Liquidatieverkoop
Loten kunnen ook afgehaald worden in ons magazijn te Wielsbeke met afhaal op vrijdag 4 mei van 9u-12u
U dient dit te bevestigen door op de definitieve toewijsmail te antwoorden.
Opgelet: de betaling dient wel binnen te zijn tegen de initiele afhaaldag van 2 mei
CE en TUV gekeurd, keuringscode EN 388+ EN 420, 20 paar maat 9,5 (geel) en 20 paar maat 11 (blauw)
FFP2, verpakt in originele dozen, 20 stuks per doos
Totaal 60 paar, 24 paar maat 39/42 en 36 paar maat 43/46, ongebruikt in verpakking
Voor tape tot 25 mm breedte, met afsnijmes en instelbare rem, ongebruikt in verpakking
Sets met boren, bits, magneethouder en pluggen, totaal 300 stuks per set
150-delige set in metalen koffer, industriekwaliteit, geslepen kanten, 1-10mm, Din 388, in verpakking