Lois XV 700x800x970
Doré 400x500
Doré 450x750
H300
Aziatisch H750
Aziatisch H560
Afrikaans H360
H400
Acajou 900x500x980
Art deco 5 armig diam.650
Houtskool 950x750
J.Thiry 400x500
Koppel in vergulde kaders Japans 580x480
Gesigneerd 370x420
930x1040
Gesigneerd Cae 1120x820
940x800
J.Thiry 280x240
Cannon canonet 2B
Geëtst Car.H380 plat.B350
Opaline 250x150
Glas H200
Kom en kan
In schede L300
Kinderspeelgoed 2 stuk H240
Electrisch H250
Met ijzer pin 2 stuk diam.160
Koppel St.Amand France 200x200
H480
Verlengbaar geen verlengplaten met glas 1250x1000
Zout en suiker met kurk deksel 2stuk zout&suiker H150