binnenwerk, H 120 x B 136 x D 77

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:

19e eeuw, H 80 x B 43 x D 34

Startbod:
€ 40
€ 60
Kavel nr:

Frankrijk, 18e eeuw, met lelie-ornamenten "fleur-de-lys", H 74 x B 26 x D 43

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:

Elegant rond model in kersenhout met gekartelde rand, H 64 x Dia 56

Startbod:
€ 30
€ 60
Kavel nr:

Buste van Rafaello Sanzio (Italië 1483 -1520) op marmeren voet, 19e eeuw, H 17 x B 13,5 x D 9

Startbod:
€ 90
€ 190
Kavel nr:

Rijk gesculpteerde grote graanschuurdeur uit Mali, uitzonderlijk model, H 122 x B 55 x D 3,5

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:

Genummerd 1395, H 24 x B 13 x D 11

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

H 133 x B 100 x D 46

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:

Signatuur onleesbaar, genummerd 6/8 (beperkte oplage) of '68 (1968), stijl Joris Minne, H 80 x B 60

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:

Signatuur onleesbaar, Sint-Amandsberg gemeentehuis, 1974, genummerd 47/100, H 74 x B 61

Startbod:
€ 40
€ 125
Kavel nr:

Olie op doek, gesigneerd J.Van de Veegaete, incl. extra documenten, zeldzaam werk, H 56 x B 46

Startbod:
€ 15
€ 25
Kavel nr:

Startbod:
€ 15
€ 30
Kavel nr:

Startbod:
€ 30
€ 40
Kavel nr:
27

Gesigneerd Isaac Cullin (1859-1942), "The derby, the weighing room, epsom", H 59 x B 70

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

wandelstok H 81, (onbekend) werkinstrument (combinatie wandelstok/instrument ?) H 86

Startbod:
€ 30
€ 60
Kavel nr:

Eikenhouten ovalen tafel met inklapbare delen, eind 18e of begin 19e eeuw, H 71x B 128 x D 100

Startbod:
€ 50
€ 100
Kavel nr:

Geëmailleerd reclamepaneel bevestigd op houten kader, H 97 x B 97

Startbod:
€ 50
€ 120
Kavel nr:

Gesigneerd G.Perreaux, gedateerd 14-7-67 (Louis Guillaume Perreaux 1816-1889 ?), H 35 x B 20 x D 19

Startbod:
€ 15
€ 36
Kavel nr:

Victoriaans tijdperk, 19e eeuw, beschilderd met bloemen, H 87 x B 41 x D 35

Startbod:
€ 25
€ 50
Kavel nr:
33

Sierlijke en kleurrijke glas-in-lood ramen bevestigd in houten kader, H 48 x B 46 (kleine restauraties)

Startbod:
€ 25
€ 65
Kavel nr:
34

Sierlijke en kleurrijke glas-in-lood ramen met bloementafereel, H 55 x B 41 (kleine restauraties)

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:

Gesigneerd L. Moerman Gent, H 31 x B 42 x D 15, (handvat los)

Startbod:
€ 20
€ 80
Kavel nr:

Zwartgelakt met vergulde gesculpteerde ornamenten en Griekse motieven, H 122 x B 76

Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:

H 78 x Dia 126

Startbod:
€ 25
€ 45
Kavel nr:

Sierlijke en kleurrijke glas-in-lood ramen bevestigd in houten kader, H 55 x B 50 (kleine restauraties)

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:

Vintage meubeltje in Chinese stijl, H 91 x B 57 x D 21 (paar glaasjes ontbreken)

Startbod:
€ 200
€ 0
Kavel nr:

Gesigneerd Ben, erotisch schilderij, Ben Deckers (ex-muzikant cultband De Brassers), B 79 x L 119