Draaimolen Ichtegem

500

Auction info

Startbod:
€ 2000
€ 2700
afgelopen
Kavel nr:

zelf te demonteren, wagentjes niet inbegrepen
Werkende staat: bekijk volgend filmpje: https://youtu.be/DZlABzpl8go

BTW. op de marge

Startbod:
€ 50
€ 80
afgelopen
Kavel nr:

zelf te demonteren

Startbod:
€ 50
27
€ 550
afgelopen
Kavel nr:

zelf te demonteren

Startbod:
€ 50
€ 400
afgelopen
Kavel nr:

zelf te demonteren

Startbod:
€ 50
€ 0
afgelopen
Kavel nr:

zelf te demonteren

Startbod:
€ 50
€ 0
afgelopen
Kavel nr:

zelf te demonteren

Startbod:
€ 50
€ 0
afgelopen
Kavel nr:

zelf te demonteren

Startbod:
€ 50
€ 0
afgelopen
Kavel nr:

zelf te demonteren

Startbod:
€ 1500
€ 1700
afgelopen
Kavel nr:

1 lekke band
Draaimolen kan hierin

Startbod:
€ 3900
€ 5500
afgelopen
Kavel nr:

Dit bevat kavels 1 t/m 10 samen. Dit bod haalt het wanneer het bedrag groter is dan de som hoogste biedingen van de individuele kavels

Opm: buitenste rij wagentjes en kikker niet inbegrepen, 4x fiets, leeuw, pluto, crossbommer WEL inbegrepen
BTW over de marge

https://youtu.be/DZlABzpl8go