2008 , Perfecte staat, modelnr LPSSAYNHX , in originele case met Slash logo , BTW op marge
2007 , Perfecte staat, in originele Hardcase, Custom Shop, Unieke paint-job : Steampunk , BTW op marge
Werkende top-staat, BTW op marge
Getest en werkend, enkel beetje stof, 12 sporen opnemen , BTW op marge
Gitarra Espana, gebruikt, lichte beschadigingen, BTW op marge
High End cinema surround set, lichte gebruikssporen, te reinigen, met SWA-6000 wireless receiver module voor achterspeakers, Blu-ray speler DTS , BTW op marge
Volledig en perfecte staat, bars werden verwijderd voor verhuis, minieme gebruikssporen , BTW op marge
Gedemonteerd in werkende staat, lampen met weinig uren, BTW op marge
Beauty Science, getest en werkend, te reinigen, Wit beetje verkleurd , BTW op marge
Getest en ok, incl pomp, paddel en transportzak , lichte gebruikssporen , BTW op marge
Gebruikt, getest en ok, enkel de paddle zit vast en gekleefd, incl pomp, paddle en transportzak EAN 4251320805363 ,BTW op marge