Palais Versailles en parc de St. Cloud, lithog par Deroy. 670 x 530mm
plm 7 stuks
b: 1050 x d: 1100 x h: 740mm
2000 x 1700 mm
Gesigneerd, Jw. Richard, in vergulde lijst. B: 860 x h: 650mm.
b: 400 x h: 570mm
b: 640 x d: 300 x h: 700mm
b: 730 x h: 1080 x d: 300mm
Quasi nieuwstaat.
b: 580 x 440mm
Verguld,
7 Albums met veel kaartjes.
Staande of hanglamp.