Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
53 Wasbeurten per fles,superior freshness; 1,06lt geconcentreerd, by Reckitt Benckiser
1,7 lt per fles, Actieve gel, zowel voor kleur als witte was, by Reckitt Benckiser,
57 wasbeurten per fles van 1,14l ; geconcentreerd , by Henkel
1,1L per fles, extra hygiëne additif voor was, by Henkel
57 Tablets per verpakking, ongebruikt, beschadigde verpakkingen
100 Tablets per verpakking,
100 Tablets per verpakking,
100 Tablets per verpakking,
100 Tablets per verpakking,
100 Tablets per verpakking,
100 Tablets per verpakking,
1 doos : 16 verpakkingen van 54 vel, DODOT = identiek Pampers maar voor Spaanse markt
1 doos : 15 verpakkingen van 54 vel, Dodot =identiek Pampers maar voor Spaanse markt
14 verpakkingen van 54 vel, Dodot =identiek Pampers maar voor Spaanse markt
18 verpakkingen van 48 vel, Dodot = identiek Pampers maar voor spaanse markt,