Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
OPGELET: de afhaaldagen vallen KORT NA het sluiten van de veiling
Gesigneerd en met bijhorende pomp, h: 980
Voorstelling Madonna met engelen, 2100x1350
19e Eeuws OLV met zilveren ornamentjes, koraal kralen en handbeschilderd medaillon. Souvenir OLV van Dadizele, h: 500