Afhaal via tijdslot
Hoogte: 1600mm x 900mm.
Lijst licht beschadigd, hoogte: 350mm x breedte: 530mm.
Liermotief, afmetingen blad: 720mm x 420mm. Beetje schilfers van het glas
Breedte: 790mm x 570mm hoog.
Columeta Compagnie Aérienne Francaise. Hoogte: 630mm x 830mm breed.
hoogte: 2200mm x 570mm breed.
Breedte: 800mm x 550mm.
Hoogte: 700mm.
Hoogte: 2100mm x breedte: 1550mm x diepte: 460mm.