Afhaal via tijdslot
Achtarmige luster, hoogte: 1000mm.
Getekend Lambrecht, hoogte: 630mm x 720mm.
Kader met lichte beschadiging, hoogte: 400mm x 340mm.
Hoogte: 680mm x 760mm, getekend Lambrecht.
Voorzijde ook afgewerkt. Diepte: 640mm x breedte: 1500mm.
Breedte: 850mm x hoogte: 770mm. Kleine restauratie nodig.
1130 X 540 H 850