Liquidatieverkoop
CE en TUV gekeurd, keuringscode EN 388+ EN 420, 20 paar maat 9,5 (geel) en 20 paar maat 11 (blauw)
FFP2, verpakt in originele dozen, 20 stuks per doos
24 paar maat 39/42 en 36 paar maat 43/46, ongebruikt in verpakking
3,6V Lithium-ion batterij, met Led werklicht, links- en rechtsdraaiend, inclusief 54 Chroom vanadium bits, in opbergbox, ongebruikt
Voor tape tot 25 mm breedte, met afsnijmes en instelbare rem, ongebruikt in verpakking
Sets met boren, bits, magneethouder en pluggen, totaal 300 stuks per set
150-delige set in metalen koffer, industriekwaliteit, geslepen kanten, 1-10mm, Din 388, in verpakking