GRATIS levering aan huis in Belgie
Refurbished / nieuwstaat: deze Apple toestellen zijn gereviseerde toestellen en zo goed als nieuw.
De batterij werd getest en indien nodig vervangen .Elk toestel wordt geleverd met een nieuwe kabel.
Gebruikte staat: dit Apple toestel is een gereviseerd toestel en heeft lichte gebruikssporen.
Elk toestel wordt afgeleverd met 6 maanden waarborg.
13inch touchbar, gebruikte staat, ander kleur scherm
Serienummer:C02XC1C3JHC8
Late 2013, kleine beschadiging scherm, account : ov , ww : open
Serienummer:DGKP5005F8J9
I7, 20gb ram, ATI Radeon 5750 DIK MODEL, account : ov , ww : open
Serienummer:CK0381TDDNR
2011, I5, 4gb, 1000GBHDD DIK MODEL, account : ov , ww : open
Serienummer:C02GC55ADHJP
I5, 4GB, 500GB DIK MODEL, account : ov , ww : open
Serienummer:W80456T1DAS