Verkoop wegens stockliquidatie
CE en TUV gekeurd, keuringscode EN 388+ EN 420, 20 paar maat 9,5 (geel) en 20 paar maat 11 (blauw)
FFP2, verpakt in originele dozen, 20 stuks per doos
Veiligheidscode EN 149:2001 + A1:2009 FFP3 NR D, ongebruikt in verpakking
Totaal 120 paar, 48 paar maat 39/42 en 72 paar maat 43/46, ongebruikt in verpakking
Voor tape tot 25 mm breedte, met afsnijmes en instelbare rem, ongebruikt in verpakking
Sets met boren, bits, magneethouder en pluggen, totaal 300 stuks per set
8 boren per koffer, diameter 14 tem 25,5mm, aluminium koffer, in verpakking
118 diverse boren, bits en slijpmiddelen per set, plastic koffer, ongebruikt in verpakking
150-delige set in metalen koffer, industriekwaliteit, geslepen kanten, 1-10mm, Din 388, in verpakking