Liquidatieverkoop nieuwe fietsen van afgelopen seizoen
20"kinder koersfies, zwart, alu kader, 14 versn. SH TY18, A-Headset
gemonteerd
licht beschadigd
20" wit/blauw single speed, batterijverlichting
K3
gemonteerd
licht beschadigd
28" stadfiets dames Minerva belgerinkel blauw,
verende vork,
batterij verlichting,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
verende vork,
batterij verlichting,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
28" stadfiets dames Formula wit,
verende vork,
naafdynamo,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
verende vork,
naafdynamo,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
24" kinderfiets K3 roze/geel,
single speed,
batterijverlichting
gemonteerd
licht beschadigd
28" stadfiets heren Formula wit,
verende vork,
naafdynamo,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
verende vork,
batterij verlichting,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
verende vork,
naafdynamo,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
24" kinderfiets K3 blauw/roze single speed,
batterijverlichting
gemonteerd
licht beschadigd
vaste vork,
batterijverlichting,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
28" stadfiets dames Kaptein Rood,
Single speed,
batterijverlichting,
pakdrager voor- en achteraan
gemonteerd
licht beschadigd
20" wit/blauw single speed,
batterijverlichting
K3
gemonteerd
licht beschadigd
24" kinderfiets K3 blauw/wit,
single speed,
batterijverlichting
gemonteerd
licht beschadigd
28" stadfiets dames Exodus antraciet/champagne,
verende vork,
batterijverlichting,
Shimano 7-speed revoshift
gemonteerd
licht beschadigd
28" stadfiets heren Montego zwart,
vaste vork,
batterijverlichting achteraan,
naafdynamo vooraan,
Shimano Nexus 3,
gemonteerd
licht beschadigd
20" Citybike fuchsia,
batterijverlichting,
6-speed,
gemonteerd
licht beschadigd