Best-Buys Mix

Veiling nr: 
2696

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering. 

Kijkdag(en)
14/05/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
20/05/2022 - 08:30 tot 10:30
21/05/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
03/05/2022 - 12:00
Einddatum: 
16/05/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
520 kavels
Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
81

Ongebruikt getest en werkend sony walkman

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
82

Ongebruikt enkel doos beschadigd YOTTO Microphone à Condensateur Microphone USB Enregistrement pour Ordinateur de Bureau et Ordinateur Portable MAC Windows Microphone Cardioïde Avec Microphone Réglable Suspension Perche Ciseaux Bras 784848330979

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
83

Gecontroleerd, ok, 2 ontbrekende plastiek beschermvoetjes , montagesporen, Eric Flag Parallettes - Parallele Stahlstangen Stabilität Kraft Hebebalken Gelenkschonende Liegestützgriffe Handstand Gymnastik, Calisthenics, Street Workout, Body Weight Training Stahlgriffe

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
84

Ongebruikt NOONCRAZY Resistance Bands, 4 verschillende sterktes, incl acc. En opbergzakje

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
85

Ongebruikt, AIYIMA A07 TPA3255 2-kanaals stereo-audioversterker 300 W x 2 HiFi 2.0 -desktopeindversterker

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
86

Ongebruikt , 2 doosjes met elk 4 stuks, 17cm metal Furniture Legs, Btowin 4Pcs Modern Triangle Diamond Furniture Feet for Cabinet Sofa TV Stand Bookcase, B08DLTX2CG

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
87

KARMABCN X53-, natural rooster, hoofdomtrek van volwassenen: 58,5 cm , B01LZE1U81

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
88

Ongeopend, Kriogor Organisateur de Stockage Voiture,Bandoulière Réglable Organisateur de siège de Voiture Avant, Sac de Stockage de Dos de Voiture avec Le Stockage d'ordinateur Portable et de comprimé

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
89

Ongeopend, Kriogor Organisateur de Stockage Voiture,Bandoulière Réglable Organisateur de siège de Voiture Avant, Sac de Stockage de Dos de Voiture avec Le Stockage d'ordinateur Portable et de comprimé

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
90

Ongebruikt, Gecontroleerd, ok BESTRIDE KEEPER wand ophangsysteem

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
91

HKB rolmeter 100 meter lichte gebruikssporen

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
92

Ongebruikt, ok, Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box (Pink)

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
93

Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
94

Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
14
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
95

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, incl lader, 2x 24V batterijen, 2x ketting , B096FWLBXP

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
96

Ongebruikt, ok, geopende doos, incl accessoires, B089FZX4WS

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
97

Ongebruikt, geopende doos, ok ,Seven Deadly SINS Meliodas Figure Figur Pop Up Parade Nanatsu no Taizai Anime Manga ,

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
98

Ongebruikt, ok , Smyidel Interactive Katzenspielzeug aus Holz, zweilagig drehbar Smart Track Ball Schaukelrolle Geschenke Interactive (Bamboo)B08V5D1XFW

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
99

Lichte gebruikssporen, ok,TXYFYP Tactische helm Mich 2001 Action Tactique versie met LVN houder en zijrails voor buiten, Airsoft Paintball speelgoed, zwart, 27,5 x 25 x 18 cm ; B07WFNSZMP

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
100

Ongebruikt, geopende verpakking, MutecPower 100m CAT 7 Außen Verwendung wasserdicht Direct Burial Ethernet Netzwerkkabel - SSTP - 600 MHz - Schwarz , B08FPSB58Q

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
14
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
101

Ongebruikt, geopende doos, krimptang voor 0,50-2,50 mm² connectoren I, B08FZLQ61H

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
102

Ongebruikt, losse verpakking ,24 Paar Ogrifox PU , Zwart-rood, polyester en gecoat met polyurethaan, B082Z7W76R

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
103

Ongebruikt, Zwart voor 5 stangen rechtop te stockeren, SASONCO ,B08N5ZNDNZ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
104

Ongebruikt, Amscan 847837-55 , 4-delig, originele verpakking ontbreekt, B06XDR1GL6

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
105

Ongebruikt, ok, originele verpakking ontbreekt , hoofdomtrek (55-60CM), B07YWCT5J8

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 1
Afgelopen
Kavel nr: 
106

Ongebruikt, 10 clips, sterke kunststof,

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
107

Ongebruikt, geopende verpakking, Tosonselleria, B07GCNLJB4

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
108

Lichte gebruikssporen, gecontroleerd en ok, Toozey , voor kleine en middelgrote honden, B07YB3B7DR

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
109

Ongebruikt, LIVACASA 30cmx34cm , B093Q281C9

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
110

Ongebruikt, ok, metaal/zonder boren/aanpasbaar/- mat zilver , De afmetingen bedragen 22,9 x 22,9 x 150,0 cm. De stang kan worden uitgeschoven tot een lengte van 290,0 cm. B01EX5GKYW

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
111

Ongebruikt, ok, lichte sporen op de verbindingsstukken staven, , metaal/zonder boren/aanpasbaar/- mat zilver , De afmetingen bedragen 22,9 x 22,9 x 150,0 cm. De stang kan worden uitgeschoven tot een lengte van 290,0 cm. B01EX5GKYW

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
112

ongebruikt Charlotte Tilbury Charlotte's Beautiful Skin Foundation (30ml, 6 Cool)

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
113

Ongebruikt, ldreamam Anti Schnarch Geräte,Nasendilatatoren,Schnarchstopper,für Verbessertes Atmen,Beitragen zu Lindern Überlastung Nase,Bequemes ; X001H9WYMD Schlafen,Entlastungsstopp Schnarchstopper Stummschaltung

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
114

Ongebruikt, ldreamam Anti Schnarch Geräte,Nasendilatatoren,Schnarchstopper,für Verbessertes Atmen,Beitragen zu Lindern Überlastung Nase,Bequemes ; X001H9WYMD Schlafen,Entlastungsstopp Schnarchstopper Stummschaltung

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
115

Ongebruikt, ldreamam Anti Schnarch Geräte,Nasendilatatoren,Schnarchstopper,für Verbessertes Atmen,Beitragen zu Lindern Überlastung Nase,Bequemes ; X001H9WYMD Schlafen,Entlastungsstopp Schnarchstopper Stummschaltung

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
116

Beschadigde verpakking; ongebruikt Paraffinbadwärmer für Hände und Füße. Schnelle Erwärmung zur Thermotherapie bei Muskelschmerzen, Arthritis und Osteoarthritis. Aktiviert die Durchblutung. Fassungsvermögen 5 Liter Modell BE108 (Grün)

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
117

3x 90stuks,Sinaas Smaak, Gelatine free, geschikt voor vegetariërs, bevat 12 vitaminen en mineralen ter ondersteuning van het immuunsysteem, Vitamins A, D, E, K, C, B6, B12, Niacin, Folic Acid, Biotin, Zinc & Iodine.

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
118

Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 120
Afgelopen
Kavel nr: 
119

Ongebruikt, getest en werkend

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
120

Ongebruikt, lichte wrijfsporen transport,

Pagina's