OPGELET: de afhaaldagen vallen KORT NA het sluiten van de veiling
Plm 18 stuks, zonder de pot.
Plm 16 stuks, zonder de koperen pot.
Plm 11 stuks, zonder de koperen pot.
h: 570
h: 800
dia: 370
dia: 440
470x700
Met lakzegel aan binnenzijde.
Op doek in vergulde lijst, 1040x830
1000x1200
h: 600
h: 370
900x1200
uit 1900, 1550x2000
1100x900
Electrique Brillé
h: 860
320x450
uit 1880, Compleet en in goeie staat, 1550x1260
Gemerkt op stang, uit 1900
h: 220, 19e -eeuws
meisje met punthoed