Liquidatieverkoop
Totaal 20 stuks diverse tangen, o.a. nijptangen, popnageltangen, combinatie tangen, pijptangen, punttangen, alle tangen zijn ongebruikt, bak niet inbegrepen
Met 4 inzetstukken van 2,4/3,2/4,0 en 4,8mm per tang, ongebruikt in verpakking
1 voorhamer vuist 4kg en 1 voorhamer bank 4kg, fiber stelen, ongebruikt
Totaal 30st, o.a. mokers 1250gr, klauwhamers, bankhamers en rubber hamers, ongebruikt
3,6 V Li-ion accu, met LED werklicht, LED power indicator en regelbaar toerental, incl. oplader, 11 bits en 2 bitshouders, ongebruikt in verpakking
7 schroevendraaiers per set, chrome vanadium, ongebruikt
TUV/GS gekeurd, in pvc koffer, ongebruikt in verpakking
7-delige sets, VDEm mapproved, magnetische tip, ongebruikt in verpakking
Gefragmenteerd, voor steen, asfalt, graniet en marmer, ongebruikt in verpakking
Wagner wall perfect turborol 550, batterij aangedreven, rolbreedte 230 mm, rechtstreekse aanzuiging uit emmers, incl. batterijen, ongebruikt in verpakking
Hand-, schrob en kapzaag, geharde punten, ongebruikt in verpakking