1921 400 x 680mm
1220 x 600 x 2200mm
Chapeaux parfaits, goeie staat.
Diameter: 400mm
19e Eeuws in gietijzer.
Gesigneerd onderaan, VW.
310 x 420mm
Met logo 'the studio', 430 x 370mm.
Antieke koperen sproeitoestel in doos.
Mooi decor, hoogte: 420mm.
Getekend Elsevier, 1992, zonsopgang.
In porselein met goud-decor.
19e Eeuws, lithografie Ratinckx frères Anvers. 300 x 370mm.
Hoogte: 350mm, goeie staat.
2120 x 500 x 2300mm
Hoogte: 200mm
Fijn gesculpteerd.
Hoogte: 280mm
Getekend op voet.
Ca 1920, 420 x 320mm.
Groot servies, plm 50 stuks.
350 x 430mm
Getekend, perfecte staat, hoogte: 290mm.
Ca 1920, Lilyvert Deville, zeer goeie staat. Hoogte: 640mm.
Hoogte: 500mm