Consumentengoederen

2742

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 15
€ 41
Kavel nr:
41

Ongeopend, licht beschadigde doos, WINMAU Blade 6 Dual Core Professioneel Dartbord , 5023231013217

Startbod:
€ 10
€ 36
Kavel nr:
42

Ongeopend, licht beschadigde doos , WINMAU Blade 6 Professioneel Dartbord ; 5023231014412

Startbod:
€ 18
€ 120
Kavel nr:
43

Minieme gebruikssporen, ok, Donner Electric Guitar Set Stratocastere Electric Guitar 39 Inch Full Size with Mini Amplifier, Bag, Capo, Strap, Strings, Tuner, Cable and Plectrums (Classic Sunburst) , B095PF8ZR9

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:
44

Ongebruikt, ok Eastar Viool EVA-330 Vario-set van 4/4 massief hout, met harde koffer, schoudersteun, colophonium, twee vellen, clip-on tuner en extra snaren voor studenten, kinderen, volwassenen (EVA-330) ; B07T4G24Z8

Startbod:
€ 20
€ 40
Kavel nr:
45

Ongebruikt , ok, Tongue Drum 14 Inch Handpan Drum 15 Note Soldering Drum Tongue Drum Tank Drum Steel with Drum Beaters Special Carry Bag Finger Pads Clay Stickers (Green) , B08S3GMKQY

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
46

Ongebruikt, getest en werkend, 2,4 G ISM DMX512 mannelijk/vrouwelijk XLR zender/ontvanger met antenne voor moving heads podium licht 1 Zender & 5 ontvangers ; B07G454SHP

Startbod:
€ 25
€ 40
Kavel nr:
47

Debra Audio Pro UHF 4-kanaals draadloos microfoonsysteem met draadloze handheld Lavalier Headset microfoons, metalen ontvanger, (met 4 bodypack (A = 501,0Mhz + 511,5Mhz + 524,0Mhz+ 538,5Mhz)) B07YTCFYZ7

Startbod:
€ 25
€ 60
Kavel nr:
48

Debra Audio Pro UHF 4-kanaals draadloos microfoonsysteem met draadloze handheld Lavalier Headset microfoons, metalen ontvanger, (met 4 bodypack (B = 506,0Mhz + 517,5Mhz + 531,0Mhz+ 546,5Mhz)) B07YTCFYZ7

Startbod:
€ 25
€ 60
Kavel nr:
49

Debra Audio Pro UHF 4-kanaals draadloos microfoonsysteem met draadloze handheld Lavalier microfoons, metalen ontvanger, (met 4 handhelds (A = 501,0Mhz + 511,5Mhz + 524,0Mhz+ 538,5Mhz)) B07YTMLGTS

Startbod:
€ 12
€ 50
Kavel nr:
50

Ongebruikt, ok, ANGELBLISS Baby Playpen , 180x150cm, Grijs B086LG837P

Startbod:
€ 12
€ 50
Kavel nr:
51

Startbod:
€ 50
€ 80
Kavel nr:
52

Ongebruikt, compleet, Freewell 82mm Veelzijdig Magnetisch Variabel ND (VND) Filter Systeem B09BJ2M371

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
53

Ongebruikt, ok, Freewell (Mist Edition) 82mm Variable ND Filter Bright Day (Threaded) , B08RHL6PHC

Startbod:
€ 25
€ 90
Kavel nr:
54

Geopende plastic verpakking, ongebruikt, Gigabyte GeForce GTX 1050 GV-N105TD5-4GD D5 -4GD zwart [Energieklasse A] , 4719331339326

Startbod:
€ 40
€ 65
Kavel nr:
55

Ongebruikt, ok, 0 prints !! , Kyocera Ecosys P2040DN Laserprinter, Zwart-Wit, Duplex-Eenheid, 40 Pagina's per Minuut, Mobiele Printfunctie, Wit/Zwart , B01N7C2QDJ

Startbod:
€ 40
€ 60
Kavel nr:
56

Startbod:
€ 8
€ 22
Kavel nr:
57

Ongebruikt, getest en werkend, Srhythm NC75 Pro Noise Cancelling Koptelefoon Bluetooth 5.0,Over-ear Draadloze Hoofdtelefoon met 40h+ batterij, Microfoon,Snellaadfunctie,Spraakoproep (zwart), 606015075332

