voornamelijk zwart 4 dozen
voornamelijk blauw en groen 1 doos
verschillende kleuren 1 doos
2 dozen
voornamelijk paars 2 dozen
voornamelijk geel 2 dozen
voornamelijk zwart 1 doos
oa Armani jeans, Supertrash, Atmosfashion… 2 dozen
oa riemen, dassen, 2paar schoenen, geldbeugel 7 dozen
Miracles 1 doos
Un Jour Ailleurs grote maten 5 dozen
oa schoenpoets, zolen, geldlade
1 doos
oa opblaasbare schelpen, voetbal sjaals
beschadigd 12 dozen
oa Miss Teen, Overkids 6 dozen
gezelschapspelen, beauty case Frozen
voonamelijk badpakken 4 dozen
4 dozen
5 dozen
beschadigd 13 dozen
beschadigd of 1 ontbreekt 2 dozen
beschadigd 5 dozen
6 dozen
3 dozen
voornamelijk maat medium
1 rek, rek niet inbegrepen
49 stuks
34 stuks
48 stuks