getest en werkend, nieuwe bediening/pomp en access, jacuzzi zelf gebruikssporen en vuil; incl access, engelse stekker met gratis adaptor
getest en werkend, opgepast lost zachtjes, slang om op te blazen afwezig, engelse stekker metgratis adaptor, gebruikssporen + vuil
incl voet(nog zelf tegels te voorzien) en draaimechanisme, beetje vuil, opgepast : hendeltje afgebroken , makkelijk te vervangen
incl voet (nog zelf tegels te voorzien) en draaimechanisme, ongebruikt,
ongebruikt gemonteerd, 1 planke gebarsten, geen effect op stabiliteit
UE40JU6500K, series 6 6500 class, ongeopend, einde reeks, met engelse stekker en gratis adaptor
Elektrisch, getest en werkend, confidence fitness, vlek op loopband, engelse stekker met gratis adaptor
ongebruikt, volledig, enkel stukje plastic voet afgebroken, rest ongeopend, engelse stekker met adaptor
stevige metalen drukbank, aanpasbaar in verschillende manieren, ongebruikt, er ontbreekt 1 draaiknop
halter in metaal, recht, incl 2x 5kg en 2x 7,5kg physionics pvc gewichten, ongebruikt
ongebruikt, vuil kleine beschadigingen, getest en werkend
ultrasport F-Bike 200B, wit/geel, ongebruikt, enkele krasjes
ongebruikt, getest en werkend, engelse stekker met gratis adaptor, opgepast 1 kabel was doormidden tijdens transportn werd slechts provisoir hersteld voor testen,
ongebruikt, enkele houten barsten, 130 breed; diep 73 n Hoogte 208cm
ongebruikt, beschadiging transport : tafelblad en zijkant beschadigd
gebruikssporen, getest en ok, beetje vuil, zonder zijkanten in draagtas
ongebruikt, getest en ok, zonder zijkanten in draagtas
ongebruikt, getest en ok, met Zijkanten in draagtas, 2 plastiekjes scharnierhoekjes ebroken, geen effect op werking zie foto
getest en ok, met zijkanten in draagtas, rits draagtas defect
ongebruikt, 3 schappen, 2 kraken in plastic achteraan, geen effect op stabiliteit/waterdichtheid 68X37 x 171H
ongebruikt, gemonteerd, 2 zit + 2x 1zit + tafeltje met melkglas
ongebruikt, L 10m, H 1 m , met geïntegreerde ogen, polyesteer 220gr/