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
58

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, enkele accessoires ontbreken, Srhythm NC75 Pro Noise Cancelling Koptelefoon Bluetooth 5.0,Over-ear Draadloze Hoofdtelefoon met 40h+ batterij, Microfoon,Snellaadfunctie,Spraakoproep (zwart), 606015075332

Startbod:
€ 40
€ 130
Kavel nr:
59

Ongeopend, licht beschadigde doos, JOOLOOG Opblaasbare Stand Up Paddle Board,Rood, Premium All Round SUP Paddleboard300*81*15cmMet Accessoires, Rugzaktas, Verstelbare Aluminium Oar, Handpomp, Veiligheidsriem, Verwijderbare vin , B0922GHF7T

Startbod:
€ 40
€ 50
Kavel nr:
60

Ongebruikt, gecontroleerd en ok, incl electr. Pomp, 20cm hoog, 4M Opblaasbare turnmat,

Startbod:
€ 20
€ 85
Kavel nr:
61

Ongebruikt, gecontroleerd en ok, BCAN Folding Exercise Bike for Heavy People, Foldable Exercise Bike for Home Use (150kg weight Capacity) with 8 Levels Magnetic Resistance, Pulse Sensor , B0951XN99X

Startbod:
€ 25
€ 40
Kavel nr:
62

Ongebruikt, ok, MagneTrainer ER Professional magnetic arm and leg exerciser, professioneel model, B007WBT1OG

Startbod:
€ 9
€ 44
Kavel nr:
63

Ongebruikt, ok, HAUSHOF Slanghaspel, Wandgemonteerde Intrekbare Tuinslanghaspel met 20+2M Slang, Slangvergrendelingsmechanisme, Oprolmechanisme Automatisch, 7 in 1 Spuitpistolen, 180 Graden Draaibaar , B07R1WDPGX

Startbod:
€ 15
€ 35
Kavel nr:
64

Ongebruikt, ok, Ancheer kindertrampoline, tuin trampoline voor twee kinderen, indoor/outdoor, inklapbaar, met verstelbare leuning, trampoline, fitness, maximaal gewicht bedraagt 100 kg. , B078BCNJ2Z

Startbod:
€ 18
€ 45
Kavel nr:
65

Ongeopend, licht beschadigde doos, Bosch Professional telescoopstang voor laser- en nivelleertoestellen BT 350 (hoogte: 140 - 350 cm, 3 delen)

Startbod:
€ 10
€ 91
Kavel nr:
66

Ongebruikt, getest en werkend, WORKPRO Accu-Grastrimmer 20V, 90° Draaibare Trimmerkop, 9000RPM, 25cm Maaibreedte, Inclusief 20 Stuks Plastic Mes , B086W8Z9DZ

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
67

3x Ongebruikt, ok, NETUM C750 Draadloze barcodescanner, bluetooth, compatibel met kleine pocket, USB 1D 2D QR code-scanner ; B0855MQ9Y6, standaard ingesteld Qwerty : om azerty te scannen dient er een speciale barcode ingescand te worden die online terug is te vinden

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
68

Ongebruikt, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM , Met de compacte Teleprompter Pad iLight Pro kun je video's en presentaties opnemen, zonder je zorgen te hoeven maken over de tekst, net als televisieprofessionals

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
69

Startbod:
€ 30
€ 90
Kavel nr:
70

Startbod:
€ 30
€ 100
Kavel nr:
71

Startbod:
€ 30
€ 90
Kavel nr:
72

Startbod:
€ 30
€ 90
Kavel nr:
73

Startbod:
€ 9
€ 19
Kavel nr:
74

Startbod:
€ 9
€ 31
Kavel nr:
75

Startbod:
€ 40
€ 80
Kavel nr:
76

Ongeopend, ok, HP OFFICEJET PRO 9010E AIO MFP, grijs, wit, A4 4800 x 1200 DPI 22 ppm WiFi

Startbod:
€ 40
€ 100
Kavel nr:
77

Ongeopende zakjes, licht beschadigde doos, LEGO 42099 Technic RC X-treme Off-Roader, Bestuurbare Vrachtwagen, Afstandbestuurbare Auto, Modelauto met Control+

Startbod:
€ 8
€ 25
Kavel nr:
78

Ongeopend, licht beschadigde doos, Playmobil City Life 70200 Vuilniswagen

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
79

Ongeopend, licht beschadigde doos, Playmobil city life 70202 Autowerkplaats

Startbod:
€ 5
€ 19
Kavel nr:
80

Ongeopend, PLAYMOBIL Country 6867, vanaf 4 jaar , 4008789068675