2008 , Perfecte staat, modelnr LPSSAYNHX , in originele case met Slash logo , BTW op marge
2007 , Perfecte staat, in originele Hardcase, Custom Shop, Unieke paint-job : Steampunk , BTW op marge
Werkende top-staat, BTW op marge
Deze combinatie bevat kavels 7-8 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).
Getest en werkend, enkel beetje stof, 12 sporen opnemen , BTW op marge
Gitarra Espana, gebruikt, lichte beschadigingen, BTW op marge
High End cinema surround set, lichte gebruikssporen, te reinigen, met SWA-6000 wireless receiver module voor achterspeakers, Blu-ray speler DTS , BTW op marge
Volledig en perfecte staat, bars werden verwijderd voor verhuis, minieme gebruikssporen , BTW op marge
Gedemonteerd in werkende staat, lampen met weinig uren, BTW op marge
Beauty Science, getest en werkend, te reinigen, Wit beetje verkleurd , BTW op marge
Getest en ok, incl pomp, paddel en transportzak , lichte gebruikssporen , BTW op marge
Gebruikt, getest en ok, enkel de paddle zit vast en gekleefd, incl pomp, paddle en transportzak EAN 4251320805363 ,BTW op marge
Reeds gemonteerd geweest, volledig 4048268108829 , BTW op marge
Incl treeguard and support rope 4046228026756 lichte gebruikssporen, BTW op marge
Orange Shell , Design By Angelo Pinaffo , gemonteerd als bureaustoel, BTW op marge
Zwart, gebruikssporen ,afm 1 kastje : 28x41x32cm BTW op marge