Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
zelf te demonteren, wagentjes niet inbegrepen
Werkende staat: bekijk volgend filmpje: https://youtu.be/DZlABzpl8go
BTW. op de marge
Dit bevat kavels 1 t/m 10 samen. Dit bod haalt het wanneer het bedrag groter is dan de som hoogste biedingen van de individuele kavels
Opm: buitenste rij wagentjes en kikker niet inbegrepen, 4x fiets, leeuw, pluto, crossbommer WEL inbegrepen
BTW over de marge